Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Oscar odulleri ne sekil de dagitiliyor:)

paradox
    Guest

Standart Oscar odulleri ne sekil de dagitiliyor:)

Uyelere dagitilan bu oduller neye gore dagitiliyor, hangi kriterler baz aliniyor. bu oduller verilirken buna bir jurimi karar veriyor, yoksa sayin Topaz siz tekbasinizami buna karar veriyorsunuz? Veya verilen oduller ertesi gun neden geri aliniyor? Bizleri bu konuda aydinlatirsaniz mutlu oluruz efendim..
    Saygilar...

Alıntı paradox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uyelere dagitilan bu oduller neye gore dagitiliyor, hangi kriterler baz aliniyor. bu oduller verilirken buna bir jurimi karar veriyor, yoksa sayin Topaz siz tekbasinizami buna karar veriyorsunuz? Veya verilen oduller ertesi gun neden geri aliniyor? Bizleri bu konuda aydinlatirsaniz mutlu oluruz efendim..
    Saygilar...
    Saygılar benden sayın Paradox,ödül konusuna açıklık getirirseniz
    ne ödülü olduğu,
    kime dağıtılmış,
    kriter derken ne kriteri,
    jüri filan...
    mesajınızdan hiç bir şey anlamadım..
    daha açık yazarsanız ben de mutlu olurum.
    Topaz
    Charles Darwin, “Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar. Uçamayanlar ise tavuk olur... Tavuk toplum, önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Sayın topaz hiç yardımcı olmadığınızın farkındamısınız paradox nickli arkadaşımız gayet açık ve net bir soru sordu.

Psikoloji forumunda aktif üye, çok yazan üye, çok konu açan üye gibi gereksiz istatistikler tutmanın gereği ne bende bunu merak ediyorum.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Süper Moderatör Selina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin

Alıntı paradox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saygilar...
    Bende merak ettim canim arkadasim paradox,iyiki actin bu konuyu.
    Degisiklikler yapiliyor ama biz üyelere anlatilmiyor
    Alıntı topaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saygılar benden sayın Paradox,ödül konusuna açıklık getirirseniz
    ne ödülü olduğu,
    kime dağıtılmış,
    kriter derken ne kriteri,
    jüri filan...
    mesajınızdan hiç bir şey anlamadım..
    daha açık yazarsanız ben de mutlu olurum.
    Topaz
    Sayin topaz,
    paradox okadar acik yazmis,(ben bile anladim)
    bunda anlamiyacak ne var...ben onu anlamadim
    Ve buarada üyelerinize hic yardimci olmak istemiyorsunuz gibi geliyor.
    ve sunuda demek istiyorum: ben size kac kere pm gönderdim ama siz bana birkerecik bile cevap vermeyi layik görmediniz
    Konu Selina tarafından (14-09-2009 Saat 03:51 PM ) değiştirilmiştir.

paradox
    Guest

Sayin Topaz.
    Gormus oldugunuz uzre, diger arkadaslarimizda sitede ki yeni uygulamalardan haberdar edilmedikleri konusunu size iletmisler ki buda benim tek olmadigimin bir kanitidir.
    Daha net olmami istemisiniz, oysaki sordugum soru gayet acik ve netti.Yinede maddelemek isterim anlamadigim ve sizin aciklamanizi rica ettigim konulari:
    _Kisisel sayfalarimizda yer alan oduller bolumunde ki madeyi anlamakta gucluk cekip bu odulerin neye gore verildigi, hangi kriterlerin baz alindigi.
    _Seviye puanlari verilirken neye gore verildigi..
    _Tavsiye puaninin tam olarak icerigi..
    _Duyuru bolunde ki bir duyuru okuya bilmek icin neden ozel sifreler istendigi..
    _Size veya Admine pm atildiginda neden tenezul edilip yanit verilmedigi..
    Diger arkadaslarimizin da belki bilmek istedigi konular vardir mutlaka.Sahsim adina en azindan bunlara yanit verirseniz cok sevinirim..
    Saygilar...

paradox
    Guest

Sayin Topaz sistem de olmaniza ragmen size yoneltmis oldugumuz bir kac basit soruyu yanitlama lutfunda bulunmayisiniz, bende bizleri ciddiye almadiginiz izlenimi uyandirmaktadir..Bir supermod'un gorevi sadece uyeleri sisteden uzaklastirmak, uyari cezasi vermek olmamali kanimca.Uyelerin forumun isleyisi, forum icinde ki degisiklik ve yenilikler hakkinda bilgilendirilme taleplerinin de karsilanmasi gorevlerinizin kapsami icinde oldugu dusuncesindeyim...

Karar Dönemi

Tazmanya canavarları bolca alıyor hakederek alıyor.

Karar Dönemi

Alıntı Selina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende merak ettim canim arkadasim paradox,iyiki actin bu konuyu.
    Degisiklikler yapiliyor ama biz üyelere anlatilmiyor

Sayin topaz,
    paradox okadar acik yazmis,(ben bile anladim)
    bunda anlamiyacak ne var...ben onu anlamadim
    Ve buarada üyelerinize hic yardimci olmak istemiyorsunuz gibi geliyor.
    ve sunuda demek istiyorum: ben size kac kere pm gönderdim ama siz bana birkerecik bile cevap vermeyi layik görmediniz
    Sanırım gün geçmiş eskiden hoşunuza gitmeyen şeyleri sizde yapar olmuşsunuz. Bende sessizsakin ile ilgili soru sordum cevap yok. Sessiz sakin neşeli aktif bir üyeydi. 4 farklı nickle üye olduğu belirtilmiş. Nedir o nickler paylaşır mısınız ? Farklı niclerle ne gibi faaliyetlerde bulunmuş. Menfaat üyelere hakaret vs bir durum mudur ? Bi çok fprumda bulundum çoğunda yetkili birininde bizzat kurucusuydum böyle bir uygulama yoktur.art niyet yoksa ( bir görüşüne destek maksatlı vs..) Tesbit edildiğinde üyeye uyarı verilir diğer üyelikleri silinir sessiz sakin halledilir.

bu tür müdahaleler bi yerde kişisel algılanır ve hoş olmaz yok üyenin hiç kıymeti yok siler geçerim diyorsanız siz bilirsiniz..
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Karar Dönemi

Diğer nickleri sorma sebebim ne amaçlı kullanıldığını anlamak istediğimdendir . Kendisiyle görüşemediğimiz içinde sorma şansımız kalmadı. Sizde kendini seversiniz bilirim konuya hakim olduğunuzdan içinizde rahat ama benim içim rahat değil. bu kızcağız her gün burda takılıp belki sohbet belki stres atma maksatlı bir düzen içindeydi dostları vardı . ben şimdi çıkış yapsam bir daha uuğramasam kimse eksikliğimi hissetmez ama onunki hissedilecek
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Banned

Alıntı alpha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kızcağız her gün burda takılıp belki sohbet belki stres atma maksatlı bir düzen içindeydi dostları vardı . ben şimdi çıkış yapsam bir daha uuğramasam kimse eksikliğimi hissetmez ama onunki hissedilecek
    tek üyeliklede takılıp stres atılabiliyor insanlarla birşeyler paylaşılabiliyor.
    evet dostları sevenleri vardı ama bu bir yanlış yaptıysa cezalandırılmayacağı anlamına gelmez değil mi?

Sayfa 1/2 12 SonSon