Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Anksiyete (Endişe)

Karar Dönemi

sağol 9 şubat inşallah dediğin gibi olur inşallah atarım hepini üstümden çünkü çok yıpratıyo beni.çok uğraşmadan olan bişey olsaydı da bu sıkıntıları yaşasaydım eminim hemen vazgeçerdim çünkü insan bian önce kurtulmak istiyo o sıkıntılardan ama şimdi daha da kötü olurum endişesiyle vaz geçemiyorum zaten.biraz üstüne gitmeye karar verdim belki tepkilerim alışır hergün aynı şeyleri yaşamaya ve normal hissederim kendimi....

Karar Dönemi YADELLER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürler 9Şubat ellerinize sağlık,ben çok yoğun yaşıyorum panik ataklı biri olarak ataklar azalsada kaygılar ve korkular beni daha çok etkiliyor ve ben ilaç kulanmadan savaşıyorum panikle.Bazen gördüğüm rüyadan bile o kadar çok senaryolar yazıyorumki o günüm tamamiyle kabusa dönüyor etkisinden kurtulamıyorum her an tetikde bana veya en çokta sevdiklerime birşey olacak gibi korkulu bekleyişler arasıra boşveriyorum bazende dayanamıyorum.
    YA SEVMEYİ BİLEMEDİM YA SEVİNCE GEÇ KALDIM

Karar Dönemi

Çok kötü bir durum tabi.Bende hemen her gün yaşıyorum,bu anlarda tek kelimeyle dibe vuruyorum ama şükür ki çok uzun sürmüyor.Aslında bence doktora,farmokolojik tedaviye vs. gerek yok.Misal ben geçen sene yaşadığım bu durumu okuduklarım sayesinde tanımaya başladığımdan beri kendi kendimi tedavi etmenin yollarını aramaya başladım ve epey mesafe katettim,en azından artık korkularımın çoğunun yersiz olduğunu farkettim.

Karar Dönemi

herkese merhaba;
    kendi yaşadığım bir durum değil ama çok sevdiğim değer verdiğim özel olduğuna yüzde yüz inandığım erkek arkadaşım bu durumu yaşıyor.biz yeni tesbit ettik durumun ne olduğunu ve bu formu bulduk birlikte.hayatımızda herşeyin çok güzel olmasını istiyoruz.oda farkında ama sizin burda paylaştığınız durumu yaşıyor nasıl destek olacağımı bazen bilemiyorum kendisinin aşması gerektiğine yüzyüzde yüz inanıyorum.tedavi konusunda psikologla görüştük ama sizin önerilerinizi yaşadıklarınızı merak ediyorum.paylaşırsanız çok mutlu olurum.tşk ederim.

Banned

evet dogru teshıs

Karar Dönemi

Alıntı thrapi25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet dogru teshıs
    sadece bu kadar mı?

Karar Dönemi

Alıntı 9 ŞUBAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    √ Dördüncü grup belirtiler ise ayrıntılar üzerinde durma, çevreden gelen uyarıları kötüye yorma, düşündüğü tehlikeyi beklemeye başlamak, aşırı sinirli ve huzursuz görünmek, dikkatini toplayamamak, uykusuzluktan ve uykuya dalamamaktan ve uykusunun bölündüğünde şikayet etmek.
    bu gruptaki belirtiler bana uyuyor..major depresyon ve anksiyete olunca darmadağın oluyor insan..hep negatifim her olayın en kötü halini düşünüyorum saçma olduğunu bile bile böyle düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum..herkese geçmiş olsun

Karar Dönemi

aynı sorunlar bende de var ve artıkkkkkk yaşanılmaz hale geldimm saçma olduğunu biliyorumm ama başka türlü düşünemiyorummm
    yaşamaktan haz duymak istiyorummmm artıkkkk

Karar Dönemi

Standart anksiyete bozukluğu

yaklaşık bir yıl önce panik atak anksiyete teşhisi konuldu.son bir kaç aydırda sürekli kalp krizi geçireceğimi düşünüyorum gercektende kalbim sıkışıyo gögsüm ağrıyo nefesim daralıyo çok gergin bi durumda oluyorum artık kafayı yemek durumundayım kalbime öyle bi sıkıntı geliyoki tamam şimdi kalp krizi geçriyorum diyorum bu saatlerce devam ediyo..artık bıktım bu durumdan ..

Karar Dönemi

2 senedir anksiyete teşhisiyle antidepresan kullandım kullanmadığm ilaç kalmadı.her gün kalp krizi geçirecegimi düşünüyorum ama vücudumda olan her olay kalp krizine işaret ediyo klabime bişey saplanıyo kolum uyuşuyo herşey kalbe yönelik oluyo artık bu durumdan nefret etmeye başladım iş yerindede hep böyle bütün gün beni bırakmıyo bena rtık bununla yaşayamıycam galiba.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon