5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Lütfen yardım edinn !

Karar Dönemi

Standart Lütfen yardım edinn !

Sorunlarım şunlar;

-Herşeye sinirleniyorum
    -Uyumsuzluk problemlerim var
    -Her ortama göre ayrı psikolojilere bürünüyorum
    -Sosyal hayata katılma isteğim yok
    -Bazen uyku problemlerim oluyor
    -Sorulan sorulara cevap vermek ölüm gibi geliyor
    -Empati kuramıyorum
    -Düşünerek hareket edemiyorum
    -Ani tepkilerim oluyor
    -Cinsel isteksizlik oluyor
    -Sürekli dikkatim dağılıyor
    -Sinirlendiğim zaman ne yaptığımı hatırlamıyorum

v.s...

Bu sorunlar neye işarettir lütfen bilgi verin ...

öncelikle geçmiş olsun Allah u teala hayırlı şifalar versin benim tavsiyem hemen bir uzmana başvurmanız sakın ihmal etmeyiniz sakın ne kadar erken başvurursanız bu şikayetlerinizden o derece erken kurtulursunuz.şizofreni başlangıcı belirtileri anladım kadarı ile bir depresyon ve ardından ilerleme kesin şizofrene dönüşmeden uzmana gidiniz.Bu tür belirtilerin var olması asla ihmale gelmeyecek bir durum iyi olmanız dileğimle.Saygılar...

paradox
    Guest

Alıntı yalandünya28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun Allah u teala hayırlı şifalar versin benim tavsiyem hemen bir uzmana başvurmanız sakın ihmal etmeyiniz sakın ne kadar erken başvurursanız bu şikayetlerinizden o derece erken kurtulursunuz.şizofreni başlangıcı belirtileri anladım kadarı ile bir depresyon ve ardından ilerleme kesin şizofrene dönüşmeden uzmana gidiniz.Bu tür belirtilerin var olması asla ihmale gelmeyecek bir durum iyi olmanız dileğimle.Saygılar...
    Sen naptin boyle ya Yalandunya Arkadasa tam olarak neye dayanarak bu teshisi koydun sen Alah askina.Bu belirtiler pek cok rahatsizligin icinde gorulmesi muhtemel seyler.Sen direk sizofreni baslangici, depresyon ve ardindan ilerlemis kesin bir sizofreni diyerek bence cok yanlis ve kisiyi demotive edicek bir yorum yapmisin.Eminim ki bunu iyi niyetli, yardimci olmak adina yazdin.Fakat oldukcada dikkat dilmesi gerekir bu tur konularda.Cunku bir uzman gorusu alinmadan bu tur yorumlar yapilmasini cok sakincali goruyorum sahsim adina..

Standart paradox

Alıntı paradox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen naptin boyle ya Yalandunya Arkadasa tam olarak neye dayanarak bu teshisi koydun sen Alah askina.Bu belirtiler pek cok rahatsizligin icinde gorulmesi muhtemel seyler.Sen direk sizofreni baslangici, depresyon ve ardindan ilerlemis kesin bir sizofreni diyerek bence cok yanlis ve kisiyi demotive edicek bir yorum yapmisin.Eminim ki bunu iyi niyetli, yardimci olmak adina yazdin.Fakat oldukcada dikkat dilmesi gerekir bu tur konularda.Cunku bir uzman gorusu alinmadan bu tur yorumlar yapilmasini cok sakincali goruyorum sahsim adina..
    Bende teshis koydum demiyorum uzmana başvurmasını dile getirdim bu belirtilerin olması depresyon ve ielrleme durumunda şizofrene dönüşmesi onu anlatmak istemiştim ben bu tür hastalıkla7-8 yıldır uğraşıyorum emin olki kolay kolayda yanılmıyuorum.Ama kesinlikle bir teshis yok bunlar olabilir ihtimalini vererekten uzmanna gitmesini ihmal etmemesini dile getirdim oki

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı paradox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı yalandünya28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende teshis koydum demiyorum uzmana başvurmasını dile getirdim bu belirtilerin olması depresyon ve ielrleme durumunda şizofrene dönüşmesi onu anlatmak istemiştim ben bu tür hastalıkla7-8 yıldır uğraşıyorum emin olki kolay kolayda yanılmıyuorum.Ama kesinlikle bir teshis yok bunlar olabilir ihtimalini vererekten uzmanna gitmesini ihmal etmemesini dile getirdim oki

yalandunya iyi niyetini anlıyoruz ama ne yazıkki bende paradox la aynı fikirdeyim ,bizler uzman olmadıgımız için soyleyecegimiz en ufak şeyde bile iyi duşunup taşınmalıyız ,çunku iyi niyetle yapacagımız bir hata karşımızdakinde buyuk sorunlara neden olabilir ,

evet belki teşhis koymadın ama muhtemel tehişte insanın psikolojisini bozabiliyor ,o yuzden sadece en kısa zamanda bir uzmana gitmesini onermek yapacagımız en dogru hareket olur .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN