Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: tırnak yeme

Karar Dönemi

Standart tırnak yeme

8 yaşında bir oğlum var.Yaklaşık 3 yıldır tırnaklarını yemekte.El ve ayak tırnakları dışında etlerinide yiyor.Çocuk psi. risperdal başladı fakat ilacı çocukla 20 dakikalık bir görüşme yaparak yazmış olması beni tatmin etmedi...ltf yardımcı olun....

IDDQD
    Guest

Question

Bunu ben de yapardım. Bu yüzden sürekli ağzımda yara çıkardı. Şimdi dişleri yerine tırnak makası kullanıyorum ama daha kötü oluyor. Parmaklarımda daha derin yaralar oluşuyor. Eğer tedavi olumlu sonuç verirse haber verebilirmisin?

Cahillik Dönemi NAR_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Canada

bende 10 yaslarinda bunu huy edinmistim. ama sonra kendiliginden gecti, etrafimdaki kizlarin tirnaklarini gorunce heveslendim belkide simdi de herkez ellerin ve tirnaklarin cok guzel diyor hatta bazen takma oldugunu dusunuyor arkadaslarim

ama siz 3 yildan bahsediyorsunuz ve bir erkek cocugu.. biraz zaman verin derim ben, ilac etkisini gosterebilir.. doktorlara birazdaha olumlu gozle bakmakta yarar var sanirim, cunku bastan olumsuz baktigimizda kendimizi kandirma durumumuz daha yuksek diye dusunuyorum. ilacin az da olsa etkisini gordugunuzde bundan yine $ikayetci olabilirsiniz, buyuk bir etki gostermedigi icin.. bana kalirsa biraz zaman verin, ilacin ustunde yazar ne kadar sure icinde bir etki saglayacagi.. eger hicbir fark gormezseniz baska bir doktora danisabilirsiniz veya ayni doktorla konusup, ilac yerine daha kisisel bir terapi ve bu davranisin nedenlerini sorgulama uzerine goruslerini alabilrsiniz belki?
    HAYAT SENİ AĞLATMAK İÇİN UĞRAŞACAKTIR , SEN İNADINA GÜLMEYİ BAŞARABİLİYORSAN , HAYAT SENDEN GİZLİ AĞLAYACAKTIR ...

23 yaşındayım ve yılalrdır tırnak yiyorum. eğer tırnak makası kullanıyorsam değişen bişey yok çok derinden kesiyor. hatta yediğim zaman parmaklarım çok acıyor ama vazgeçemiyorum. arada bir oje sürünce pişman oluyorum bir bayan tırnağı böylemi olur diyorum uzatmaya karar veriyorum 1 hafta geçmeden tekrar yiyorum. sürekli olmamakla birlikte ayak tırnaklarımıda kemiriyorum

dertliigenç
    Guest

ne pis insanlarsınızz yaww.tırnak kemirmek ahmaklık belirtisiymişşşşş.bende öle duydumm

Karar Dönemi ararat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tırnak yemek bazı ilaçlarla geçiyor
    Ben ülkemi aynı zamanda adaleti de severek sevebilmek isterim A.Camus

Cahillik Dönemi devhis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı noname140286 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    23 yaşındayım ve yılalrdır tırnak yiyorum. eğer tırnak makası kullanıyorsam değişen bişey yok çok derinden kesiyor. hatta yediğim zaman parmaklarım çok acıyor ama vazgeçemiyorum. arada bir oje sürünce pişman oluyorum bir bayan tırnağı böylemi olur diyorum uzatmaya karar veriyorum 1 hafta geçmeden tekrar yiyorum. sürekli olmamakla birlikte ayak tırnaklarımıda kemiriyorum
    ayağını ağzına nasıl sokuyorsun?
    ✿⊱ Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli...
    ✿⊱ Bazılarının sadece normal olmak için ne büyük çaba sarf ettiğini kimse fark etmiyor.
    Albert Camus

IDDQD
    Guest

Talking

Alıntı devhis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

goffee
    Guest

ben doktor değilim bilmeden birşey söylemeyim ama kanımca doktor işini biliyodur emin değilseniz ikinci bir doktora gösterin.
    bu forumda doktor varmı bilmiyorum?

Alıntı devhis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok kolay oluyo

Sayfa 1/2 12 SonSon