Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Oscar odulleri ne sekil de dagitiliyor:)

Karar Dönemi

Yanlış kişiden kişiye değişir size yanlıştır bende yanlış olması için belli şartlara bağlıdır. Bu yorumlar yönetici arkadaşlarındır belki eleştiriler hoşlarına gitmez . Ben kendimce bazı tecrübelerden yola çıkıyorum bazı detaylarıda bilemeyeceğim için konuyu burda bırakıyorum..
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Süper Moderatör Selina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin

Alıntı alpha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım gün geçmiş eskiden hoşunuza gitmeyen şeyleri sizde yapar olmuşsunuz. Bende sessizsakin ile ilgili soru sordum cevap yok. Sessiz sakin neşeli aktif bir üyeydi. 4 farklı nickle üye olduğu belirtilmiş. Nedir o nickler paylaşır mısınız ? Farklı niclerle ne gibi faaliyetlerde bulunmuş. Menfaat üyelere hakaret vs bir durum mudur ? Bi çok fprumda bulundum çoğunda yetkili birininde bizzat kurucusuydum böyle bir uygulama yoktur.art niyet yoksa ( bir görüşüne destek maksatlı vs..) Tesbit edildiğinde üyeye uyarı verilir diğer üyelikleri silinir sessiz sakin halledilir.

bu tür müdahaleler bi yerde kişisel algılanır ve hoş olmaz yok üyenin hiç kıymeti yok siler geçerim diyorsanız siz bilirsiniz..
    Lütfen tarihe bakarmısınız ,ben ozaman daha yeni üye ve yönetim de delidim .

Karar Dönemi

farkındayım. değişen ne peki (=
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Süper Moderatör Selina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin

Alıntı alpha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    farkındayım. değişen ne peki (=
    Tartışmak istiyorsanız özele gelin

Sayfa 2/2 İlkİlk 12