Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Megalomani Nedir Çaresi Var Mıdır?

Karar Dönemi
    Yer
    adana

Alıntı Kimene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Shafak'in anlatmak istedigini anlamak icin, paragraf araliklarini dikktli okumak gerekiyor sanirim..
    Ama sizin tepkiniz de gulumsetti beni sevgili Ismailo
    sevgili çok bilmiş kimene

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı ismailo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili çok bilmiş kimene
    "Bildigim bir sey varsa o da hicbir $ey bilmedigimdir" Sokrates..
    Kimene bu sozu begendi

Karar Dönemi
    Yer
    adana

"Bildigim bir sey varsa o da hicbir $ey bilmedigimdir" Sokrates..
    Kimene bu sozu begendi
    tebrikler hipotezimi çürüttün cahil.

Banned
    Yer
    utopia

tebrikler hipotezimi çürüttün cahil.
    Bu sevgi gosteriniz altinda nasil bir ruh hali aramaliyim?

Karar Dönemi

ya şifreli konuşmayın bende mühendis olmama rağmen çok psikoloji kitabı okudum çok psikoloğa gitmişliğim var. sanki problemin çözümünü biliyorum da üşeniyorum gibi ama tabi sizden gerçek çözümüü isterim. birde anlamadığım konu ben neden çözümü öğrenmek için konu açmayayım ben boşuna mı açıyorum burda konu yani şafak burda çok ayıp ettin.
    Pekala ! Günah benden gitti...
    Meridyen terapilerini (mesela EFT) veya Travma Çözümleme yöntemlerinde birini (mesela RPT Reference Point Therapy) iyi bilen bir profesyonel bulun ve çözümün keyfini çıkarın.
    Top sizde artık ... Bakalım ne kadar isteklisiniz sorununuzu gerçekten çözmeye...

Anlaşılmayan bir yer olursa, ben buradayım efendim...

9
    Sorumlusu benim... Özür dilerim ! Teşekkür ederim !

Karar Dönemi
    Yer
    adana

Bu sevgi gosteriniz altinda nasil bir ruh hali aramaliyim?
    çok karmaşık bir ruh hali içerisindeyim ne sen sor ne ben sorayım kimene

Karar Dönemi
    Yer
    adana

valla şafak kardeş ben isterim tabi tahmin ettiğin gibi ilk defa duyuyorum bende aslında sorunumun ne olduğunu tam kestiremiyorum sen bu üyeler konuşuyor tartışıyor da sabırsızlık,kalp ağrısı yazıma bir cevap verirsen daha memnun edeceksin beni.gözünü seveyim

Karar Dönemi belgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

merhaba.siz sabırsızlık duygusunun nedenlerini kendinizde araştırdınız mı;?sebebi işlerinizin uzun zamanda olmasından mı hoşlanmıyorsunuz?yoksa ben özelim benim işlerimin hemen olması gerekiyor.ben bunu hak ediyorum düşüncesinde misiniz?birde takıntılarınız var mı?diye sormak istiyorum.

Karar Dönemi
    Yer
    adana

Alıntı belgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba.siz sabırsızlık duygusunun nedenlerini kendinizde araştırdınız mı;?sebebi işlerinizin uzun zamanda olmasından mı hoşlanmıyorsunuz?yoksa ben özelim benim işlerimin hemen olması gerekiyor.ben bunu hak ediyorum düşüncesinde misiniz?birde takıntılarınız var mı?diye sormak istiyorum.
    teşekkürler ilgilendiğiniz iç,in belgin hanım. şimdi sorun özellikle sonucun ne zaman olacağı belli olmadığı konularda çok sabırsızlanıyorum.düşünecek başka bir şey bulamıyorum bütün odağım orada oluyor beynim,kalbim.sonuç tarihi belli olsa bile sonuca ulaşmak için yine sabırsızlanıyorum ama o kadar çok fazla değil.hayatta bir işin hemen olmasını istiyorum veya aklıma gelen herşeyi yapmak istiyorum veya olmasını istiyorum galiba biraz da mükemmelliyetçilik var bende.ama bu saydıklarımın hiçbirini istemiyorum.ama yapıyorum değiştirmek istiyorum araştırma yapmadım ama psikolojik kitaplar okuyorum çözüm aramaya çalışıyorum.ama sanki gerçek çözümü bulamayacağım diye düşünüyorum yani kendi başıma.eskiden takıntılarım çoktu baya bir azalma oldu ama hala yok dersem yalan olur.ben özelim felan düşünmüyorum benim işim hemen olması geliyor içimden sıkılıyorum daralıyorum hayatta biraz rahatlayınca mutlu hissedince kendimi birden aklıma kalbim geliyor tekrar moral bozukluğu.yani kesinlikle bunların olmasını istemiyorum.bende sabırlı düşünerek hareket etmeyi,işlerimin zamanında yapılmasını acele etmemeyi istiyorum.gerçekten canı gönülden istiyorum.belki bazen bu sorunun sebebi her zaman geleceği düşünmek olduğu aklıma geliyor galiba anı da doğru dürüst yaşayamıyorum.durumum bu belgin hanım .

Karar Dönemi belgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cözümleri biliyorsunuz,farkındasınız.bunları uygulamak size kalıyor.bir kişi ancak kendine gerçek yardımı yapabilir.sizin durumunuzu bizler cözemeyiz.belki psikolojik bir sorundur veya basit bir gerginlikdir.siz ancak psikiyatriye giderek uzman bir doktorla sorunlarınızı konuşarak,yardım alabilirsiniz.mükemmelliyetci bir yapınız olması bünyenizi zorlayabilir.sizin durumunuz bende de vardı.en sonunda kendime o kadar yüklendimki..kalp ağrısı.kalp çarpıntısı,hayal görmeler,kendime yabancılaşma ,benliğimden ayrılma gibi sorunlar çıktı.yaklaşık bir sene ilaç tedavisi gördüm.ve çok sıkıntı çektim.bir anlamda ilaçlar hayatımı kurtardı.sonra sorunlarım bitti.sizin yapmanız gereken tek şey psikiyatriye gitmek.sorunlarınızı anlatmak.özelikle kalp çarpıntınızı ve nedenlerini konuşun.bana göre baya gerilmişiniz.ilaçlar çok faydalı olacakdır.sakinliğinizi korumanız sağlar.benim görüşüm böyle..uzman doktorun size yardımı daha sağlıklı olacakdır.inanın.devlet hastanelerinde uygun ücrete bakıyorlar.bütçenizi zorlamaz.biran önce gidin.tavsiye ederim.görüşmek üzere..

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon