4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Lutfenn yardımmm kafayı yıcemm:(:(:(:(

Karar Dönemi

Standart Lutfenn yardımmm kafayı yıcemm:(:(:(:(

mrb arkadaslarrr foruma yenı uye oldum ve sızınle bırseyımı paylasmak ıstıyorum nedenını anlamadıgım sekılde gun ıcınde herhangı bır arkadasımın soyledıgı bır lafı kafama takıp onu bır hafta boyunca tekrar tekrar aklıma getırıp sınır oluyorum mesela saka mahıyetlı soz soyleyen bır arkadasın soyledıgı lafı sureklı aklıma getırerek nıye boyle yapmadım nıye soyle yapmadım dıyerek kendımı sorguluyorum bu aklıma getırme olayları 2 3 hatta 1 hafta bıle surdugu donemler oluyo ve nedense bazen soyledıgım sozlerın hıc takılmadıgını adam hesabına alınmadıgını dusunuyorum sankı bosa konusuyomusum gıbı hıssedıyorum son olarak nedense kendımı hıc bır zaman bır ortamda kıymetlı yada agır hıssedemıyorum sankı benım herseyımın kıymetsız onemsız oldugunu dıger ınsanlarınkılerın daha onemlı oldugunu dusunerek hep bır ınsana benzetmeye calısıyorum kendımı arkadaslar ve insanlarda bundan dolayı sureklı uzerıme gelıyolar gereksız sakalarda bulunuyolar yardımcı olursanız cok tesekkur ederım arkadaslar ıı gecelerrrr

Karar Dönemi

Aynı beni anlatıyosun arkadaşım.. beynimi kemiriyor bu düşünceler.. işime veremiyorum kendimi.. ayrıca aşırı alınganım, her şakada gerçek payı arıyorum, herkesten çok öfkeleniyorum.. ani çıkışlarım oluyor ve sonrada çok utanıyorum.. ama yapacak bişey yok.. elimde değil ki bu durum..

anlattıklarının bir kısmı bendede var ve ben kendi kendimi motive etmeye çaılaşarak aşmaya çalışıyorum bunları örneğin şunu söyleyebilirm neden insanların sizin hakkınızda ne düşündüğünü bu kadar önemsiyorsunuz?onlar sizin ne düşündüğünüzü önemsiyor mu?ben kendi kendime bunları deyip durdum uzunca bir zaman ve hala daha yeri geldikçe kendi kendime diyorum aklıma başka iyi bi çözüm gelmiyo isterdimki herkez çok kibar anlayışlı karşısındakini düşünebilen insanlar olsunlar ama korkarımki ütopik bir hayalden öte gitmiyor bu..benim bir diğer büyük sorunumda dünyayı olduğu gibi kabul etmekde zorlanmak..hep neden ya diye sormak çok zor...

Karar Dönemi

bende de vardı bu durum 1 sene öncesine kadar çok rahatsız ediyordu gerçekten herkesin sölediği en ufak bir lafı bile gerçek zannederdim acaba ne sölemek istedi diye kendimi sorgulardım gereksiz yere yıpratırdım ama bu okbymiş onun bir çeşiti bazılarında temizlik takıntısı oluo bazılarında bu gibi şeyler ama ilaçların yani antidepresanların faydası oluo bende geçti sayılır bu durum zaman zaman zorlasada geçti büyük oranda fazlada üzerine düşme bence çünkü onla ne kadar savaşırsan iyileşmek yerine aksine sorun büyüyor.İstersen bi psikiyatriye yada psikoloğa git.Ama şunu unutma tek sende değil bu sorun herkeste vardır ufak tefek böyle düşünürsen rahatlarsın en azından ben öle yapıodum