4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Adli Psikolog Aranıyor

Karar Dönemi

Standart Adli Psikolog Aranıyor

Merhabalar,

Konusu faili meçhul cinayetleri aydınlatmak olan bir TV programı için adli psikolog arayışı içindeyiz, bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

paradox
    Guest

Alıntı nanook Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Konusu faili meçhul cinayetleri aydınlatmak olan bir TV programı için adli psikolog arayışı içindeyiz, bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Kurmaca senaryolarla, insanlarin kandirildigi,acitasyon merkezli bu tip programlardan nefret ediyorum.Ekran basinda ki genc ve cocuklarin psikolojileri kimsenin umrunda degil.Amac belli reyting reyting.....

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı paradox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kurmaca senaryolarla, insanlarin kandirildigi,acitasyon merkezli bu tip programlardan nefret ediyorum.Ekran basinda ki genc ve cocuklarin psikolojileri kimsenin umrunda degil.Amac belli reyting reyting.....
    arkadaşıma katılıyorum ,program yapıcaz ve reyting alıcaz diye halkın psikolojisi hiç ama hiç dikkate alınmıyor ,sadece amaç uç kuruş para .

hadi psikolojiyi bir yana bıraktık ,ya bu ve bunun benzeri programlara ne demeli sizlerin sayesinde yeni yeni suçlular yaratılmakta ,insanın aklına gelmeyen yontemler sayenizde herkese ogretilmekte

(mesela ben kan izinin nasıl yok edilebildigini bu tur bir program sayesinde ogrendim veya başka birine ait parmak izinin bir silaha veya ortama nasıl taşındıgını ,sizin işlediginiz bir suçta başkasının parmak izini bırakarak ,suçtan nasıl sıyrıldıgınızı sizlerin sayesinde ogrendim ,ki ben bu tarz programlara pek meraklı olmayan ara sıra bakan biriyim ,ya birde meraklısı olsaydım neler ogrenirdim acaba ? )

bir programcı olarak acaba halka karşı misyonunuz ne hiç duşunuyormusunuz ,şimdi bizde patrona karşı sorumluyuz ekmek parası için yapıyoruz diyeceksiniz ,belki sizde kendi açınızdan haklısınız ,

ama ateş duştugu yeri yakar ,acaba bu tarz bir şey sizin veya sevdiklerinzin başınada gelse yine aynı duşunceleri taşırmısınız ,

yeni yeni suçlularyaratmak yerine ,suçun daha azaldıgı bir topluma hizmet etmeniz dileklerimle başarılar dilerim .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi
    Yer
    uzayda yaşıyorum

Alıntı nanook Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

adli psikolog değilim ama projede çalışmak isterim.
    1234