Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: yaşadığım aşk ve ben

Alıntı amelia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resimler çok hoşuma gidiyo
    ama aşkını burda ziyan etme bi kitap yap sandığına koy belki bi gün yayınlarsın

hep birini düşünmek te can sıkıcı bişi değil mi ya bundan zevk alıyor olmalısınız diye düşünüyorum..
    obsesyonu bilirsin sanırım... bir şeyi istemeden sürekli düşünürsün.... takıntılı düşünceler denir bunlara.... sen istemezsin düşünmek ama zihninden atamazsın..... buda öyle bişey işte

bende kitap yazabilirmiyim acaba diye düşünüyorum..... aşk ve ondan kurtuluş hakkında..... sence başarılı olabilir miyim.... reyting alarmıyım ne dersin

amelia
    Guest

Alıntı therapi25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    obsesyonu bilirsin sanırım... bir şeyi istemeden sürekli düşünürsün.... takıntılı düşünceler denir bunlara.... sen istemezsin düşünmek ama zihninden atamazsın..... buda öyle bişey işte

bende kitap yazabilirmiyim acaba diye düşünüyorum..... aşk ve ondan kurtuluş hakkında..... sence başarılı olabilir miyim.... reyting alarmıyım ne dersin
    reyting kaygısı taşıma boşver

ben alırım senin kitabını,kütüphanemde bulunsun

sen hayattaki en büyük günahım en büyük sevabımdın.sen dünlerimdin,bugünlerim yarınlarımdın...çocuktu kalbim senin yanında öğrendi sevmeyi,bağlanmayı,tapmayı,ait olmayı,büyüttün adam ettin kalbime şekil verdin...anlam kazandırdın...beni sen yarattın... sen ellerimdin,sen uçurumun kenarında ellerimin tuttuğu son ağaç dalıydın...sen 365 gün 52 hafta 12 ay hiç durmadan söylediğim en coşkulu şarkımdın...sen tanrıydın ben en imanlı kulun...sen şeytandın ben en günahkar yandaşın...senin gözlerin içine baktığım en parlak,en anlamlı,en buğulu,en nemli gözlerdi içinde kaybolduğum gözbebekleri her anımı mızrak misali delip geçen...sen sevaptın kazanmak için hayatımı koyduğum...sen günahtın bedelini sonsuza kadar ödeyemediğim...2006'da sana ürkerek sorduğumda; evet artık bitsin dedin...ve sen yine herşeyimdin...en mutlu,en güzel,en çocuk,en saf,en temiz hayallerimdin esra...sen bitsin dedin...sadece beni bitirdin...içimdeki seni bitirmeye senin bile gücün yetmedi...aşkın benim ibadetim,verdiğin acılar içtiğim su,o ömrümce unutmadığım gülüşünse damarlarımda oluk oluk akan kanımdır...(tamamen bana ait duyguların yine tarafımdan ifadesinin trilyonda biridir.)

Siyahi
    Guest

ellerinize sağlık gencler güzel paylaşım

Çıraklık Dönemi birmelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Halen, "erkekler bu kadar sevemez" inancım sürsün istiyorum..lütfen yapmayın bunu..sizlerin de bu kadar derinden sevebildiğinize inandırmayın beni. Kendime bulduğum tek teselli de elimden gitsin istemiyorum.
    Susturma yüreğini,
    kalkar her boran, her sis
    her şey unutulur…
    En umutsuz bir anda
    yağan yağmur,
    toprakta
    capcanlı bir umut olur…

Seni yağmalamışlar kuytularda korkuların nefes nefese
    Yüreğinden bıçaklanan sevdalarda
    Pişman mısın kendine düşman mısın?
    Hep yanlış sevdalara çiçeklenmiş kuruyup savrulmuşsun
    Hasretin çıldırıyor anılara gecelere sığmıyorsun
    Şu soğuk duvarların dili olsa anlatsa neler çektiğini
    Buz gibi yastıklara sarılıp da sabahı zor ettiğini
    Ağlıyorsun...
    Ağlıyor ağlıyorsun
    Artık gülüp geçiyorsun aşklara inanmıyorsun
    Yorgunsun biliyorum oysa birtek sözcük yeterdi anlatmaya
    Saçların o elleri özlüyor
    Çığlar yuvarlanıyor ömrünün uçurumlarında
    O en saklı yerinde ağlayan kahkahalar hangi yasak umudun ihanetidir
    Birer birer kopartmışlar büyüttüğün çiçekleri
    Anlıyor musun?
    Yaprak döken gençliğinin satır aralarında
    Altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğun başharflerisin
    Şehirler uyurken boğazına sarılırken öfkeler
    Bu gizli gülmelerin bu sessiz ağlamaların nedir anlamı
    Sen hangi mevsimin yağmurusun
    Ağlıyor musun?

Karar Dönemi biçare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart ah aşk

yıllarca hep aşık olabileceğim birini aradım(sanki aranıpta bulunacak bir şeymiş gibi aşk)bir gün ansızın geldi ben hiç böyle olmamıştım.sanki kuş olmuş uçuyordum.o ve ben sanki dünyada başka kimse yoktu.ama her aşk gibi benim aşkımda yarım kaldı hiç beklemediğim bir anda beni başkası ile aldattı.çok acı çektim gecelerce ağladım.yıllarca hiç bir erkeğe güvenemedim.aşkıda aşk acısınıda doya doya yaşadım.şimdi mutluyum bana saygı duyan bir eşim var.o benim belki ilk aşkım değildi ama son aşkım oldu.ve evli iken aşık olmak çok daha güzel.

Alıntı Siyahi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ellerinize sağlık gencler güzel paylaşım
    ben sana tşk ederim siyahi... ilginiz için

Alıntı birmelek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halen, "erkekler bu kadar sevemez" inancım sürsün istiyorum..lütfen yapmayın bunu..sizlerin de bu kadar derinden sevebildiğinize inandırmayın beni. Kendime bulduğum tek teselli de elimden gitsin istemiyorum.
    aşkın cinsiyeti yoktur birmelek.... erkeklerde aşık olur.... kızlarda.... evli erkekler ve evli bayanlarda..... ben ilk aşkı ilkokul 5. sınıfta yaşamıştım.... o zamandan beri dönem dönem yaşadım bu duyguyu.... en son yaşadığım en sarsıcı olanıydı.... aşkta karşılık bulamazsan hayatın cehenneme dönüyor....

Alıntı biçare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıllarca hep aşık olabileceğim birini aradım(sanki aranıpta bulunacak bir şeymiş gibi aşk)bir gün ansızın geldi ben hiç böyle olmamıştım.sanki kuş olmuş uçuyordum.o ve ben sanki dünyada başka kimse yoktu.ama her aşk gibi benim aşkımda yarım kaldı hiç beklemediğim bir anda beni başkası ile aldattı.çok acı çektim gecelerce ağladım.yıllarca hiç bir erkeğe güvenemedim.aşkıda aşk acısınıda doya doya yaşadım.şimdi mutluyum bana saygı duyan bir eşim var.o benim belki ilk aşkım değildi ama son aşkım oldu.ve evli iken aşık olmak çok daha güzel.
    evli olduğun kişiye aşık olmak... bu gerçek bir lutuf.... tabi oda sana aşık olacak... çok şanslısınız diye düşünüyorum....

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon