Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Kötü arkadaşların 3 temel kötü özelliği!!

goffee
    Guest

Kötü insan diye birşey olduguna pek inanmıyorum.
    Bence eğitilmemiş ve emek verilmemiş sevgi saygı görmemiş insanlar var.
    Sevgi saygı görmemiş egitilmemiş bir insandan nasıl bir verim alabilirsiniz ki insanlık adına.
    Tabiki tanımadıgınız birini evinize alın emek verin demiyorum.
    Ancak çevrenizde tamıdıgınız insanları topluma kazandırabiliyorsanız yapın.
    Ben bir kez başardım bizzat kendi adıma.

Karar Dönemi psk_kagan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

herkes arkadaşın olabilir ama dost sayısı arkadaşında dediği gibi 3 ten öteye gitmez

Karar Dönemi gülenay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşım çok fazla var.ama neye yararlar düşününce hiçbişeye yaramadıklarını görüyorum tabbiki çevremdekilerden bahsediyorum.konuşurken iki kere düşünüp öyle konuşurum onlarla , mesafeli olmaya çalışıyorum.bunu pek beceremezsemde .en iyi yaptıkları şey gezelim deyince ikiletmemeleri.
    ama artık onlarla pek sık görüşmüyorum.böyle daha iyi hissediyorum.dostlarım çok şükür var ama farklı şehirlerde olduğumuz için sadece dertleşebiliyoruz.gerçi onlarla hiç maddiyat problemimiz olmadı.çünkü benimle aynı düşüncedeler.
    Öyle güzel sahneler kuruluyorki;
    bakan kendi maskaralığına gülüyor....

Bende fazla sosyal bir insan değilimdir. Herkesle aram iyidir , kimseyi kıramam , şakacıyımdır ama bunlar her sabah kalktığımda yaşamam için yapmam gereken şeyler olarak görüyorum ve böyle davranıyorum. Yani aslında başka biri olarak yanıyorum. Arkadaşlarımsa hep 3 tane yakın arkadaşım olmuştur. İlkokulda 3 , lisede 3 , üniversitede 3 hep böyle gitmiştir. Çünkü yetiyordu bir de bunlar doğru kişiyse ki benim tercihlerim hep doğru çıktı. Şimdi ise iş yoğunluğu , hayatın katmış olduğu stres falan derken tekken insan nefes alamaz oluyor her an düşüncelerle oluyor aklı , iş , para , ailevi meseleler , gelecek kaygısı falan filan hep düşünceler uçuşuyor. O yüzden gittiğim kurstaki arkadaş ortamı , takıldığım cafeden arkadaş ortamı , forumlar gibi yerlerden değişik insanlarla konuşmak görüşmek istiyorum çünkü hep fafrklı görüşler farklı fikirlere denk geliyorsun hem de seni hayatın stresinden kurtarıyorlar. O yüzden ne olursa olsun ne kadar fazla insan tanırsan hayattan o kadar fazla şey öğrenirsin.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12