4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: atipik psikoz

Karar Dönemi

Standart atipik psikoz

meraba ben atipik psikoz ve okb hastasıyım yani psikozumun farkında degilim bana gerçek gibi geliyo televizyon izleyemiyorum ve radyo dinleyemiyorum çünkü beni gorebildiklerini düşünüyorum bunları yazarken çok utanıyorum ama elimde degil bole düşünmekten kendimi alamıyorum aslında bu yüzden insan içine çıkamıyorum çünkü insanlardanda korkuyorum ilaçlarım fayda etmiyo arkadaşlarımlada bu düşüncelerimi paylaştım ama hepsi delirdigimi düşünüyo biliyorum çok çaresizim

paradox
    Guest

Alıntı tuba22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meraba ben atipik psikoz ve okb hastasıyım yani psikozumun farkında degilim bana gerçek gibi geliyo televizyon izleyemiyorum ve radyo dinleyemiyorum çünkü beni gorebildiklerini düşünüyorum bunları yazarken çok utanıyorum ama elimde degil bole düşünmekten kendimi alamıyorum aslında bu yüzden insan içine çıkamıyorum çünkü insanlardanda korkuyorum ilaçlarım fayda etmiyo arkadaşlarımlada bu düşüncelerimi paylaştım ama hepsi delirdigimi düşünüyo biliyorum çok çaresizim
    Cok gecmis olsun sevgili Tuba.Zor gunler yasiyorsun anladigim kadariyla, fakat umutsuz olma lutfen.Seni burada yargilamadan dinliycek ve yardimci olmak isteyen pek cok dos bulucagindan emin ola bilirsin.
    Sagliklar dilerim...

Karar Dönemi aslı_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Merhaba Tuba,

Arkadaşlarınla bu konuyu paylaşmamanı öneririm, çünkü onların senin 'delirdiğini' düşündüklerine inanmışsın. Eğer böyle düşüneceksen neden onlarla bunu paylaşıyorsun? Bu şekilde sadece kendini daha çok kaygılandırırsın, unutma ki düşünceler duyguları etkiler!! Seni anlamayacağını düşündüğün insanlarla bunları paylaşmamalısın.

Sağlıklı günler dilerim,

Aslı

Karar Dönemi

en yakın bı arakadaşına paylaşabılırısn ama çok guvenlı olmalı ben paylaştım arkadaş bana delı dıyo bı de ılaçların etkıısnden kısır dıyoo.halınden anlamalı senı rahatlatmalı eleştırmemelı.bunlar olmazsa anlatma en ıyı bak şunu onerrım hiç kımseye anlatamıyosan gunluk yazabılırısn bence
    Konu yemre tarafından (14-06-2009 Saat 04:55 PM ) değiştirilmiştir.