Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Chat bölümü

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Alıntı EnForcer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.

Bu siteye üye olmadan da takip ediyordum. Yaklaşık 1 sene oluyor sanırım. O zamanlar mithat adında bi üye vardı ki şimdi sanırım bu nihat olmuş. Zamanında bi kaç kişi mithata karşı çıkınca hemen hemen bütün forum onlara saldırıyordu. Çok iyi hatırlıyorum bir keresinde sırf kendi aralarında şakalaştılar diye o mithat denen adam hepsine hakaret etmişti ve hemen hemen bütün forum mithatı desteklemişti. O kişilerin forumdan atılmasını istiyordu çoğu kişi ve sanırım sonunda banlanmışlardı. bir süre takip edemedim çünkü. O kişileri forumda çoğu kişi sadece düşünceleri için istemiyordu. Mithat denen kişinin yaptığı onca haksızlığa rağmen banlanan onlar oldu. Şimdi ise onu kötülemenizin bir anlamı yok. Birçok üyelik alarak herkese sen mithatsın değil mi? diye sorular soran bu kişiyi siz bu kadar göklere çıkarmıştınız zamanında... Eh kimseyi tanımasam da bu forumda, forumun şimdiki durumu taa o zamanlardan belliydi diyorum.

Sürç-ü lisan eylediysem affola...
    Benimde nihatla bazı tartışmalarım oldu herkes nihatı destekledi, aslında bu nihatın insanlara iyi görünme gayretinin neticesiydi chatta herkesle konusup güya ilgileniyordu ben nihatın tek bir maksadını farkettim, kızlardan msn almak, chat geçmişine bakın onlarca kızdan msn istedi, burda suçlu olan nihata en başından beri ses çıkarmayan site yönetimidir. İnsanlar dertlerine derman olmak için üye oluyorlar buraya bir sapığa msn vermek için değil, bu insanın zor durumdaki insanlardan msn alması engellenmeliydi. Neyse olan oldu umarım bundan sonra daha sıkı kontrol edilir kötü amaçlı insanlar.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Karar Dönemi biçare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

chat'i sürekli kullanmasamda devamlı okuyordum.bende kaldırılmasına üzüldüm.

yaşın yanında kuruda yanıyo malesef
    KULA BELA GELMEZ HAK YAZMADIKÇA; HAK BELA YAZMAZ KUL AZMADIKÇA

Siyahi
    Guest

bir çok rumuz alarak forumu karıştıran birinin chatbox`un kaldırılmasına üzülmesi gerceekten garip adam banlanmış fakat yazmaya devam ediyor..

nacizane bir fikir: chatbox`un kaldırılması yerine onlinesi yüksek ve konuya duyarlı bir yetkili atanıp sorun çıkaranların bu yetkili tarafından forumdan uzaklaştırılması daha uygun olurdu.

Merhaba,
    Chat bölümünü tekrar açacağız,ancak lütfen sahip çıkınız,kendini bilmez üç beş kişiye meydanı bırakmayın,bizi hemen PM ile uyarın,çünkü her an portalda olma fırsatımız olmayabiliyor..ayrıca şunu da hatırlatmak istiyorum,alem sanal ama reel alemden daha fazla iz bırakıyoruz sanal da olsa,herhangi bir suç duyurusunda bulunulduğunda tabiri caizse sorumlu olan elle konulmuş gibi bulunabiliyor..zaten bunların böyle olduğunu biliyorsunuz..
    Sevgilerimle
    Charles Darwin, “Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar. Uçamayanlar ise tavuk olur... Tavuk toplum, önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz

Süper Moderatör Selina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin

Alıntı topaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Chat bölümünü tekrar açacağız,ancak lütfen sahip çıkınız,kendini bilmez üç beş kişiye meydanı bırakmayın,bizi hemen PM ile uyarın,çünkü her an portalda olma fırsatımız olmayabiliyor..ayrıca şunu da hatırlatmak istiyorum,alem sanal ama reel alemden daha fazla iz bırakıyoruz sanal da olsa,herhangi bir suç duyurusunda bulunulduğunda tabiri caizse sorumlu olan elle konulmuş gibi bulunabiliyor..zaten bunların böyle olduğunu biliyorsunuz..
    Sevgilerimle
    ellerinize saglik bunu yazdiginiz icin,beni ve diger arkadaslarida mutlu ettiniz.
    dediginiz gibi olsun,ben krullara uyarim..sorun degil benim icin,ve sanirim diger arkadaslarda benim gibi kurallara uyar

Çıraklık Dönemi ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı selina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ellerinize saglik bunu yazdiginiz icin,beni ve diger arkadaslarida mutlu ettiniz.
    dediginiz gibi olsun,ben krullara uyarim..sorun degil benim icin,ve sanirim diger arkadaslarda benim gibi kurallara uyar
    Elimizden geldiğince...
    ~*Faili mechul biri tarafından çalındı gülümsemelerim...*~

Alıntı Sagopa Kajmer Nickli Üyeden Alıntı
    Vardır Tekliğe Alışıklığım Ve Tetikle Tanışıklığım
    Kertenkele Misali Bir Parçamı Yolda Bırakmışlığım
    Vardır İçmedende Bir Köşeye Sızmışlığım
    En Kötü Zamanlarımda Arkadaşımdı Yalnızlığım
    Vardır Ayaklarımı Kullanmayıp Kollarımla Kaçmışlığım
    İftira İzdihamında Kendimi Dört Bir Tarafa Dağıtmışlığım
    Bir Kenarda Cüretim Diğer Yanda Alışmışlığım
    Zerrelerime İşler Ürperiş Ayazda Kaplı Karanlığım

Sayfa 2/2 İlkİlk 12