9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: online psikolog

Standart online psikolog

eyer psikoloğa gidecek vaktiniz ya da paranız yoksa size yardım etmek için bekliyorum.

psikolojiyi yurtdışında bitirdim, 3 yıllıkta klinik psikoloji tecrübem var yani güvenmemeniz için hiçbir neden yok!

msn adresim mssbrbryn@gmail.com

Etik konuları kafanıza takmayın!

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı mssbrbryn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyer psikoloğa gidecek vaktiniz ya da paranız yoksa size yardım etmek için bekliyorum.

psikolojiyi yurtdışında bitirdim, 3 yıllıkta klinik psikoloji tecrübem var yani güvenmemeniz için hiçbir neden yok!

bizlere nasıl yardımcı olabilirsiniz biraz daha konuyu açarsanız sevinirim , ilgisini çeken arkadaşlarımız bilgi sahibi olmuş olurlar .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi

arkadaşımız 9 şubata katılıyorum
    daha aydınlatıcı olur musunuz*

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Önce diplomanızı görelim, dermişim şimdi iyiliktende anlamıyorsunuz diyeceksiniz ama insanları rahatlatmak için biraz daha açıklayıcı olmalıydınız. Önce burda konuşup sonra msn de konuşabilirsiniz. Hemen msn veripte yardımcı olayım demeniz anlamsız sizi yüz kişi msnye eklese hangi birine yardım ediceksiniz.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burada destek bekleyen bir çok arkadaşımız var ,onlara söyleyecegimiz iki cumle bile hayata bakışlarını ,hayata tutunmalarını çok etkileyebiliyor .

profesyonel degilim ama gerek meslegim icabı ,gerekse psikoloji sitelerine uye oldugum surede insanların ilgiye ,onları dinleyecek birileri oldugunu gormeye o kadar çok ihtiyaçları varki ,

genelde bir uzmana gittiklerinde oncelikle onları dinleyen birinin oldugunu gormeyi ve ikinci planda tedavi olmayı beklediklerini gordum ,

ama ne yazıkki sizlerinde mesleki davranış zorunluluguna baglı olarak daha çok tedavi agırlıklı bir davranışla karşılaşıyorlarki buda onları incitebiliyor .

arkadaşımında dedigi gibi burada bir çok kişi farklı duşuncelerle msn verdiler ,ama ne yazıkki hemen hemen hepsi husrana ugradı .

genelde pluton unda dedgi gibi oncelikle sohbet odasında bizlere katılır sizi tanımamızı saglarsanız ,msn ortamı kendiliginden oluşur ,böylece insanları birbirine olan guvenleride gelişmiş oluyor .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

msn nini tekrar açarsan kabul ettiğimi görürsün!

arkadaşlar, isteyen varsa diplomamın bir örneğini gönderebilirim.

aramızda psikoloğa gitmeye ihtiyacı olupta gidemeyen kişiler olabilir, ben en azından bu kişilere gerçektende gitmelerinin gerekli olup olmadığı konusunda yardımcı olabilirim. ayrıca psikolojik açıdanda yapabileceğim bir konu varsa, karşı tarafta yardımımı talep ederse seve seve yardım edebilirim. msn üzerinden sesli veya yazılı şartlar elverdiğince yardım etmeye çalışacağım, bunun dışında yüz yüze görüşmek isteyenler olursa eyer uygunsa kabul edeceğim. ilginize teşekkürler.

msn nini tekrar açarsan kabul ettiğimi görürsün!

arkadaşlar, isteyen varsa diplomamın bir örneğini gönderebilirim.

aramızda psikoloğa gitmeye ihtiyacı olupta gidemeyen kişiler olabilir, ben en azından bu kişilere gerçektende gitmelerinin gerekli olup olmadığı konusunda yardımcı olabilirim. ayrıca psikolojik açıdanda yapabileceğim bir konu varsa, karşı tarafta yardımımı talep ederse seve seve yardım edebilirim. msn üzerinden sesli veya yazılı şartlar elverdiğince yardım etmeye çalışacağım, bunun dışında yüz yüze görüşmek isteyenler olursa eyer uygunsa kabul edeceğim. ilginize teşekkürler.
    Merhaba,
    Buranın öncelikle paylaşım forumu olduğunu hatırlatmak isterim,çok gerekli olsa önce üyelerimize online ben yardımcı olurum,ama bu portalın öyle bir amacı yok,üyelerimizin zaten pek çoğu profesyonel yardım alıyor ya da almıyor hiç önemli değil,herkes deneyimlerini P A Y L A Ş I Y O R...bizce bu yeterli,lütfen sizde bildiğiniz bir şey varsa A N O N İ M bir şekilde paylaşın..göreceksinizki pek çok şey öğrenmişsiniz,ayrıca henüz 4 mesajınız var ve çok yeni üyesiniz..sizi tanımadan neden güvensinki insanlar...önce biraz paylaşımda bulunun yine psikolog olduğunuzu ve 3 yıllık klinik deneyiminiz olduğunu söylüyorsunuz,yaklaşımınızın hiçde profesyonel olmadığını söylemek zorundayım,anlıyacağın damdan düşer gibi bir şeylerin olması zor oluyor.
    Meslek hayatınızda başarı dileklerimle.

Psk.Seyfettin TEKİN
    Yönetici
    Charles Darwin, “Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar. Uçamayanlar ise tavuk olur... Tavuk toplum, önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz

Karar Dönemi
    Yer
    türkiye

mssbrbryn teşekkür ederim. parasız olan veya başka sebeplerle profesyonel yardım alamayanlara yönelik bu talebiniz takdire şayan. topaz arkaşımız karşı çıkmasına rağmen mssbrbryn arkadaşımız bu forum da terapi yardımında bulunuyum demiyor. mail ve msn üzerinden yardımcı olabiliceğini söylüyor. ücretsiz ve gücü yettikçe olacağı zaten açıkça anlaşılıyor. kötü bir niyet beslese bile (ki nasıl bir kötü niyet olabilir = dolandırıcı olabilir, karı kız peşinde olabilir, tecrübe artırmak için kobay olarak kullanabilir, kitap yazmak için **** olarak kullanabilir, önce parasız olup sonra devamı için para talep edebilir). ama böyle bir durumda bile bizler salak değiliz anladığımız andan itibaren terk edebiliriz. zaten sanal bir ortamdan görüşme olacak. şüphelenenler veya güvenmeyenler asla yanına gitmezler. madolyonun öteki yüzü de şu ki bu iyi niyetiyle aslında kendisi büyük risk almış oluyor. çünkü karşısına iyi insanlar çıkacağı gibi kötü insanlar da (kötü olarak psikopatı manyağı hırsızı dolandırıcısı) çıkabilir. sonuçta bu forumda yazılanları herkes okuyabilir ve msn adresini alabilir.

her iki taraf açısından riskler çok fazla. bu yüzden en iyisi şu sıralar forumda paylaşmak. tanıdıkça ve güven geliştikçe ilerleyen zamanlarda belki üç beş kişi ile yardımlaşma fikri olabilir.
    •♪♫☼¶♠♣♥♦→↓↨↑←∟↔►▲▼◄øØ¿®¬◘◙½¼¡░▒▓│┤©╣║╗╝¥┐└┴┬├─┼╚Ì ╩╦╠═╬¤ºª┘▬┌█▄▀µ¯±¾§÷¹²³■

Cahillik Dönemi Minnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hepimiz aynı şeyi söylüyoruz gördüğünüz gibi. Online psikolog meslekdaşım sende bilirsinki bu meslekte güven esastır. Yurt dışında prosedür başka burda başka işler.