Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 4.Haftanın Konuğu: dipsizkuyu

Karar Dönemi dipsizkuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı YAĞMURR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nereden katılıyorsun yarışmaya)))
    mesleğin?şu an istediğin hayalindeki işimi yapıyorsun?
    sevgili yağmur;
    istanbul. bir tür emekliyim diyelim. çalışırken iş hayatımda hayalimdeki işi yapmasamda,yaşamın bütün katmanlarını görme şansına sahip bir çok dalda çalıştım.
    YAŞAMIN KIYISINDA; DÜŞÜNCENİN IRMAKLARINDAYIM

Alıntı paradox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evett..Sevgili dipsizkuyu..
    Ben size cok net seyler sormak arzusundayim..
    _Yasiniz
    _Mesleginiz
    _Medeni haliniz
    _Burcunuz
    _Hangi takimin taraftarisiniz
    _Sitemizde kendinize yakin vaya uzak buldugunuz uyelerimiz varmi, varsa nedenleri
    _Hobi ve fobileriniz nelerdir
    _Doslarinizi secerken hangi kriterlere dikkat edersiniz
    _ugurlu gunuz ve ugurlu sayiniz nelerdir
    _Rica etsem su profildeki resmi degistirirmisiniz
    Simdilik bu kadar, aklima geldikce bu zeka urunu sorularima ilaveler yaparim
    sevgili paradox; yapmışsın yine yapacağını.özelde sorsaydın anlatırdım.özel hayatıma girmişsin.korktuğum başıma geldi.kıvıracak cevapta yok.

Yasiniz;37

mesleği cevaplamıştım.genç emekli.

Medeni haliniz;dul

Burcunuz;yengeç

Hangi takimin taraftarisiniz;fanatik değilim eskiden fenerbahçeydi,5 yıl önce beşiktaşı tuttum,şimdi hepsini tutuyorum.

Sitemizde kendinize yakin vaya uzak buldugunuz uyelerimiz varmi, varsa nedenleri;paradox çok yakınımdır.sadece aramızda 7000 km var o kadar.diğerleri ise benim yol arkadaşımdır aynı yolda yürüyoruz burda. sadece kimi maratoncu kimi yüzmetre koşucusu

Hobi ve fobileriniz nelerdir; bahçe toprak benim hobimdir.insanı çok rahatlatır. ben öyle yapıyorum. fobi düşündüm bulamadım.aklıma geldi uçağa binmek. belkide altında yükseklik korkusu olabilir.

Doslarinizi secerken hangi kriterlere dikkat edersiniz;dostluklar kendiliğinde oluşur diye düşünüyorum.kriterler zaman içinde ortak noktalar ve çakışanların bileşkisi ile ortaya çıkar. herkese bir dost lazım yoksa kendinizi bir psikoloğun kapısında bulursunuz. herkesten uzaklaşılabilir ama dostunuzu kaybedrseniz çökersiniz yalnızlık o an başlar.sonuçlarını anlatmaya gerek yok sanırım herkes yaşıyor zaten.

Rica etsem su profildeki resmi degistirirmisiniz;ricanızı kabul ettim.başka bir isteğin varmı,değiştirmemi istediğin.

ugurlu gunuz ve ugurlu sayiniz nelerdir; pazartesi 13

paradox
    Guest

Hafta sonuna kadar suremiz var, daha ne sorular gelicek sevgili dipsizkuyu
    Ayrica beni kirmadigin ve resmi degistirdigin icin de tsk ederim..Ayrica km.lerin ne onemi var gonuller bir olduktan sonra

Alıntı hazel.3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    süper dipsiz kuyu resmini deyiştirmissin paradoxsun sayesinde.
    evet.hala anlamadım bu eski resmime karşı bu kadar tepkiyi. şimdi korkum paradox bunuda beğenmezse kendi resmimi koyucam sonra ne olur bilmiyorum

Alıntı ..paranio.. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    'herkezden nefret ediyorum' diyen birini msnden silmek sizce ne kadar normaldir, ve insna ne kazandırır?? ayrıca neden bi insan herkezden nefret edemez?? saygılar..
    sevgili paranio; bu konuyu biraz konuşmuştuk galiba eksik kalmış.HERKESTEN NEFRET EDİYORUM DİYE YAZMIŞTIN msninin logosuna.bende karşı çıktım çünkü herkes deyince bunun içine seni orda gören insanlar ve diğerleri giriyor.herkes çok büyük bir kavramdır.bütünü içine alır.ben ne demiştim sana herkesten nefret edemessin. sen ediyorum dedin. çok kötü bir durumda olablirsin herkesi suçlaya bilirsin.şartlarımızı koşullarımızı yaratan durum herkeslemi alakalıdır.hiçmi bizim katkımız yoktur.o anki durumumuzdan.herkesten nefret etmek ne kadar değiştirir herşeyi söyle bana düzelirmi nefretimizle. nefret bir insanda hangi duyguları ortaya çıkarır ve onu tetikleyen nedir? birilerinden nefret edebilirsin ama herkes demek bir çok şeyi karşına alman ve savaşmanı gerektirir. insanın karamsar anlarında çıkışını herkesten nefret ederekmi bulur veya tam tersi severekmi. bir labirent düşün bir çok girişi olan ve tek çıkışı... insan yaşamda böyledir.bir çoğunda gider ve çıkış yoktur.geri dönerken bilirki orası artık bir çıkmaz.dönüşde gidiş kadar zahmetlidir.ve bu yaşam oyunun sonunda çıkış bir ışık gibi gelir seni bulur.sana mücadele ve cesaret diliyorum.ve biliyorumki içinde var sadece çıkartmayı bilmiyorsundur belkide. sevgiler paranio..
    Konu dipsizkuyu tarafından (30-07-2009 Saat 12:28 PM ) değiştirilmiştir.

Hafta sonuna kadar suremiz var, daha ne sorular gelicek sevgili dipsizkuyu
    Ayrica beni kirmadigin ve resmi degistirdigin icin de tsk ederim..Ayrica km.lerin ne onemi var gonuller bir olduktan sonra
    biliyorum ayakkabı numaramı,kilomu,boyumu,gözlerimin rengini sormayımı unuttun.
    ah bu resim olayı sınırlarımızı aştı evrenin bir yerinden mesaj geldi çalıntı diyorlar. bilim adamları araştırma yapıyorlarmış.;bu gönüller nasıl birleşince samanlık nasıl seyaran olur diye. kökenine inmişler araştırmalar devam ediyor.çözüme ulaşılınca haber veririm.

paradox
    Guest

Alıntı dipsizkuyu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biliyorum ayakkabı numaramı,kilomu,boyumu,gözlerimin rengini sormayımı unuttun.
    ah bu resim olayı sınırlarımızı aştı evrenin bir yerinden mesaj geldi çalıntı diyorlar. bilim adamları araştırma yapıyorlarmış.;bu gönüller nasıl birleşince samanlık nasıl seyaran olur diye. kökenine inmişler araştırmalar devam ediyor.çözüme ulaşılınca haber veririm.
    Cok guzel bir resim secmisin.Sen gibi derin, sen gibi manali..
    Kilonu, boyunu atlamisim evet
    Arastirmanin sonucunu bende merak ettim bak simdi..
    Iyiki varsin sevgili dostum..(ne alaka demeyin sadece icimden geldi)

Cok guzel bir resim secmisin.Sen gibi derin, sen gibi manali..
    Kilonu, boyunu atlamisim evet
    Arastirmanin sonucunu bende merak ettim bak simdi..
    Iyiki varsin sevgili dostum..(ne alaka demeyin sadece icimden geldi)
    yine ne diyemeyeceğimi bilemediğim anlardan biri. sonuçları bildiririm. her cümlen ayrı bir güzellikte. tşk ederim. sevgili paradox

Karar Dönemi _ZeuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Belli değil

3 4 ay girmedim neler olmuş, neler, en çok da bu dikkatimi çekti..açık oturum tadında kimlik ifşası. süpermiş
    There is always some madness in love also always some reason in madness!

Cahillik Dönemi NAR_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Canada

bu konunun devamini getirelim bence
    HAYAT SENİ AĞLATMAK İÇİN UĞRAŞACAKTIR , SEN İNADINA GÜLMEYİ BAŞARABİLİYORSAN , HAYAT SENDEN GİZLİ AĞLAYACAKTIR ...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123