8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Tünaydın

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Standart Tünaydın

Aslında obez değilim sadece kiloluyum ama kilolu diye bi konu olmadığı için buraya açıyorum.

Ben yedikçe acıkıyorum, mesela çok aç değilken kahvaltı ediyorum ve kahvaltı bittikten sonra daha çok acıkmış oluyorum. Bu saçma durum neyle ilgili bilmiyorum.
    1.80 boya 87-88 kilo oldum, ve önünü almazsam kötü olacak. Sürekli yemek istiyorum. İrade de bi yere kadar, fikri olan var mı?
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

105 kilo 1.72 boyum var. Çok yemiyorum, kemiklerim de ince 120 kilo gösteriyorum.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    105 kilo 1.72 boyum var. Çok yemiyorum, kemiklerim de ince 120 kilo gösteriyorum.
    abi ben tribe giriyorum göbek,kalça çıkınca 1.72 boya o kadar kilo çok yahu
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

İlaçların yan etkisi mi yoksa normalde mi iştahlısın hep? Şekeri azaltıp yavaş yavaş kesebilirsin bi de tam buğday ekmeği gerçekten tokluk hissini artırıyor. hıı bi de günde 3 litre su içmeye çalış

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı kibritcikizz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlaçların yan etkisi mi yoksa normalde mi iştahlısın hep? Şekeri azaltıp yavaş yavaş kesebilirsin bi de tam buğday ekmeği gerçekten tokluk hissini artırıyor. hıı bi de günde 3 litre su içmeye çalış
    İlaçların etkisi var diyim. Ya haşlama patates bile yesem günde beş öğün hatta altı öğün yiyince o bile kilo yapıyor Tam buğday ekmeği pahalı diye biliyorum ama alabilirim. Gerçi ben ekmeği kestim sayılır sadece sabahları omlet yiyorum ekmeksiz, öğlen tekrar bişeyler, akşam yemeği, atıştırmalar ve gece yemeği Lanet olsun ya
    dreamer8

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Bugün yemek harici iki halka tatlı, iki puding yedim
    dreamer8

İnsanın yemek yedikçe yiyesi geliyor, mide genişliyor doymak bilmiyor. Bir hafta falan az yemeye çalışsan küçülür ama çok zor dayanırsın.. Dayanırsan başarırsın

Karar Dönemi

o zamaaaaaaaaaan tlc deki ağır yaşamları izle bi dirhem et bin ayıp örtermiş, hakkaten de çoğunun sevgilisi var