2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Çok üzülüyorum lütfen bakın :(

Karar Dönemi
    Yer
    istanbul

Exclamation Çok üzülüyorum lütfen bakın :(

Merhaba arkadaşlar.Beni daha önceden de tanıyanlar vardır.Ben 8. sınıfa gidiyorum,ve hayatımı etkileyecek olan lise seçimim var.

Ben küçüklüğümden beri polis kolejine gitmeyi gerçekten,herşeyden çok istiyorum.Ve zaman daraldıkça içim kararıyor.
    6.sınıf puanım 420 | 7. sınıf puanım 382 ve gerçekten düşük.Ve kime,neye sorsam,hep bu puanlarla kazanamayacağımı söylüyorlar.İçinizden "e tabi kazanamazsın" dediğinizin farkındayım,ama siz de şunun farkında olun ki eğer 460+ puan alırsam girebilirim!

Şu an da "e alıp girsene o zaman ne diye bilgisayar başındasın" diyenleriniz vardır.Ama,başkalarının söyledikler çalışma hevesimi gerçekten çok kırıyor ve bu gidişle,gerçekten kazanamayacağım ve hayatımın üzüntüsünü yaşayacağım.İnanın bunu hayal etmek bile beni ağlatıyor.

Lütfen..herhangi biriniz,bana destek olun.Şu anda desteğe çok ihtiyacım var.Ayrıca yapmam gereken başka neler var,bilen söylesin.

Karar Dönemi reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kurbağalar bir gün yarışma düzenlemiş. Hedef; çok yüksek bir kulenin tepesine çıkmakmış. Bir sürü kurbağa da arkadaşlarını seyretmek için toplanmış ve yarış başlamış.Gerçekte seyirciler arasında hiç biri yarışmacıların kulenin tepesine çıkabileceğine inanmıyormuş.Sadece şu sesler duyulabiliyormuş: ''Zavallılar! hiç bir zaman başaramayacaklar!''
    Yarışmaya başlayan kurbağalar kulenin tepesine ulaşamayınca teker teker yarışı bırakmaya başlamışlar. İçlerinden sadece bir tanesi inatla ve yılmadan kuleye tırmanmaya çalışıyormuş. Seyirciler bağırmaya devam ediyorlarmış:''Zavallılar! hiç bir zaman başaramayacaklar!''
    Sonunda bir tanesi hariç, hepsinin ümitleri kırılmış ve bırakmışlar. Ama kalan son kurbağa büyük bir gayret ile mücadele ederek kulenin tepesine çıkmayı başarmış. Diğerleri hayret içerisinde bu işi nasıl başardığını öğrenmek istemişler. Bir kurbağa ona yaklaşmış ve sormuş;''Bu işi nasıl başardın?'' diye.O anda farkına varmışlar ki; Kuleye çıkan kurbağa sağırmış!

Siz de, hayallerinizi gerçekleştiremeyeceğinizi söyleyen söz ve kişilere karşı hep sağır kalın. Olumsuz düşünen insanları duymayın!…

Alıntı hikayeni anlatınca aklıma geldi. Artık sana sağır kurbağa diyelim bence.