negatif arkadaşımızın açtığı başlığa mukabil açtım bu başlığı bazı şeyler yanlış anlaşılyor sanırım üzerime alındığım konu var burda ben şehrimizde yaşayan arkadaşlarla birlikte arkadaşlık ortamı kurup kaynaşmak sf panik atak okb gibi sorunlarımızı en azından kısa süreliğine birbirimize unutturmayı düşündüm
aktivite başlığını ben açtım evet ama belliki bir arkadaşımız konudan rahatsız olmuş ve diğer arkadaşlar apaçık bir dedikodu yapıldığını bilerek yada bilmeyerek sınırsız destek vermişler kimse benim ve buradaki arkadaşlarımızn içinde yaşadığı fırtınaları tahmin bile edemez ve benim okb yi nekadar ağır şekilde çoğunu atlattığımı ve yerine panik atağın miras kaldığını ve bana neler yaşattığını da bilemez burda kimse kendini psikolojik hastalıklar ordinaryus profesoru zannetmesin ayrıca aranızda gerçekten hasta olan varmı başlığı atma cüretini de kimse gösteremez birileri açıkça başka niyetlerle burada bulunuyor ise şikayet edilir ve forumdan atılır zaten o kişiler çok kısa sürede rengini belli eder bu kadar basit ayrıca burası dedikodu mekanı değil kınama mekanı da değil insanların yanlız olmadığının anlaşıldığı bir mekan bunu forumdaki tüm arkadaşlarımız çok iyi bilmektedir