7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Çok mutsuzum bıktım artık.Ne yapacağımı bilmiyorum :(

Karar Dönemi

Standart Çok mutsuzum bıktım artık.Ne yapacağımı bilmiyorum :(

Ben liseye gidiyorum yan sınıfta birine aşık oldum..Benim onu sevdiğimi biliyo o beni sevmiyo şu an ama ben arkadaş olmayada razıydım hiç yanınba yaklaşamıyorum konuşamıyorum çünkü acayip heycanlanıyorum .ama konuşabilmek dokunmak yeterdi bana..hep msnede konuşuyoduk biz ..yine birgün mesenede nasılsın die yazdım iyiyim sen falan..vs sonra okulda neden benle konuşmuyosun dedim gerek duymuyorum dedi.neden seni sevdiğim içinmi dedim hyr insanına göre muamele fln dedi senle arkadaş olmak istemiyorum çünkü sen benim kız arkadaşlarım gibi değilsin dedi .eteyin kısa vs sen şölesin sen böylesin falan dedi oysa öle değil ona göre öle olabilir ama onun dışında kimse bana böle hakaret edip sen şu tür birisin demiyo.bu konuda hassas biri..çtamam dedim onlar gibi olurum falan dedim ama yok diyo.Ama ben onu çok seviyorum bi çıkış yolu yokmu bu durumun onun fikrini değiştiremezmiyim onun gözüne nasıl girebilirim..yardım edin lütfeen en azından gözünde bi değerim olsun arkadaşı oliyim razıyım ben onun karşılıksız aşkını içimdede büyürtürüm..

Karar Dönemi aLoneaqLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    siyah, gök beyaz!

Güzel kardeşim başlığa aldanıp ciddi birşey sandım ama gördüğüm kadarıyla klasik aşk masallarından ibaret. Daha önce bu tarz sorunlarını paylaşan üyeler oldu ve sen bunları yaşayan ilk, tek kişi değilsin ve olmayacaksın da. Bu yüzden sana tek çözüm önerim Güzin Abla köşelerine yönelmendir zira burada çok daha büyük sıkıntılarla boğuşan insanlar var sen de biliyorsun ki.

Diyebilirsin ki madem gereksiz gördün niye yanıtladın konuyu? Haklısın, konu kalabalığından ibaret bu başlık benim için fakat bunu yazma sebebim senin yaşıtın olan kişilere bunun sandığınız kadar uçuk bir olay olmadığını anlatmaktı. Kırılmaca gücenmece yok şimdi ama durum bundan ibaret yani

Sağlıcakla kal
    ¿?

"ki hükmümü kendim veriyorum.. Yakın beni sesim sorulara dönmeden. Küllerimin altında kalacak mutluluk sandığınız ne varsa.."

Karar Dönemi Elizabeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Canım benim seni sevmeyen,istemeyen biri için neden taviz veriyorsun?Bulmuş senin gibi sevenide istemiyor bırak ya kendi kaybeder..Ben bu konuda çok taviz verdim ve üzülen ben oldum hala oluyorum.Şimdi hikaye gelsede söylediklerim liseden mezun olunca bunların hepsini unutucaksın seninki sadece alışkanlık ve takıntı halini almıştır belkide gerçekten aşık değilsindir bile bi düşünmelisin bence.
    Maskemi taktım..sürdüm boyaLarımı,giyindim en süsLü yaLanLarımı!Bir yüzüm güLerken gizLenir öbür yüzüm kimse duymasın içimden ağLadığımı..

goffee
    Guest

oyy ayrı dünyalardan oldugunuzu erken farketmişsin ve sen üzülüyosun
    bir gün o değişirmi evet değişebilir yada sen değişebilirsin ama bu yıllar alır.
    nasıl mı değişir?
    insanları değiştiremezsin insanlar kendiliğinden değişir.
    ikinizde öğrendiklerinizle ve yaşadıklarınızla olgunlaşırsınız ve fikirleriniz değişir. fikirler değişmeye başlayınca kendiliğinden davranışlarda değişir.
    değişirsiniz ama siz sizden geçmiş olursunuz.
    yani birbirinizi kabullenmeniz zaman alır.
    Konu goffee tarafından (08-12-2009 Saat 09:57 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

canım inan bana bu kadar üzüldüğüne değmez ... daha hayatında kimlere aşık olacaksın ve emin ol bir çok kez ben hiç böyle sevmedim kimseyi bukadar sevemem diyeceksin... bu arada kimsenin sana böyle davranmasına izin verme bence ona en büyük ceza o yokmuş gibi davranman olacaktır. bukadar ilgiyi kaybetmek onda şok etkisi yaratabilir.... ayrıca anlattığın arkadaş baya kaba biri anlaşılan...böyle birine neden aşık olduğunu iyice düşün ve mantıklı birşeyler bulamyorsan unut gitsin derim...

Karar Dönemi aydemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben açık söyleyeyim, yazınızı okurken başta sizi erkek sandım. Sonra etek olayını okuyunca anladım. Açıkçası bir bayan kesinlikle bir erkeğin üzerine böyle gitmemeli. sadece eşine böyle davranabilir bence bir bayan. bu benim görüşüm ve eleştirmek için yazmıyourm. Yazmamın amacı sizin küçük düşmenizi istememem. Erkekler sevdiğini böyle belli eden, üstüne düşen kızlardan hoşlanmazlar. Onları her an elinin altında hazır olarak ve af edersiniz ama basit olarak görürler. Çoğu böyledir. Çok istekli olsanız da kendinizi tututn, belli etmeyin. Hiç belli olmaz, sizin bu dediklerinizi okulda da duyurur ve adınızı da çıkartır, ailenize kadar giderse artık siz düşünün.

Not: YAzdıklarım tecrübe ile sabittir.

Karar Dönemi

teşekkür edrim öerileriniz için özellikle bi erkeyin yazması çok ii oldu demekki başından bere yanlış yapıyomuşum bndan sonra hiç konuşmicam kendi gelirse gelir gelmesse....