Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: sevgilim aşık olduğu halde benden sıkıldı=(...

Karar Dönemi badee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara

Alıntı tolunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    obsesyoın derken vazgeçemem sebebim bumu sizce dr a gitmem işe yararmı ilgilendiğiniz içinde teşekkr ederim
    Yanii ben bu işin piri değilim ama obsesyon(takıntı)..o kişiyi kafanızda fazla yormanız,fazlasıyla takmanız halinde bu bir hastalığa dönüşüyor.Eğer onsuz yapamıyor ve kendinize engel olamıyorsanız bu bir bağımlılık şeklinde tıpki(alkol,uyuşturucu madde) gibi sizi esir alıyor.Kurtulmak istesenizde yapamıyorsanız doktora görünmenizde fayda var derim..

goffee
    Guest

merhaba ben 28 yaşında bir bayanım sevgilim için nişan attım oda beni çok seviyordu bende onu ama benden 3yaş küçük , 1 senedir çıkıyoruz ve 1 kere beni aldattı ve ben yakaladım affettim ama şimdide çk ilgisizleşmeye başladı ve faceye resimleirni koymuşş kızlarla sarmaş dolaş çekilen ama benide bırakmıyo çalışmadığı için para istiyor ona hayır diyemiyorum bırakmaıyorumda nasıl ir yol izlemem gerekir bu bende takıntı halini aldı sanırım ama onu seviyorumda
    çk aptalca davrandım beni sevdiğini sanmıştım ama bende takıntı halini aldı bunda n kurtulmak istiyorum ama çevremde kimseye şans bile tanımıyorum sanırım psk sorun oldu gibi geldi bana neden bukadar zayıfım bilmiyorum

zaten hemen birine fırsat tanıman gerekmiyor sen hele hazırkinden bir uzaklaşıp uzaklaşmaman gerektiğine karar ver.
    anlatımlarına bakılacak olursa sevgilin pek tekin biri değil.
    ama şuda var tabi.
    daha önce bazı kadın sitelerinde kocalarını yakaladıklarını ifade edip sonra kızlar ben yanlış anlamışım diyen kişiler gördüm.
    çok basit resimlerden telefonu kapalı oluşundan aldatıldıgı anlamını cıkartmaya calısan kadınlar gördüm.
    bence saçma paranoyalar yapıp hayatlarınızı karalamaya gerek yok.
    şunu demek istiyorum.
    eğer aldatıldıgına eminden gerçekten yakaladınsa bu adamı bırak derim.
    çünkü hem çalışmıyor hemde gelip para istiyor diyorsun.
    kısa süreli bir işsizlik dönemi geçirmişse ve bir iki seferlik yardım istemişse ve şuanda iş aradığına eminsen olabilir derim insanlık hali.
    ancak iş aramıyorsa gevrek gevrek gelip senden pra istiyorsa bırak derim.

Karar Dönemi

goffe bade ve dier arkş.lar teşe. ederim biyerden başlamam lazım mesela bugunonu facemden sildim sanırım onun kızlarla rahat bu tavır serglemesinin nedenide benim ona göz yummmadı nasılsa beni sevio bırakamz ; umarım başarılı olabilirim ama onu bırakacağımı ona söylemiyeceğim

goffee
    Guest

hadi hayrlısı

Karar Dönemi

Alıntı mervebekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İfadem bencilce değil, hakedenle alakalı bi söylem. İnsan kendinden vazgeçtiği gün karşıdaki için, onu da soğutuyor kendinden. En azından benim düşüncem. Samimi erkeklerin böyle triplere girmediğine de katılıyorum, tecrübeyle sabittir. Ancak bir insanın bize aşık olduğundan bu denli emin olmak mümkün değilmiş gibi geliyor bana. Kişilik olarak hiç bencil değilim komplekslerim de 0. Keşke biraz olsa...
    Yorumlarım nesnel değil özneldi. Yani yorumlarım arkadaşın anlattığı erkek tipi ile ilgiliydi.
    tamamdır. bu arada dediğin gibi komplekssizsen gerçekten; senin avantajın olarak görürüm bunu ..herneyse.

Karar Dönemi

of karmaşı duygular merve ya bakalım sildm bana sormadı bile nie sildin haberi omuştur mutlaka , ama illa görüşelim dedi kabul temedim of nebilim başarabilcekmiyim bilmöiyorum da

Karar Dönemi

bu devirde aşkmı var ya alışkanlık hepsi sadecve sevgilin alışkanlığından kurtulmuş seni sevmiyor olabilir ya o senn baskılarndan nekadar bunalsada sesini çıkarmamalı sevyosa bsenn sevdini düşünüp oyüzden yapıyo diyip mutlu olmalı hatta kendinn sevdini isbatlamak için seni kırmak istemedi üzmek istemedi için tamm senn istedn gibi olsun die bilir benm sevgilim öle yapardı bende asırı kıskantm ing kursuna yazıldı benm yüzümdn gtmedi gtmiyorum aklın bende kalmasn dedi kızlardan kısknadm için gtceksnde kmseyle konşma molalarda beni ara falan demştm gerçi biz ayrıldık ben ayrıldm ondn evi aradı beni aradı ama bitti dedm ben kendimi çok üzüyrm kıskançlık yapp onunda hayatını engelliyrum hem bana yalan söledi bende bitrdm aldatmadı ama nedn böle tamamn kopardm herşeyi bende bilmiyorum oysa ona hediye yaptrmıştm bizi anlatan bi karikatür kitabı yaptrmıştm baskıya içnn herşeyni ben hazrlamştm orgü örmüştm bi kaçtane ufak tefek aldm şeylerde vardı veremdm hçbirini ayrldm öle içmdn gelmşti ona bişiler yapmak ama nasip olmadı onu sevmemn nednlerini anlşatan kitabımızı vermek

Karar Dönemi faith111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uzerinden 4 sene gecmis soriyi, dedim evlendiğiniz mı diye

Karar Dönemi SonsuzLuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaç yıllık konuyu hortlatmişsin

Banned

iyi ki hortlatmışsın. benzer başlık açmıştım tatmin edici cevap alamadım burdan aldım. sağol.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123