5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Nasıl böyle bi insan olabildim ben!!!

Exclamation Nasıl böyle bi insan olabildim ben!!!

Kendimden utanıyorum böye bi insan değilim ben olamam da anlam veremiyorum kendime yüzeye ulaşayım derken daha batıyorum yardımınıza ihtiyacım var önümü göremiyorum karar veremiyorum yanlış üstüne yanlış yapıyorum

Aldattım senelerdir süren ilişkimi sevdiğim kocam dediğim insanı aldattım mükemmele yakın kusursuz sayılabilecek bi ilişkimiz vardı evlilik yolunda ilerliyorduk bi anda herşey alt üst oldu dağıldık bi ilişkiya ait ne varsa yitirdik sevgi saygı güven kalmadı aramızda hatanın çogu bendeydi belki ama karşı taraf da suçsuz değildi koptuk pamuk ipliğine baglandık birbirimizi deli gibi severken bitme noktasına geldik defalarca ayrılığın eşiğinden döndük beni değersiz bulmaya başladı bırakın kadı yerine insan yerine koymamaya başladı eziyet acı musuzluk yine böyle ayrılığın eşiğinde olduğumuz bi gün karşıma biri çıktı ona anlattım ilişkimi hemde ilişkim tam anlamıyla bitmemişken birlikte olduğum insana sinirimden kızgınlığımdan BİTTİ!! diyerek anlattığım insan bana karşı boş değilmiş beni mutlu edebilecegini kadın olduğumu insan olduğumu yeniden hissettirebilecegeni el üstünde tutabilecegeni söyledi bende gözü kara kabul ettim öyle de oldu el üstünde tutuyor ilgi diz boyu ama en kötüsü ne biliyormusunuz ikisininde birbirinden haberi yok senelerimi verdiğim insanla hala aramız bozuk koptuk kopacaz ayrılığın adı yok sadece bu vicdana zabı beni yiyip bitiriyor bi yanda senelerce birlikte olduğum birlikte gülüp eglendiğimiz agladığımız ama şimdi aramızda ucurumlar olan insan diğer tarafta beni kısa sürede mutlu eden ayaklarımı yerden kesen adam aklım durdu ben böyle bi insan değilim bu ben değilim dedim ya çırpındıkça batıyorum nefes alamıyorum artık bi karar vermeliyim ne yöne döneceğimi bilmiyorum intihar mı bunun çaresi yoksa çekip gitmekmi çok uzaklara yardım edin lütfen dayanacak gücüm kalmadı

Lütfen yargılamayın beni inanın nasıl bu hale geldim bilmiyorum

Cahillik Dönemi devhis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

insanlar neler neler yaşıyor,
    herkes senin gibi hatasını kabul edecek kadar dürüst mü bir düşün...
    kimsenin kimsenin üzerinde bir üstünlüğü yok ,olamazda.
    hatalarıyla sevaplarıyla insanın,bu dünyada kafası karışabilir.
    kötü ve içinden çıkılmaz hissedilen bir ruh halinden kurtulmak için,başka bir dala tutunma ihtiyacı duyabilir.
    birinden vazgeçmelisin,sonra hayatına istediğin şekilde devam edersin.
    intiharı düşündürecek kadar zor bir durumun yok bence.
    sadece sağlıklı bir karar vermen lazım.
    erkekler aldatıyor da ,biz kadınlar aldatınca hemen intihar mı edicez.tabiki hayır.tabularını yık biraz.daha geniş düşün.
    herşey insanlar için.
    ✿⊱ Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli...
    ✿⊱ Bazılarının sadece normal olmak için ne büyük çaba sarf ettiğini kimse fark etmiyor.
    Albert Camus

goffee
    Guest

her insan kafası karıştırdıgı anlarda hatalar yapabilir.
    hatanı kabul etmiş olman iyi bişi.
    ayrıca sorunun çözümü açısından iyi bişi.
    aranızda ne sorun vardıda sana olan saygısını bitrdi eski sevgilin?
    anlatımından zaten ayrılmışsınız olarak anladım ben.
    ayrılmadığımız halde bitti dedim diyorsun ama anlatımından bitmiş oldugu anlaşılıyor zaten.
    saygı sevgi anlayış kalmamış aranızda çünkü.
    ha hatalı sensindir o dur bilemiyorum ama sonucta bitmiş gözüküyor.
    bu arada yeni sevgilinin seni sevdiğine eminmisin?
    bu iki soruya cevap verirsen sorunu çözmene daha kolay yardım edebiliriz.

öncelikle beni anladığınız için tşk ederim
    1- eski sevgilimle aramda güven kaybı vardı yapma dediği bişeyi yaptım ve buna oda şahit oldu bi senedir aramızdaki herşey azaldı ve en sonunda bitti benim açımdan değil sadece onun açısından bitti güvenmeyecegini bi daha eskisi gibi sevip saymayacagını söylüyor
    2-eminim en azından öyle hissediyorum çünkü tüm ailesi biliyor beni söylemiş

eski sevgilim kapımın önüne geldi az önce evdemisin dedi evet dedim baktım karşıda duruyo neden burdasın diyince özledim dedi diğer yandan ötekide farklı bi şehirde ve biz ailece onlara gidecez iyice çıkmaza girdim

goffee
    Guest

arada güven bittiğine göre senin yapabilcegin fazla bişi kalmamış zaten.
    ayrıca sana saygı göstermediğini ve göstermeyecegini söylediğinide söylüyorsun.
    yani bu saatten sonra zaten geri dönmen bana mantıklı gelmedi.
    yani ya seni affetmeliydi yada affedemiyorsa bir süre sessiz kalmalı kızgınlıgını yenmeliydi yada sessiz kalamıyorsa bitrmeliydi.
    hem birlikte olcak hem affetmicem hem saygısızlık edicem diyemez.
    anlatımından onunda hataları oldugu anlaşılıyor.
    bu saatten sonrada ona dönemezsin.
    bence konuş bitr derim ama yinede sen bilirsin aranızda neler oldugunu ben senin kadar bilemem.
    bu arada eğer yeni sevgilini tanımıyorsan ona hemen güvenmemeni tavsiye ederim.
    belkide senin duygusal anından faydalanmıştır?
    tanıyorsan sorun yok ancak tanımıyorsan bence ailesi ile tanışıncaya kadar çok ta heveslenme.
    kendini boşuna kaptırma.
    zamana bırakman daha iyi.
    sonucta belkide seviyordur bir süre sonra anlarsın durumu.