5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Fulsac hakkında...

Karar Dönemi
    Yer
    Kastamonu

Unhappy Fulsac hakkında...

Merabalar.

Kafama takılan bir durumu sizinle paylaşmak istiyorum.
    2008, Şubat ayında depresyon teşhisi ile tedaviye başladım ve kullandığım ilaç Fulsac 20 mg'dı. Altı ay boyunca bu ilacı kullandım. İlk iki ay günde tek dozdu, ondan sonraki iki ay günde iki doza çıktı ve bu doz çıkımından sonra ben doktora gitmedim tekrar.

Doktorumun tedavi yöntemi hoşuma gitmemişti, son iki ay günde tek doza düşürdüm ve altı ay sonunda da bıraktım ilacı. Taa ki bu zamana kadar.

Geçen gün uyku problemim yüzünden nörolojiye gittim. Geceleri ne kadar uyursam uyuyayım, gündüzleri uyku problemi çekiyorum. Sabahları yataktan zor kaldırıyorum kendimi. Ve bu da bende konsantre olma işini zorlaştırıyor.

Doktorum ilaç tedavisi deneyeceğini söyledi ve tekrar Fulsac 20 mg verdi. Bu durumun böyle olması da kafamı kurcaladı. Adeta kaygı sahibi oldum. Ne olduğumu bilmeden yaşıyor gibiyim sanki, hatta kendimi net bir şekilde bile ifade edemiyorum şüphesine düşüyorum. Şu an olduğu gibi...

Konuşarak, paylaşarak daha çok netleşebileceğimi düşünüyorum. Durum şu an budur. Ayıracağınız vakitleriniz için teşekkür ederim şimdiden.

Alıntı theevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merabalar.

Kafama takılan bir durumu sizinle paylaşmak istiyorum.
    2008, Şubat ayında depresyon teşhisi ile tedaviye başladım ve kullandığım ilaç Fulsac 20 mg'dı. Altı ay boyunca bu ilacı kullandım. İlk iki ay günde tek dozdu, ondan sonraki iki ay günde iki doza çıktı ve bu doz çıkımından sonra ben doktora gitmedim tekrar.

Doktorumun tedavi yöntemi hoşuma gitmemişti, son iki ay günde tek doza düşürdüm ve altı ay sonunda da bıraktım ilacı. Taa ki bu zamana kadar.

Geçen gün uyku problemim yüzünden nörolojiye gittim. Geceleri ne kadar uyursam uyuyayım, gündüzleri uyku problemi çekiyorum. Sabahları yataktan zor kaldırıyorum kendimi. Ve bu da bende konsantre olma işini zorlaştırıyor.

Doktorum ilaç tedavisi deneyeceğini söyledi ve tekrar Fulsac 20 mg verdi. Bu durumun böyle olması da kafamı kurcaladı. Adeta kaygı sahibi oldum. Ne olduğumu bilmeden yaşıyor gibiyim sanki, hatta kendimi net bir şekilde bile ifade edemiyorum şüphesine düşüyorum. Şu an olduğu gibi...

Konuşarak, paylaşarak daha çok netleşebileceğimi düşünüyorum. Durum şu an budur. Ayıracağınız vakitleriniz için teşekkür ederim şimdiden.
    arkadaşım keşke hiç başlamamış olsaydık bu ilaçlara aynı sıkıntıları bende çekiyorum mesela ilaçlara hiç başlamamışken şuan senin alıntı yaptığım metin uzunluktaki yazıyı bi okuyuşta akılda tutabilen biriydim ve şuan ise ''ve'' bağlacı kadar kısa bir cümleyi akılda tutamayan biriyim okulda 1.dim şimdi ise okul sonuncusuyum

Karar Dönemi
    Yer
    Ankara

theevo çok geçmiş olsun,keşke ilacını bırakmasaydın.Mutlaka bir uzmandan terapi yoluyla yardım al,ilaçlarını düzgün bir şekilde kullan ve pozitif düşün,inan herşey çok güzel olacak...

Karar Dönemi ararat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar lütfen ilaç ismi vermeyelim,ayrıca ilaç kullanan aekadaşlar lütfen doktor kontrolünde bırakın veya kullanın

Karar Dönemi
    Yer
    Kastamonu

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Şu an doktor kontrolünde kullanmaya devam ediyorum. Bakalım faydasını görecek miyim, iletirim sizlere de...