Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ben Nefret Doluyum....

Karar Dönemi Kjh_Svd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ben Nefret Doluyum....

Ben anneme,babama,kardeşime hayatımdaki çoğu kişiden nefret ediyorum...Fakat Güney Kore'li Kim Jung Hoon adında bi aktöre aşık oldum bazılarınız gülebilir ama beni anlayamassınız ona baktıkça rahatlıyorum günümün yarısı resmine bakarak romantik müzik dinlemek oluyor

IDDQD
    Guest

O halde ilk gülen ben olayım: ZUAHAHAHAHHAAHHAHAHAA!

Bu herif bir dönem TıRT'de oynayan "Düşlerimin Prensi" dizisindeki eleman değilmiydi ya? Şarkıcımıymış? Bizde arabesk fantazi şarkıcıları dizi yapar, bu da demek oranın hakan taşıyanı demek.

Eğlendik iyi oldu. Peki ailenden nefret etmene neden olan ne? Çok mu pataklıyorlar, psikolojik baskı mı yapılarolar yoksa bir zindanda işkence mi yapıyorlar? Biraz daha açık yazarmısın?
    Konu IDDQD tarafından (10-04-2010 Saat 02:16 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: eksikleri düzelttim

Biraz daha anlayışlı olursan sevinirim...Bilmiyorum ama hiçbirini sevmiyorum her suç bende biraz kinciyimde.

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Gençlik işte:P bizde gençtik bir zamanlar ama bizim zamanımızda koreliler yoktu biz eski türk sinemasının yıldızlarına aşık olurduk.
    Ailenden nefret etmenin bir sebebi olmalı eğer yoksa ergenlikte olur böyle şeyler diyebiliriz.
    Sen zaten bu durumu kendine sorun etmişsin demekki insanları sevmediğini sansanda insanları sevmek istiyorsun, bence gelip geçici şeyler bunlar.

Bu arada senin şu koreli kız mıdır erkek mi bir anlayamadım. hahhahha şimdide ben güldüm.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Karar Dönemi Nevermind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    en derinden..

Kin hayatında sana ne getirdi kazanç olarak?
    bana bunun yanıtını ver tamam dicem sana..

bilmiyorum?Ama sinir oluyorum herkese ve herşeye

Karar Dönemi zeynolin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende aynen kin ve nefret doluyumm.herkesin bana olan sevgisinden şüpheliyimmm ailemin sevgisinden bile şüpheliyim bu yüzden etrafımdakileri sevmiyorumm ama yine de onlarla zaman geçiriyorumm. onlardan ne kadar nefret etsemde onlarsız da olmuyorr ama yinede sevmiyorum onlarıı etrafımdaki insanlardann herkesten herşeyden çok sıkıldımmm.

Hydra
    Guest

Nefret ettiklerinizi saydığınızda önce şaşırdım.
    Bence nedenlere inin derim.Yani neden böle bir duygu besliyorsunuz bunu çözmekte yarar var.Daha sonra bir fotoğrafa bakmak hatta takıntı boyutunda bakmak sanırım bir yerlerde problem olduğunu gösterir.Uzman yardımı almanız yerinde bir karar olacaktır.

Cahillik Dönemi devhis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

))))))) gayet normal.zamanla değer kavramlarınn değişip gelişecektir.
    ✿⊱ Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli...
    ✿⊱ Bazılarının sadece normal olmak için ne büyük çaba sarf ettiğini kimse fark etmiyor.
    Albert Camus

Cahillik Dönemi devhis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende çocukken küçük ibo dizisini izlerdim rahatsız eden oldumu ya da kanal değiştiren herkesten nefret edeerdim uhahahah
    ✿⊱ Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli...
    ✿⊱ Bazılarının sadece normal olmak için ne büyük çaba sarf ettiğini kimse fark etmiyor.
    Albert Camus

Sayfa 1/3 123 SonSon