5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Başımız sağolsun......

Süper Moderatör Selina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin

Standart Başımız sağolsun......

Buna ne söylenirki! İçim acıyor....

iki gündür içim yanıyor...Çığlıklar, haykırışlar, anasız babasız kalan 35 çocuk!Hangi mantığa uydurmaya çalışsam olmuyor...İnsanlığımdan utanıyorum artık.İnsan olmaktan, böyle bir dünyada yaşamaktan utanıyorum.Televizyonlar bir yandan bunu kullanırken bir yandan eğlence programlarına devam etmekten utanmıyorlar.Başka ülkelerde okullar basılıp katliam yapıldığında ulusal yas ilan ediliyor.Bizimkilerse haber bültenlerinde reyting yapmak uğruna o masum küçücük çocukları tanık olarak konuşturmaktan utanmıyorlar...Daha ne söyleyebilirim bilmiyorum.Sadece tek bişeyden bir kez daha emin oldum.İnsanlar bu dünyayı haketmiyor...Bizlerin hiç mi suçu yok bunu düşünüp duruyorum..Eğer az da olsa suçumuz varsa Allah hepimizi affetsin...Başka da bişey diyemiyorum...

Karar Dönemi sibel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet cok haklisin canim maalesef haber bültenlerimizde bütün bu haberleri yayinlarken kendi kanallarinin reytingini düsünüyor yoksa icden acidiklari ve üzüldükleri icin degil allah sabir versin o insanlara allah gani gani rahmet etsin

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Buna biz sebep oluyoruz, kanalların reyting tuzaklarına düşmesek böyle haberler yapamazlar.
    Bundan sonra sadece TRTnin haber bültenini izleyelim.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı platoni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buna biz sebep oluyoruz, kanalların reyting tuzaklarına düşmesek böyle haberler yapamazlar.
    Bundan sonra sadece TRTnin haber bültenini izleyelim.
    kesinlikle katııyorum ,

kanalların acılara ortak olmak gibi bir duşunceleri asla yok ,onlar insanların duygularıyla oynayıp reklam pastasından en buyuk payı kapma yarışındalar ,izleyenler magdur olmuş travmaya ugramış onların hiç umurunda bile degil ,onlar için varsa yoksa ticari kar .

bunları dogru yola getirecek olanlar yine biz izleyenleriz ,eger dogru kanalları seçer ve onlara destek olursak ister istemez digerleride kendilerine çeki duzen vermek zorunda kalırlar ,

diger bir konuysa bu katliam neticesi 70 e yakın çocuk anasız babasız kaldı ,bunlar buyuk bir ihtimalle çocuk esirgeme kurumlarına teslim edilip hayatta başka bir savaşın içine girecekler ,

ülkemizde çocuk sahibi olma aşkıyla ugraşan didinen binlerce çift var,eger gerçekten çocukları seviyor ve sahip olmak istiyorlarsa işte onlara fırsat ,hem onlar muradına erer ,hemde anasız babasız kalmış yavrulara kucak acarak sevaba girerler ,

işte size bir sınav gerçekten çocuk istiyormusunuz ,yoksa benimnde çocugum var demekki istiyorsunuz karar verin .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Moderatör BeYaZ_KeLeBeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    umut dünyası...

trt eski tr değil malesef...sadece star haberi izliyorum.....
    RÜYALARI GERÇEKLEŞTİRMENİN EN İYİ YOLU UYANMAKTIR...

Bu Konudaki Etiketler