Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: sevgilim aşık olduğu halde benden sıkıldı=(...

goffee
    Guest

gözde anladıgım kadarıyla ortada sorun yok ayrılmanız için sebebte yok.
    zaten kendin söylüyorsun sevdiğinin yogun oldugunu.
    yok vurdumduymazlıktı yok kıskançlıktı bu gibi garip şeyler düşünme hiç anlamı olmayan tavırlar takınma.
    tamm henüz yeteri kadar olgun değilsin ama çocukta değilsin.
    sen onun sevgilisisin.
    ona yardım edecek olan sensin.
    onun yogun oldugunumu anladın onun işini üstünden sen alacaksın onun yükünü sen hafifleteceksin.
    baktın yogunmu aşkım bugün ugrama güzel güzel dinlen diyeceksin.
    yogunum mu dedi hadi aşkım sen dinlen sonra konuşalım diyeceksin.
    aşkım bugün müsait değilsen aramayayım müsait olunca sen beni ararsın diyeceksin.
    peki goffee seninde sevgilin var sen bunları yapıyomusun diye sor?
    evt nerdeyse hergün yapıyorum kendi ellerimle yolluyorum bazen uykuya.
    bunu benden istemesine gerek yok ben zaten bir huzursuzlugunu hissettim mi hemen onu korumaya alıyorum yükünü hafifletmeye calısıyorum.
    şuanda ben bu yazıyı yazarken aradı gün içinde çok gergindi.
    işinde cok gerildiği için ayrılmayı düşünüyor.
    milyarlık aletleri kullanabilen tek kişi oldugu için işinden ayrılamıyor.
    ayrılırsa patronu 90000 TL. zarar edecek.
    işin kötü tarafı kullandıgı alette sorunlu oldugu için gerekli ölçüm yapamıyor ve para kazanılamıyor kazanmadıgı içinde maaşını tam alamıyor.
    tabi bunlar yüzünden ayrılamayışı onu iyice geriyor.
    bütün bunların içinde onu hayata baglayan anlayıslı bir sevgilisi oluşu.
    (böyle olmayı ondan ögrendim yani aynı şeyler benm içinde geçerli)

şimdi gelelim kıskcanlık meselesine.
    3 gün önceki telefon konusmamız:
    Ben: aşkım nasılsın?
    Erkek arkadaşım: iyiyim az önce bir bayanla birlikte oldum.
    vaay kıza neler yaptın doğru söyle?
    kızla birlikte oldum.
    güzelmiydi bari?
    çok güzel bir kızdı.
    vay beh şu aşka bak (kahkaha)
    aşkım şimdi bana kızmadınmı?
    saçmalama bişey yapmayacagını biliyorum.
    işte seni bu yüzden seviyorum.
    tabi ikimizde kahkahalarla gülüyoruz. benm karnım agrıdı gülerken.
    bugün atolyeye bir kadın yollamışlar, kadın işten anlamıyor.. diye anlatmaya devam eder..

aynı gün içinde diğer bir olay:
    Sevgilim arkadaşı Osman ve eşinin Semranın yanına gitmiş.

Ben: aşkım nerdesin?
    Erkek arkadaşım: Osmanlardayım.
    Ben: Semraya söyle sizi yanlız bırakmasın
    Erkek arkadaşım: o da bizden şüpheleniyor zaten

gözde benden daha gençsin benden daha neşeli olmalısın.
    sen sevgilinle mutlu olma birlikte şakalaşma anlarını kaçırıyorsun.
    sizin yaşınızdakilerin kıpır kıpır olması lazım üzülmeyi bırak anlarınızın tadını cıkarın birbirinize destek olun.

Karar Dönemi

Alıntı mervebekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayattaki tek amacın ve mutluluğun o olmasın. Onun araması mutlu etsin ama aramaması da mutsuz etmesin.
    Bencilce ve kompleksli bi ifade gibi geldi bana biraz..

Unutma
    Üstüne gittikçe daha da kaybedersin. Kçan balık da bi yere kadar kovalanır. Önemli olan dengede tutmaktır.
    Çok rasyonelsin..

Ayrıyeten gerçekten sevmiyo olabilir; samimi ve candan erkekler böyle triplere pek girmezler.
    Umarım ben yanılıyorumdur. neyse sadece tahmin yürütüyorum..yanlış düşüncelere sevketmek istemem seni ama bu dünyada senin sevgini ondan çok daha fala hakeden insanlar olabilir. Tekrar ediyorum onun seni sevip sevmediğini ancak sen anlayabilirsin; malesef birileri bu işin piyasasını oluşturmuşlar; onlar için kıskandırmak, flört vs. sıradan şeyler.Umarım erkek arkadaşın böyle bi insan değildir. Kendini feda edeceğin insanları seçerken buna layık olup olmadıklarına -duygusallıktan uzak- ve vicdanını dinleyerek karar ver. Diğerleri de zayi olmasın. Ne demek istediğimi anladığına inanıyorum. Allah hepimize yardım etsin ki buna ihtiyacımız olacak
    Konu paflagon tarafından (13-12-2009 Saat 02:46 AM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Az zaman, kaliteli zaman
    piyasa derken kasdettiğim buydu
    Konu paflagon tarafından (13-12-2009 Saat 02:44 AM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Bahane : Benim biraz zamana ihtiyacım var
    Anlamı : Direkt olarak “Bu aşk bitti” demeye cesaret edemeyenlerin başvurduğu bir bahanedir.Bunu söyleyen kişi zaman içinde aramalarını azaltacak iletişimi kopartacak ve “Bitti” bile demeden ortadan kaybolacaktır.

Karar Dönemi

Standart slm ben yeniyim msjıma umarım cvp yazarsınız

merhaba ben 28 yaşında bir bayanım sevgilim için nişan attım oda beni çok seviyordu bende onu ama benden 3yaş küçük , 1 senedir çıkıyoruz ve 1 kere beni aldattı ve ben yakaladım affettim ama şimdide çk ilgisizleşmeye başladı ve faceye resimleirni koymuşş kızlarla sarmaş dolaş çekilen ama benide bırakmıyo çalışmadığı için para istiyor ona hayır diyemiyorum bırakmaıyorumda nasıl ir yol izlemem gerekir bu bende takıntı halini aldı sanırım ama onu seviyorumda

Karar Dönemi MRWBKR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı paflagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bencilce ve kompleksli bi ifade gibi geldi bana biraz..

Çok rasyonelsin..

Ayrıyeten gerçekten sevmiyo olabilir; samimi ve candan erkekler böyle triplere pek girmezler.
    Umarım ben yanılıyorumdur. neyse sadece tahmin yürütüyorum..yanlış düşüncelere sevketmek istemem seni ama bu dünyada senin sevgini ondan çok daha fala hakeden insanlar olabilir. Tekrar ediyorum onun seni sevip sevmediğini ancak sen anlayabilirsin; malesef birileri bu işin piyasasını oluşturmuşlar; onlar için kıskandırmak, flört vs. sıradan şeyler.Umarım erkek arkadaşın böyle bi insan değildir. Kendini feda edeceğin insanları seçerken buna layık olup olmadıklarına -duygusallıktan uzak- ve vicdanını dinleyerek karar ver. Diğerleri de zayi olmasın. Ne demek istediğimi anladığına inanıyorum. Allah hepimize yardım etsin ki buna ihtiyacımız olacak
    İfadem bencilce değil, hakedenle alakalı bi söylem. İnsan kendinden vazgeçtiği gün karşıdaki için, onu da soğutuyor kendinden. En azından benim düşüncem. Samimi erkeklerin böyle triplere girmediğine de katılıyorum, tecrübeyle sabittir. Ancak bir insanın bize aşık olduğundan bu denli emin olmak mümkün değilmiş gibi geliyor bana. Kişilik olarak hiç bencil değilim komplekslerim de 0. Keşke biraz olsa...
    Yorumlarım nesnel değil özneldi. Yani yorumlarım arkadaşın anlattığı erkek tipi ile ilgiliydi.
    YA SABIR

Karar Dönemi badee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara

Alıntı tolunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ben 28 yaşında bir bayanım sevgilim için nişan attım oda beni çok seviyordu bende onu ama benden 3yaş küçük , 1 senedir çıkıyoruz ve 1 kere beni aldattı ve ben yakaladım affettim ama şimdide çk ilgisizleşmeye başladı ve faceye resimleirni koymuşş kızlarla sarmaş dolaş çekilen ama benide bırakmıyo çalışmadığı için para istiyor ona hayır diyemiyorum bırakmaıyorumda nasıl ir yol izlemem gerekir bu bende takıntı halini aldı sanırım ama onu seviyorumda
    Kendi sorunun cevabına kendiniz cevap vermişsiniz.Sevgiliniz şu anda işsiz ve sizden para kopartıyor, para vermeyi kesin bakalım peşinizde olacakmı.Sevmek bir yere kadar,onun malesef sizi sevdiğini sanmıyorum.Seven adam face başka kızlarla sarmaş dolaş fingirdeştiği resimleri koyarmı allahaşkına.Aklınıza başınıza toplayın,şımartıyorsunız ve çok özveri veriyorsunuz ondan sonrada böle oluyor.Bir an önce yol yakınken uzak durun ondan.Yeniden sevebilirsiniz elbet.Onla birlikteyken dahada çok canınız yanacağı besbelli.Bana aklı başında bir ilişki gelmedi sizinkisi...

Karar Dönemi

Alıntı badee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi sorunun cevabına kendiniz cevap vermişsiniz.Sevgiliniz şu anda işsiz ve sizden para kopartıyor, para vermeyi kesin bakalım peşinizde olacakmı.Sevmek bir yere kadar,onun malesef sizi sevdiğini sanmıyorum.Seven adam face başka kızlarla sarmaş dolaş fingirdeştiği resimleri koyarmı allahaşkına.Aklınıza başınıza toplayın,şımartıyorsunız ve çok özveri veriyorsunuz ondan sonrada böle oluyor.Bir an önce yol yakınken uzak durun ondan.Yeniden sevebilirsiniz elbet.Onla birlikteyken dahada çok canınız yanacağı besbelli.Bana aklı başında bir ilişki gelmedi sizinkisi...
    çk aptalca davrandım beni sevdiğini sanmıştım ama bende takıntı halini aldı bunda n kurtulmak istiyorum ama çevremde kimseye şans bile tanımıyorum sanırım psk sorun oldu gibi geldi bana neden bukadar zayıfım bilmiyorum

Karar Dönemi badee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara

Alıntı tolunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çk aptalca davrandım beni sevdiğini sanmıştım ama bende takıntı halini aldı bunda n kurtulmak istiyorum ama çevremde kimseye şans bile tanımıyorum sanırım psk sorun oldu gibi geldi bana neden bukadar zayıfım bilmiyorum
    O kişiye karşı bir obsesyon oluşmuş demekki.Bundan kurtulmakta senin elinde.Öncelikle onla görüşmeyi keserek işe başla.Olmazsa psikolojik yardım al.Hepimiz sevdik,asla unutamam ve onsuz yapamam dediğimiz ilişkilere gün geliyorki gülüyoruz ve kendimize kızıyoruz ne salakmıştım diye.Ondan önce yaşıyordunuz ondan sonrada yaşayabilirsiniz.İpleri onun eline vermeyin.O biliyorki onsuz yapamayacağınızı.. elinde kukla gibi oynatıyor sizi..Kesinlikle böyle olmadığını ona gösterin.Onsuzda yapabileceğinizi yoksa çok daha ödün vereceksiniz kendinizden.Unutmayın ki kimse vazgeçilmez değildir.Her zaman bir alternatif vardır..

Karar Dönemi

obsesyoın derken vazgeçemem sebebim bumu sizce dr a gitmem işe yararmı ilgilendiğiniz içinde teşekkr ederim

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon