Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Gerçekten zor durumdayım...

Karar Dönemi

Alıntı YalnızKurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşım senden bir yaş küçüğüm bende bilgisayarla 8 yaşlarında felan tanıştım ilginç bir aletti başladım ezik oyun sitelerinden metin2 knight warrock silkroad hero florensia say say bitmez bilgisayarı niye eleştiyorsunuz çok güzel bir icat normal bir insanmı olacan 2 güne kalmaz geri dönersin dışarda hiç bir şey yok güneş doğup batıyor Arkadaşın olsunmu istiyorsun şu türkiyede 70 milyon insan varsa onun ancak 500 bin kişisi gerçek arkadaştır arkadaş demek paylaşmak demektir
    En İYİ DOST PC`DİRRRR

şöyle bir yazdıklarını okudumda YalnızKurt malesef bazı noktalarda söylediklerine katılamıyorum evet bilgisayar güzel bir icat ama kullanımı aşırıya kaçtığında ruhsal ve fiziksel olarak çok zararlı.''Dışarıda hiçbirşey yok!''demişssin dışarıda aslında senin bilgisayar başında kurduğun hayattan çok daha fazlası var insanlar,diğer canlılar,mutluluklar,hüzünler...ama bunları görebilmen için sınırlı düşünmemen şart.İnsanlara şans tanımalısın en iyi dost bilgisayar değildir bence!!! umarım sende zamanla farkedersin bunu ve son olarak şunu söylemek istiyorum güneş doğup batıyor... her doğuşta ve batışta da bizlerin zamanı biraz daha azalıyor sevdiklerinin yanında ol onlarla zaman geçir biraz uzaklaş bilgisayardan

Sen yanlış anlamışsın sen beni 24 saat bilgisayar başında oturan birimi
    sanıyorsun.Çok oturduğum doğru 6 saat felan ama ailemlede vakit geçiriyorum
    Hobilerim var mesela Gökbilim sen beni 24/7 bilgisiyar manyaklarıyla karıştırdın
    YaLNıZKuRt

Karar Dönemi

Alıntı muharip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mutlaka ilk cinsel deneyimini yasa.
    Arkadaş 15 yaşında dikkatinizi çekerim.cinsel deneyimini yaşa diyorsunuz.
    lütfen daha kardeşimiz yaşında arkadaş. bi 18 e gelsin helebi. ozaman kendi karar verecektir böyle şeylere.
    Bu tarz konularla bu yaşta uğraşırsa ozaman tamamen psikolojisi bozulacaktır.

Karar Dönemi
    Yer
    Turkey

ben de uzun zaman bilgisayar karşısında vakit geçirenlerdenim. on yılı aşkın bir süredir bilgisayarla haşir neşiriz. iyi yönleride var meretin kötü yönleride. çok uzun durduğunda sağlık problemlerine neden oluyor. ağrılar felan oluyor. sınırlarını bilmek lazım. aslında günde iki saati geçmemek gerekiyor.

Karar Dönemi Elliout - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aynı dert bendede var. Bilgisayarın basından kalkmıyorum. Dısarı cıkmak istemiyorum. Asosyal biriyim. Bende kurtulmaya calısıyorum ama olmuyor. En iyi dostum nette tanıstıgım biri ..

Karar Dönemi Elizabeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende yazın abartıyorum ama normaldede pek farklı değil yazın 20 güne yakın dışarı adımımı atmadım desem ne boyutta olduğumu anlarsınız heralde şimdide durum pek farklı değil okuldan gelip direk bilgisayara oturuyorum ot gibi yaşıyorum bu durumdan rahatsızım bu sene öss de var ama bu bağımlılığımı yenemiyorum işe facebook hesabımı dondurmakla başladım ama değişen bişey yok şimdide burdan ayrılmıyorum.Ama artık sosyal olmaya karar verdim hafta sonları evde kös kös oturmaktansa dışarı çıkıp arkadaşlarımla buluşup çevre edinmeliyim yoksa iyice kötüye gidiyorum
    Maskemi taktım..sürdüm boyaLarımı,giyindim en süsLü yaLanLarımı!Bir yüzüm güLerken gizLenir öbür yüzüm kimse duymasın içimden ağLadığımı..

Karar Dönemi

Sayfa 2/2 İlkİlk 12