bir insan arkadaşlarını neden arar veya neden aramaz,tabikide bunun nedenleri vardır,
peki ben neden artık aramak istemiyorum diye düşündüm..
sonra aklıma şu geldi,şu ana kadar olan tamamına yakınından gördüğüm 3 ana özellik
yani bir başlık altında ve kısa ve özet olarak şöyle denebilir
örneğin,
her seferinde gezmeye giderken ailemin arabasını alıp gittiğimde benzin vermezler,benzini ben alırım,orda yenen yemeğide eğer erkeklerle yani kendi arkadaşlarımla takılmışsam o zaman ya kendileri kendilerine yerler sadece kendilerini düşünürler,bazende param yok derler benden yerler,ama bana yedirmezler,iyiliği unuturlar,eğer kızla gitmişsende oda ye kendıne alır harcar yada senden yer.
bunun dısında evlenmek amacıyla bır kızla tanıstırın cevrenızde yokmu dedıgımde yok derler,tanıstırmazlar veya tanısmıssamda hemen araya gırıp arayı acma ve engel olmaya calısanlarda olur
bunun dısında benım ıslerıme gelmek yerıne,kendı ıslerıne cagırıp ıslerı dogrultusunda pesıne gezdırırler,onların ısteklerı olur
.................................................. ..............................
ılk basta bunu anlayamassın sonra onların ne yaptıgını zamanla anlarsın cunku aynı seyı tekrar eder dururlar,
ayrıca eger onlara karsı gelırsen,yanı senın dedıgın oluyor bırazda benım dedıgım olsun dersen,kavga edebılıyorlar.
sonuc olarak özetle 3 madde
1)para konusunda harcamalara ortak olmazlar,kendılerıne harcarlar,sana araban ıcın benzıne vermezler
2)bana cevrenızden kızla tanıstırında evleneyım dersın,tanıstırmazlar,veya engel olurlar
3)kendı ıslerıne cagırırlar,senınıslerıne gelmezler,onların dedıklerı olur
.................................................. ...................................
bunlara dıkkat edın