8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Yeme krizini önleyebilirsiniz .

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Yeme krizini önleyebilirsiniz .

Kişinin yeme krizi tutunca dünya bir anda değişiyor. Bir başladı mı bütün diyetler sona eriyor. Ama artık bu krizi önleyebilmenin yolları var.

Bu krize doğal yaşamda çözüm olduğuna dikkat çeken Doğal ürün Uzmanı Volkan Kurt, kiloları eriten bazı doğal otlardan söz ediyor. Bedende kalıcı hale gelen yağları eriten bu uygulama, tabiatın mükemmel bir formülü. Bu formülde yer alan 10 tane bitki yeme krizini çözüm buluyor.

İŞTE O BİTKİLER

Kurt, diyetleri deneyip sonuç alamayan insanların bu yeni yöntemlere yöneldiğini anlatıyor. En fazla rağbet göreni tabiattaki zayıflama yöntemleri. İnternet sitesinde doğal ve bitkisel olan her şey hakkında bilgi sunan uzman, birçok insanın zayıflamak için çaba harcadığını, çünkü çağımızda görselliğin, imajın çok önemli olduğunu söylüyor.

Kurt sözlerine şöyle devam etti:

"Kilolarla birlikte bedende biriken yağlar, bir çok kadının ve erkeğin kabusu. Onlar da doğanın bedene bir cezası gibi. Çünkü, insanın bir beslenme ritmi var. Bir sınırı var bu ritmin. Sen bu sınırı aşıp abur cubur yediğinde doğa sana ceza veriyor. Ve yağlar bedende adeta buna bir "ceza" olarak birikiyor. Yağları yakan bitkileri tespit ettik. Tamamıyla doğal ve hiç bir yan etkisi bulunmayan bu bitkiler Tanrı'nın bir nimeti ve gerçek sonuçlar veriyor. 10 ayrı bitkiden üretilen doğal ürün, bu şifalı ot karışımı bedendeki yağları enerjiye dönüştürme özelliği taşıyor.

Mucize 10 bitki

Yeme isteğini engelleyen bu tabiat bitkiler arasında bazıları, aynı zamanda bedende yerleşmiş yağları eritme özelliğine sahip. Aralarına biberiye ve mate yaprağı gibi bitkiler var: Kurutulduktan sonra öğütülüyorlar. Form kazanmak için günde üç kez bu öğütülmüş otların 1 çorba kaşığı miktarda tüketilmesi gerekiyor.

1 AYDA 5 KİLO

Doğal Zayıflama tozu asgari 1 aylık sürede, düzenli ve disiplinli kullanımda 5 kilo zayıflatabiliyor. Ayrıca bitki özleri takviyesi ile bu kilo yakımı daha da hızlanıyor. Bitki özü aynı zamanda vitamin ve mineralleri sağlayarak zayıflayan insana güç sağlıyor.

İşte yeme krizini engelleyen 10 Mucize bitki ve Latince adları

· Kereviz Tohumu ( Apium graveolens )

· Tarçın ( Cinnamomum sp.)

· Isırgan Otu ( Urtica sp. )

· Biberiye ( Rosmarinus officinalis )

· Rezene ( Foeniculum vulgare )

· Mate Yaprağı ( Ilex paraguariensis )

· Yeşilçay ( Camellia sinensis )

· Keten Tohumu ( Flax)

· Kekik ( Thymus sp. )

· Funda Yaprağı ( Calluna vulgaris )

hurriyet
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

bende çok yiyorum

Karar Dönemi

İçki ve sigara kullanmama ayrıca stresli bir iş yemek krizine girmeme neden oluyor.Dikkat etsemde bir yere kadar ..

Özellikle kola bağımlısı oldum biraz azalttım ama nafile içtiğim miktar çok fazla...

İnsan tanımlayamadığı his durumlarında birşey içmeye yemeye başvuruyor..
    Kötülüğün ve vahşetin “mantıklı” bir nedeni vardır. Vicdanın ve iyiliğin ise mantıklı bir nedeni yoktur. Belki de bu yüzden Kant, “Ben yıldızlara ve iyiliğe şaşarım” demiştir.

Karar Dönemi

paylaşım için ty

Cahillik Dönemi chenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

öyle bi iştahlıyım ki anlatamam...dünyayı yesem doymayacağım sanki...gözüm hiç doymuyo midem de...diyete uymaya çalışıyorum ama açım
    herşey güzel olacak..herşey güzel olacak..herşeeyyyyyy.....

Karar Dönemi
    Yer
    uzayda yaşıyorum

Alıntı Senatore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçki ve sigara kullanmama ayrıca stresli bir iş yemek krizine girmeme neden oluyor.Dikkat etsemde bir yere kadar ..

Özellikle kola bağımlısı oldum biraz azalttım ama nafile içtiğim miktar çok fazla...

İnsan tanımlayamadığı his durumlarında birşey içmeye yemeye başvuruyor..
    aynı benim durumum. ama artık bilinçlendim. sigara kola abur cubur felan bunlardan mümkün metebe uzak duruyorum. obez oldum. bunlara o kadar para harcadım. bu saçma sapan bir şey aslında. açlık duygusuyla tanımlayamadığımız duyumsamaları karıştırıyoruz yada alışkanlık olunca böyle hissediyoruz. amaan ne olduğu önemli değil. önemli olan çok tıkınıyoruz çok sigara içiyoruz çok tüketiyoruz ve bunlar israf oluyor. şimdiden itibaren bunlara elveda. sağlıklı bir yaşama merhaba.
    Konu hergele79 tarafından (15-12-2009 Saat 03:20 PM ) değiştirilmiştir.
    1234

Karar Dönemi

bence bu yeme duygusu sevghiden ve hayattan bazı yönlerde açlığımızı yemek yiyerek doldurmaya çalışıyoruz özellikle bu mesim geçişlerinde dra gitmiştim ve normal olduğunu hatta kadınlarda bu kış ayında daha çok arttığını söyledi bana ama ben yeemde spora başladım arkladaşlar tavsiye ederim süper bişi

Smile

kilolarımız başımızın çok beter dertleri denemediğim hiç birşey kalmadı ama boş yere yemek yememenin yolunu bir türlü bulamadım. bu gidişle 100 kilo olcam