Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: AŞK

Alıntı hopelesslover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim sen iyi olabildin mi?ya da şöyle sorayım iyileşme belirtileri varmı?varsa bunun için neler yapıyorsun?tekrar teşekkürler..
    Dedim ya hala yaşamıyorum...ama bir şekilde ayakta duruyor insan...Gerçi mesela 6 ay önceki kadar canım acımıyor,o kadar şaşkın da değilim ama özlemek hala bitmedi.Bu konuda sorun bende sanırım,nereden başlayacağımı ne yapacağımı bilmiyorum,içimde öyle bir istek te yok zaten...Bir insan içine karışabilsem...O olmadan nasıl yaşanacağı hakkında hiçbir fikrim yok.Ama geçecek...Seninki de geçecek...Daha fazla zarar görmeden biraz daha güçlü olmaya çalış.Nasıl yapacağını ise inan bilmiyorum.Kelin merhemi olsa başına sürermiş ya...

Alıntı yanlızlık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dedim ya hala yaşamıyorum...ama bir şekilde ayakta duruyor insan...Gerçi mesela 6 ay önceki kadar canım acımıyor,o kadar şaşkın da değilim ama özlemek hala bitmedi.Bu konuda sorun bende sanırım,nereden başlayacağımı ne yapacağımı bilmiyorum,içimde öyle bir istek te yok zaten...Bir insan içine karışabilsem...O olmadan nasıl yaşanacağı hakkında hiçbir fikrim yok.Ama geçecek...Seninki de geçecek...Daha fazla zarar görmeden biraz daha güçlü olmaya çalış.Nasıl yapacağını ise inan bilmiyorum.Kelin merhemi olsa başına sürermiş ya...
    ilgi ve iyi dileklerine teşekkür ederim..de sanki kalbimdeki sanki kendi kendini yeniliyor..

Alıntı DUM4N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazacaklarıma kızabilirsin ama seninki bi inat veya kurduğun bi hayal o hayal şöyle olabilir onunla aşk yaşasam böyle mutlu şöyle mutlu olurum böyle bi evliliğim olur gibi ama çoğu kişi birine aşık olduktan sonra hep böyle düşünür ama ilişkiye başladıktan sonra sıkılır bıkar ayrılır nefret eder kin duyar selam bile vermez sen o kişiyle bi ilişki yaşamadığın için inat olmuş sana ama farkında değilsin farklı bi örnek daha veriyim cinsel ilişkilerde öyledir bu duyguyu hiç yaşamıyan biri yaşadığında çok büyük zevk alacağını uçacağını sanar ama yaşadıktan sonra pek uçmaz oturduğu yerde kalır bi müddet sonra.Seni Kıracak bişey dediysem kbakma
    hayalimden bahsetmişsin..öncelikle kızmadım iyi niyetle yardım etmek istediğini düşündüğüm için ama korkarım ki yanılıyorsun çünkü benim kesin şöyle olur dediğim ne hayalim ne de bir kelimem var..idda etmeyi sevmem çünkü neyin ne olduğunu sadece ALLAH bilir diye düşünen biriyim,sadece dileklerim vardı masal tadında bir birliktelik sonsuza dek sürmesini istediğim, bir dilek..neyse masalların bu dünyada yaşanamayacağının farkındayım..olmayacak!, kalbim için güzeller güzeli bir dilekti..güzeller güzeli olmasının garantisi var demiyorum garanti sadece ALLAH tır benim için..O izinverseydi ikimiz bir maasalı yaşayabilirdik,OL denmesi yeterdi çünkü..neyse sanırım çok ütopik buldunuz..umarım bende sizi bu melankolik halimle bıktırmıyorumdur..

Alıntı sorunlugenc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 yıl dile kolay!O yıllar içinde neler değişiyo,neler oluyo şu koskaca dünyada sizin için değişmeyen tek şey kalbinizdeki sevgi olmuş.Fakat bazen insanlar değişikliklere,yeniliklere ihtiyaç duyar ve bu yenilikler insanı mutlu eder tabiri caiz ise adeta tekrar merhaba demek gidibidir dünya'ya benim size söyliyebileceğim şey;sizde 12 yıllık duvarınızı yıkın ve bu dünyaya tekrar merhaba deyin eminim bu sizi rahatlatıcaktır
    sanırım kalbim aşk konusunda çok sabit,değişikliğe ya da yeniliğe hiç ihtiyaç duymadı 12 yıldır..hala daha duymuyor ki..ve belkide bu da çok tuhaf ama burdan bakınca yani emin olamam ama o öylesine çok istediğim biri gibi görünüyoki..bu görüntü onu belki bu kadar vazgeçilmez yapıyor,yıllardır cevabını veremediğim bir soru da bu işte onu bukadar vazgeçilmez yapan ne?ne var ki onda? vazgeçmesi bukadar zor?ilginize yardım isteğinize teşekkürler..

Karar Dönemi drifter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Aydın

inşallah onsuz da iyi hissedebilmenin yollarını bulursunuz ..

" yıllardır cevabını veremediğim bir soru da bu işte onu bukadar vazgeçilmez yapan ne?ne var ki onda? vazgeçmesi bukadar zor? " demişsiniz ..

bunu yapan sizsiniz bence .. bir şekilde aşk sevilen nesneyi aşıyor ve önemli olan onun o saf hali .. sizdeki hali .. birşekilde içinizde oluşan ortamdır bunu öylesi büyüten .. buna öylesi saplanan ..

onun aşık olunası özellikleri yoktur diyemem .. şüphesiz vardır ama bu bağlılığın yetiştiği topraklar daha belirleyici ..

Alıntı drifter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah onsuz da iyi hissedebilmenin yollarını bulursunuz ..

" yıllardır cevabını veremediğim bir soru da bu işte onu bukadar vazgeçilmez yapan ne?ne var ki onda? vazgeçmesi bukadar zor? " demişsiniz ..

bunu yapan sizsiniz bence .. bir şekilde aşk sevilen nesneyi aşıyor ve önemli olan onun o saf hali .. sizdeki hali .. birşekilde içinizde oluşan ortamdır bunu öylesi büyüten .. buna öylesi saplanan ..

onun aşık olunası özellikleri yoktur diyemem .. şüphesiz vardır ama bu bağlılığın yetiştiği topraklar daha belirleyici ..
    belkide haklısın,bunu da daha önce çok düşündüm,o bir büyücümü yüzünü her gördüğümde tekrar tekar aşık oluyorum yoksa kalbimmi onu böyle göklere çıkaran diye..belki hata sadece bende belkide onu bu kadar vazgeçilmez yapan her iki seçenek birden..ne biliim artık nasıl düşünmem gerektiğini bile bilemez durumdayım o kadar çok düşündüm ki yıllarca..düşünmekten bu haldeyim belkide,düşünüyosun ve gerçek cevabın ne olduğunu bulamıyosun inanın çok zor,zaten belki başka birileri bir cevap bulabilir diye buraya yazma gereği duymuştum..ilginize teşekkürler ama belkide buraya yazmam çok gereksizdi belkide gerçekten paylaşılması gereksiz bir konu,sanırım cevabı ZAMAN!! başka çıkış yolu bulamıyorum çünkü..o yüzden zamana bırakmaya karar verdim..

Sayfa 3/3 İlkİlk 123