Sayfa 1/5 12345 SonSon
43 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ölmek istiyorum....

Standart ölmek istiyorum....

yasdamak istemiyorum artık yasama gücüm yavas yavas kaybediyorum bir yandan okb bir yandan ailem artık yasamak mutlu olmak hayal oldu benim için ... sanki ölüm benim icin bir care gibi geliyor ama intihar denen seyin kötü oldugunu biliyorumm kimse beni sevmiyor offf ne yapacagımı bilmiyorum sürekli aglıyorum aglamaktan baska carem yokmuş gibi ....

Karar Dönemi
    Yer
    Güneşin Doğmadığı Yerden.

nedir senin derdin anlat bakalım

Karar Dönemi

Anlatman gerekir önce her şeyi 'Tablonun tamamamını göster' yardımcı olabililriz o zaman..
    Yani gizleme bazı şeyleri..............

yanlızlığı uzun uzun pınarın başlığında anlattım.... ilgiyide burada anlatayım....

ilgi bir kere gereksinim gibi algılanmamalıdır.... bunu gereksinim olarak algılarsan bunu bil ki bu gereksinimin her zaman karşılanmaz..... çünkü herkesin kendi ilgi alanları vardır.... bazen o ilgi alanları seni içine alır bazen almaz....

çevrendeki tüm insanların sana odaklanması ütopik bir şeydir.... bu ilgi gereksinimini bir kenara bırakıp kendine ilgi alanları oluşturmaya başlaman atacağın en sağlıklı adımlardır.... çünkü bunlarla iç dünyan açılacak bunlarla hayatın tadına varacaksın......

bu ilgilendiğin alanlar sayeside aynı ilgiyi taşıyan insanların çevrene geldiğini göreceksin.... seninle paylaşım içine girecekler.... seninle ortak bir paylaşımı bulacaklar.... o zaman ilgi beklentini çok yeteri bir şekilde kazanacaksın....

herşeyin doğal bir yapısı var... bu yapıyı keşfedip ona göre bir konum belirlersen sorun yaşamazsın.... ama o doğallığa muhalefet edersen işte o zaman problem yaşarsın.... oturup bir yerde ilgi beklemek dediğim gibi karşılanması güç bir istektir senin için......

saygılarımla therapy

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

therapi ye tamamen katılıyorum ,mutlaka seninde anlaşacagın kişiler olacaktır ,sadece biraz emek ve sabır gerekiyor .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi harmonyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ѕαкαяуα

sabret , ve hayatın güzel yanlarına bakmaya çaLış ..
    Yarın bambaşka bir insan olacağım diyorsun.
    Niye bugünden başlamıyorsun?

Karar Dönemi sibel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ölüm care degilki arkadasim bende okbyim ama cekmek zorundayiz su an bile öyle bi durumdayimki ah anlatamamki duygularim karisikik kisaca hic iyi degilim ama yasamak zorundayiz ayrica bu cani allah aldi allah alir bunu unutma hih sanki ölünce hersey bitiyormu o zamanda ahiret hayati basliyor aslinda biliyormusun herseyden önce insan olmak zor bizim görevimizi daglar bile kaldiramamis yaa yani yasarkende imtihanimiz büyük öldükden sonrada yani ölüm care degil hele bide intihar hic degil öbür dünyani berbat ediyorsun eger ebedi izdirab istiyorsan cehennemde kalmak istiyorsan buyur aklini basina topla güzel arkadasim allah hepimize saglik ihsan etsin

ENİŞTEMİN KARDESİ TARAFINDAN tacize ugradım o yetmezmiş gibi ailem okbli olmadıgıma inanmıyor tedavi olmak istiyorum olamıyorum galib ailem beni sevmiyor

Alıntı sehr-i_hüzün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yasdamak istemiyorum artık yasama gücüm yavas yavas kaybediyorum bir yandan okb bir yandan ailem artık yasamak mutlu olmak hayal oldu benim için ... sanki ölüm benim icin bir care gibi geliyor ama intihar denen seyin kötü oldugunu biliyorumm kimse beni sevmiyor offf ne yapacagımı bilmiyorum sürekli aglıyorum aglamaktan baska carem yokmuş gibi ....
    selam ben sanssızım ben bu sıteyı ıntıhar ettıkden sonra buldum eskıler benı tanır ınan hayet yasamaya deger benım ıcın hersey duzeldı senınkıde duzelır herseyı zamana bırak gorceksın duzelıcek kımse ıcı bu hayattan vazgecmeye degmez
    tam bu gune alısırken yarın oldu

Sayfa 1/5 12345 SonSon