7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: ben neyım ?

Karar Dönemi
    Yer
    yalova

Standart ben neyım ?

mrhabalar aranıza katıldıgım ıcın cok mutluyumm oncelıkle psıkolojıyı cok yakından takıp edıyorum nıtekım sorularıma hala cevap bulmus dıılım cok sıkılganım baskı altında gbı hıssedıyorum kendımı her zamna bole oluncada unutkanlık olusuyo rahat olmam ıcın ne ypmalıyım bu yuzden kendıme cok ıskence edyorum ve her nedensesureklı bıseylerı anlamlandırma ugrası ıcerısınde oluyorum analızler dusunceler vs aklım hep dıger konularda oluyo yanı konsantrayon bozuklugu var yasadıgım anı yasayamıyorum bı de sureklı agreessıve gergın endıselı bı halım varrr dusnce paylasımınız ıcın sımdıden mınettarımm teshıs ne olabılır bılıncımı konrol edemıyorum ...(((

uyku bozukuğu, sürekli açlık ve de terleme de var mı?

Karar Dönemi
    Yer
    yalova

evt dedıgınız semptomlardan uyku bozuklugu oluyo ıcımden gelerek bısey yapamıyorum ve hıç rahat olamıyorumınsanların dedıgını anlamıyo ve sureklı bı karsıt tepkı ıcerısındeyım s anı duygular tpkıler heyecan noluyo bana terleme yuzun kısarması gercekcı olamam kendımden mı kçıyorumm

Alıntı sıkılgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evt dedıgınız semptomlardan uyku bozuklugu oluyo ıcımden gelerek bısey yapamıyorum ve hıç rahat olamıyorumınsanların dedıgını anlamıyo ve sureklı bı karsıt tepkı ıcerısındeyım s anı duygular tpkıler heyecan noluyo bana terleme yuzun kısarması gercekcı olamam kendımden mı kçıyorumm
    Dediğinizin uykuyla büyük ilgisi var, hafıza ve zihin yorgunluğu genelde bunlarla alakalıdır. Hayatınıza bir düzen koymaya çalışın, mesela hergün kahvaltı yapmak ve her akşam süt içmek gibi Komik gelebilir ama inanın faydası var. Uykunuzu koruyun, zihninizi fazla yormayın, ara ara dinlendirin. Bilgisayarda fazla vakit geçirmemeye dikkat edin, duygusal tepkilerin düzensizleşmesi ve zivanadan çıkması genellikle bilgisayarla yakından ilişkilidir.

Durumunuzu anladığım kadarıyla bu kadar yorum yapabilirim, iyi günler.

Birşey daha kendinize "ben neyim" gibi sorular sormayın, illa hasta olmanız gerekmiyor Olsanız bile buna forum karar vermez. Kendinize iyi bakın.

Karar Dönemi
    Yer
    yalova

evt zıhınde olmak ıcın dedıgınız gbı uyku ve de dusen gerkıyo snrım bende duygusal karısıklar mevcut su an.....

Alıntı sıkılgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evt zıhınde olmak ıcın dedıgınız gbı uyku ve de dusen gerkıyo snrım bende duygusal karısıklar mevcut su an.....
    Türkçe'yi biraz daha iyi kullanamaz mısın?