5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: yarı baygın gibiyim

Standart yarı baygın gibiyim

merhaba arkadaşlar ben bu aralar çok can sıkıcı bir problem ile uğraşıyorum.bir fabrikada elektrik bakım ustası olarak işe başladım ve bu işyerindeki insanlar la tam bir iletişim kuramıyorum.zihnim hep kapalı gibi hep yarı baygın haldeyim.işimde verim gösteremiyorum ve en önrmlisi insanlar beni yanlış tanıdılar.işe başlayalı 2 ay olmasına rağmen çalışanlara yakınlaşamadım ve hep bir yabancı gibiyim.lütfen ama lütfen bir yol gösterin ekmeğim tehlikede
    hiçkimse masum değildir kendini henüz bilmemiş çocuklar dışında....

Cahillik Dönemi NAR_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Canada

nasil yanlis tanidilar? belli ki bir olay yasanmis.. paylasmak isterseniz size daha yardimci olabiliriz belki..
    HAYAT SENİ AĞLATMAK İÇİN UĞRAŞACAKTIR , SEN İNADINA GÜLMEYİ BAŞARABİLİYORSAN , HAYAT SENDEN GİZLİ AĞLAYACAKTIR ...

yok olay yaşanmadı fakat çalışanlarla birtürlü iletişim kuramadım.onlar hep beraber muhabbet halindeyken ben ayrı bir köşede oturuyorum halen.konuşmam çok düzgün olmasına rağmen onların yanında mantıklı cevaplar veremiyorum.eski çalıştığım yerlerde insanlar beni çok severlerdi ve herzaman iç içeydim.burada çok farklı dalgınlığım başladı ve çok şeyi unutuyorum aklıma verecek bir cevap gelmiyor.
    hiçkimse masum değildir kendini henüz bilmemiş çocuklar dışında....

Cahillik Dönemi NAR_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Canada

onlardan uzakta ayri bi kosede oturmak yerine onlarin yaninda oturmaya calisin.. hemen konusmak zorunda degilsiniz.. sizi ilgilendiren veya farkli dusuncelere sahip oldugunuz bir konu hakkinda konusulunca o zaman iyice dusunup sohbete katilabilirsiniz.. ama onun haricinde kendinizi hazir hissetmiyorsaniz cok fazla zorlamayin dusuncelerinizi dile getirmek icin.. onlarin yanina giderek ilk adimi atin, gerisi zamanla gelir diye dusunuyorum..
    HAYAT SENİ AĞLATMAK İÇİN UĞRAŞACAKTIR , SEN İNADINA GÜLMEYİ BAŞARABİLİYORSAN , HAYAT SENDEN GİZLİ AĞLAYACAKTIR ...

Cahillik Dönemi Minnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu yaşadığınız yeni bir durum mu yoksa benzer birşey daha önce başınıza gelmişmiydi?