8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: an'ı yaşamak....

Cahillik Dönemi chenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart an'ı yaşamak....

an'ı yaşamak...sorumsuzca yanlış olduğunu bile bile sadece içinden geldği için sadece geçici bi mutluluk için sonunda pişman olabileceğini bile bile... kapıldım gidiyorum kendimi tutamıyorum, korkuyorum ama yaşıyorum. çok bunalmıştım çok yorgundum.birden sen çıktın karşıma hiç bir şey sormadın seninle vakit geçirmek güzeldi ilk başta, hiç umursamadım yarınları...sadece arkadaşız diye kandırdım kendimi, yok dedim aramızda bi yakınlaşma yok, ne sen sordun ne ben sordum.ikimizde kaçtık gerçeklerden ikimizde birlikte mutluyduk, unuttuk bazı zamanlarda herşeyi.kimse kimseye hesap vermek zorunda değil hala da öyle ne sen soruyorsun ne ben...ama sonu ne olcak nereye gidecek? ya arkamızda kalanlar...üç hafta burdasın ve ben doya doya dşünmeden hesaplamadan yaşamak istiyorum...içim öyle dolu ki kimseye anlatamam anlatsam da eminim herkes yargılar hemen.içimi dökmem lazım şimdi bunu yapıyorum rahatlıyorum...biliyorum belki kimse anlamayacak yada okuyanlar kızacak ama yaşadıklarım çok ağır geliyo birileriyle paylaşmazsam patlayacağım........sonunda belki hıçkıra hıçkıra ağlayacağım bilemiyorum ama içim kıpır kıpır mutluyum balkona çıkıp bağırmak istiyorum.mutluyum mutluyum senleeeeeeee
    herşey güzel olacak..herşey güzel olacak..herşeeyyyyyy.....

Karar Dönemi gözlerimhalaçocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı chenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    an'ı yaşamak...sorumsuzca yanlış olduğunu bile bile sadece içinden geldği için sadece geçici bi mutluluk için sonunda pişman olabileceğini bile bile... kapıldım gidiyorum kendimi tutamıyorum, korkuyorum ama yaşıyorum. çok bunalmıştım çok yorgundum.birden sen çıktın karşıma hiç bir şey sormadın seninle vakit geçirmek güzeldi ilk başta, hiç umursamadım yarınları...sadece arkadaşız diye kandırdım kendimi, yok dedim aramızda bi yakınlaşma yok, ne sen sordun ne ben sordum.ikimizde kaçtık gerçeklerden ikimizde birlikte mutluyduk, unuttuk bazı zamanlarda herşeyi.kimse kimseye hesap vermek zorunda değil hala da öyle ne sen soruyorsun ne ben...ama sonu ne olcak nereye gidecek? ya arkamızda kalanlar...üç hafta burdasın ve ben doya doya dşünmeden hesaplamadan yaşamak istiyorum...içim öyle dolu ki kimseye anlatamam anlatsam da eminim herkes yargılar hemen.içimi dökmem lazım şimdi bunu yapıyorum rahatlıyorum...biliyorum belki kimse anlamayacak yada okuyanlar kızacak ama yaşadıklarım çok ağır geliyo birileriyle paylaşmazsam patlayacağım........sonunda belki hıçkıra hıçkıra ağlayacağım bilemiyorum ama içim kıpır kıpır mutluyum balkona çıkıp bağırmak istiyorum.mutluyum mutluyum senleeeeeeee
    off chenn sen ağlama... ben ağlıyorum anı yaşadım arkadaştık kimse bişey söylemedi herşeyin üstünü kapattık ve herşey kapandı gitti şimdi geri gelse o günler belki farklı davranırdım daha rahat olurdum çekinmezdim ama olamadım ve bitti susmayı becerebildim hep , hep üstüne basıp geçmeyi... oysa ilk onunla konuştuğumuzda seninde dediğin gibi balkonda çığlıklar atıp sevinmiştim ,sonra gülmüş ve sonunda ağlamıştım ama hiç o an ki kadar mutlu olmamıştım dilerim sen mutlu ol o an la kalmasın...
    tebessüm ne zor iş imiş

teşekkür ederim, teşekkür ederim yargılamayıp mutluluk dilediğin için çok teşekkür ederim.o an la kalacak bundan şüphem yok maalesef çünkü imkansız bizimki tamamen ayrı dünyaların insanıyız ama olsun şimdi bunların hiç biri umrumda değil dedim ya mutlu olmaya çalışıyorum ve sonuna kadar değerlendireceğim...sonunu düşünüp üzülmeyeceğim kendim ettim kendim buldum diyeceğim belki, içimde kötülük yok onunda yok biliyorum sadece yanlış zaman bizimki...geç buldum erken kaybedeceğim biliyorum bile bile yaşıyorum.Kimbilir o gidince feryat edeceğim keşke diyeceğim bilmiyorum, düşünmek istemiyorum, okuyup tepki verdiğin içten olduğun için çok saol.........

Karar Dönemi gözlerimhalaçocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

chenn dilerim mutlu ol ama durumu konuyu detaylı bilmiyorum an ı elbette yaşa ama belki az önce söylediklerime tezat kendi durumumla kıyasladım belki ama sonucunda keşke içimden geleni yapsaydım keşke yaşasaydım dememek için pişman olmamamk için yaşa ...

farklı durumlarda bunun tam tersi de olabilir dediğim gibi sonucununda ki acı yaşadığın anı aşacaksa tekrar düşün üzgünüm
    tebessüm ne zor iş imiş

bilmiyorum bilmiyorum bilmek düşünmek istemiyorum..........

paradox
    Guest

Alıntı chenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilmiyorum bilmiyorum bilmek düşünmek istemiyorum..........
    Sevgili chenn, yazdiklarinda benim anladigim kadariyla;senin savasin kendinle, sen kendini yargiliyorsun..Eger ki savasin kendinle olmasa, kimin ne diycegi, okuyanlarin ne dusunucegi umrunda olmazdi..Bir yanin mutluluk cigliklari atarken, bir yanin yakmakta kendini...Kim bilir belki ben yaniliyorum, yanlis bir analiz belki benimkisi.Veya umarim ben yaniliyorumdurda, acin, sevgininden buyuk olmaz.....

haklısın aslında benm savaşım kendimle...acım büyüyo sanırım gördüğüm rüya bitti hemde sebepsiz yere hiç bi açıklama olmadan sadece olayın sıcaklığı hala üzerimde acının farkına geç varacağım....karma karışım çıkamıyorum işin içinden

Cahillik Dönemi NAR_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Canada

..ilk mesaji gorunce aslinda 'ne guzel, en iyisini yapiyor, an'i yasiyor.yapamadigimi yapiyor' dedim kendi kendime.. simdi yanilmiyorsam bittigini soyluyorsun chenn .. ne denir ki, uzuldum dogrusu, umarim tum sorunlara cozum bulunur en kisa surede..
    HAYAT SENİ AĞLATMAK İÇİN UĞRAŞACAKTIR , SEN İNADINA GÜLMEYİ BAŞARABİLİYORSAN , HAYAT SENDEN GİZLİ AĞLAYACAKTIR ...