4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: İsteksizlik ve sürekli yanılgı

Karar Dönemi
    Yer
    İstanbul

Standart İsteksizlik ve sürekli yanılgı

Merhaba. Ben bir web programcıyım. Web sitelerinin gözle görünmeyen kısmıyla uğraşıyorum. Ama son günlerde performansım oldukça düştü. Yıllardır yazdığım kodları yazarken zorluklar yaşıyorum, bazen kodları hatırlayamıyorum hatta yüzlerce kez yazdığım bir kodu tekrar yazarken onlarca hata yapabiliyorum.. Dikkatimi bir türlü toparlayamıyorum. Bir yandanda içimde oldukça yüksek bir seviyede isteksizlik var. Halbuki bu işi çok seven birisiyim. Bir kod yazıp ortaya birşeyler çıkarttıkça içimde oluşan haz beni mutlu ediyor.

Bu durum bir anda başladı (yaklaşık 1,5 hafta önce) ve halen devam ediyor. Daha öncede buna benzer şeyler yaşadım ancak en fazla 1 hafta sürmüş ve düzelmişti. Şuan birçok şeyi hatırlamakta güçlük çekiyorum ve oldukça sıkılmış durumdayım. Yaşadığım önemli sorunlardan birisi ise uykusuzluk sorunum. Yatağıma yattığımda uyuyamıyorum ve uyuduktan sonrada bir daha kalkmak istemiyorum. Kalktığımda ise üzerimde sürekli uyku hali var.

Bu konu hakkında sizlerinde yorumunuzu bekliyorum. Yanıtlayan herkese şimdiden teşekkür ederim...

Çıraklık Dönemi atomcekirdegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sevgili asilimy zihininin sürekli aktif olması gereken bir işle uğraşıyorsun. her ne kadar işini çok sevsen de günün getirdiği stresle birlikte zihnin yeteri kadar performansı gösteremiyor olabilir.Bu yüzden de bahsettiğin kodları hatırlayamıyor olabilirsin.Belli ki birazcık kafanı dağıtmaya zihnini deşarj etmeye ihtiyacın var.Kısa zamanda bu sorunu toparlayacağını düşünüyorum.

Uyku konusunda da,kendi tecrübelerimle de sabit ki;bilgisayar başında geçirdiğimiz zaman uyku düzenimizi saatimizi hatta uyku kalitemizi bile etkiliyor.Bilgisayarın başında belirli bir sürenin üzerinde vakit geçirdiğimde ben de aynen senin söylediğin uyku sorununu yaşıyorum.Bu bilgisayarın manyetik alan etkisinden kaynaklanıyor.Bilgisayarla bu aralar biraz daha az vakit geçirebilirsenşz şayet sorunun da azalacağını düşünüyorum.

Umarım yardımcı olabilmişimdir..
    ARININ KUYRUĞUNA ZEHİR AĞZINA BAL VERİLMİŞTİR;NEYE TALİPSEN ONU ALIRSIN...

Cahillik Dönemi olvido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ankara

bu durum çok yorulduğun için kaynaklanıyor bence
    iyi bir tatili dinlenmeyi hakediyosunn tatilden sonra eskisinden daha iyi bir performansla işine geridönebilirsin

Karar Dönemi

Ayni problemle karsi karsiyaym cok sewdigim isimde isteksizlik ve hatalar hatalar halbukii o kadar aktivitem olsa da bu dewam ediyo