4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Yardım

Post Yardım

Selamun aleykum

Arkadaşlar ben 8 ay önce madde bagımlısıydım.Esrar,Tiner,Alkol kullanıyordum.Birgun arkadaşlarla beraber toplanıp ıçelım dedik.Ogunde yılbaşıydı.Bız ıçmeye başladık ve ben o ortamdan sanki çıktım ve mılletı uzaktan ızlemeye başladım.Herşeyı aynı kez yapıyormuş gıbıydım.Ellerımı 1 atıyordum sankı 5 dakıka sonra gelıyor elım vucudum agırlaşmıştı.Triblere gırmeye başladım muzige tutulmaya başladım hep onu dınlıyodum sanki hep onu dınlemek ıstıyordum.Hozan Besir - Gelmis Bahar bu şarkıyı dınlıyordum.Ondan sonra ben sızdım kenara.Kalktıgımda arkadaşlarıma saldırdım.Emanet çektım hepsıne ustune yurudum.Falan gıne yattım.Ondan sonra kalktıgımda hıç kımse benle konuşmuyordu konuşuyordu da soguk konuşuyordu ama ben kendımı bılmıyordum orda o muhabbetten sonra bole bır şey olduktan sonra ben herşeyı bırakmaya karar werdım.Esrar,Alkol yoktu hayatımda ama tiner çekiyordum gine onu bırakamamıştım.Ve en ıyısı kendımı eve kapatmak oldugunu duşundum.Kendımı eve kapattım duşunce ustune duşunce ıçmeden sarhoş olmaya başladım.Bır muddet sonra dışarı çıktıgımda herkez bana bakıyor bende bışey var.Korku hissine kapıldım.Ani şeylerden korkmaya başladım ki ben korkmam kolay kolay ama kendı elımde olan bırşey degıl.Evde mesela ıçerde aılem guluyor bır olaya aha bana guluyorlar falan gıbı hıslere kapılmaya başladım ben sankı ayrı bır ınsan oldum.Korkmayan ben korkan bırı gıbı oldum.Doktora gıtmeye karar werdık.Doktorda Lustral ile Risperdal verdi.Kullandıktan sonra bır muddet sonra alınganlıklarım kaygı bozuklarım azaldı.Kendıme geldım.Ama daha çok ıyı olamamıştım halan problemler yaşıyordum.Erenkoy Hastanesine gittim.Başka doktora derdimi anlattım.Geceleri uyuyamıyorum,Çok düşünüyorum,Bana ne oldu ben nasıl oldum bole,En ufak şeyı kafama takıyorum,Şirofren mıyım dıye dakıkada bır kendıme soruyordum.Evdekılere soruyordum.Doktorda Citoles ile , Zaypireza mı ne adını tam hatırlamıorm o ılactan verdı.Onları kullanıyorum.Ama çok düşünüyorum.8 aydır hıç bır madde kullanmıyorum ve aramıyorum da.Ama bu 8 aydır arkadaş çevremden koptum.Insanlarla ıletısımde zorlanmaya başladım.Çok düşünceli bir insan oldum en ufak birşeyı kafaya takmaya başladım.Sımdık son 2 aydır ışte hayata yenıden başlıcam dedım ve yenı bır sayfa açtım.Dışarıya çıkmaya ınsanlarla ıletışıme gırmeye başladım ılaçlarıma da devam edıyorum.Sizce ben bu hastalıktan kurtulabılırmıyım? ve Burada sızden bırı olarak arkadaş olmak ıstıyorum.Kız,Erkek fark etmez ekleyın msn adresimi konuşalım tanışalım.Hepiniz kardeşimsinizdir.Dertleşmeye konuşmaya ıhtıyacım var.Yorumlarınızı beklıyorum şimdiden Allah hepinizden razı olsun.Selametle Kalın.
    Konu Firarisaatler tarafından (08-09-2009 Saat 09:17 PM ) değiştirilmiştir.
    İletişim: belalim@istanbul.com ` Hayatı tribe bagladım.

Karar Dönemi

merhaba iyi akşamlar öncelikle yazdıklarınızı okudum ve sizin adınıza çok mutlu oldum siz zoru başarıpda madde bağımlılığından kurtulmuşsunuz sonrasında yaşadığınız problemler aslında önceden yaşadıklarınızın yanında az kalıyor.Demiyorumki birşey deil anlattıklarınız tabiki önemli problemler fakat benim düşüncem bu denli istikrarlı olup eski sorunlarınızdan kurtulduğunuza göre bu sorunlarınızında üstesinden gelebilirsiniz umarım herşey gönlünüzce olsun mutlu ve sorunsuz bir yaşam dilerim size tekrar iyi akşamlar

Alıntı sorunlugenc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba iyi akşamlar öncelikle yazdıklarınızı okudum ve sizin adınıza çok mutlu oldum siz zoru başarıpda madde bağımlılığından kurtulmuşsunuz sonrasında yaşadığınız problemler aslında önceden yaşadıklarınızın yanında az kalıyor.Demiyorumki birşey deil anlattıklarınız tabiki önemli problemler fakat benim düşüncem bu denli istikrarlı olup eski sorunlarınızdan kurtulduğunuza göre bu sorunlarınızında üstesinden gelebilirsiniz umarım herşey gönlünüzce olsun mutlu ve sorunsuz bir yaşam dilerim size tekrar iyi akşamlar

Yorumlarınız için çok sagolun.İnşaalah hepimiz beraber bu hastalıklardan kurtuluruz.
    İletişim: belalim@istanbul.com ` Hayatı tribe bagladım.

Karar Dönemi

sorun diyorsun ya hani her sorunun bir çözümü vardır ben buna inanıyorum öyle yada böyle bir çözüm olmalı...
    ve benim canı yürekten inandığım bir şey daha varki hepimiz beraber hastalıklarımızdan ve sorunlarımızdan kurtulucaz