Sayfa 1/4 1234 SonSon
35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: yaşadığım aşk ve ben

Standart yaşadığım aşk ve ben

ona demek istediklerim içimde kaldı.... içimde potansiyel bir yük oluşturuyor..... içimi dökmesem rahatlayamıyacağım.....

gözümde tanrılaştırdım seni.... ama gerçekte sende bir insansın..... hayallerim seninle sınırların ötesine geçti.... ama gerçeklikten uzaklaşmakmış bu yolculuk.... gerçeği kaybettim....

sen en sancılı halisilasyonumdun..... hani hayali gerçek olarak algılarsın ya........ hani hayal olduğunun farkına varamazsın.... gerçekliğine o kadar inandırırsın ya kendini.... işte kendime seni o kadr çok sevdiğimi inandırdım ki... hayal olduğunun farkına bir türlü varamadım....

şizofren hapları içtim tedavi edemediler beni..... tedavi olamadım..... doktoruma gittim türlü türlü terapi ikram etti bana ama hala düzelemedim.....

zaman zaman hala kıskacındayım bu halisilasyonun.... etkisine kapılıyorum.....

therapy25

hani çölde serap görürsün ya.... o serabı neden görürsün hiç düşündün mü....

çünkü susuzluğun o kadar artmıştır ki.... suyu o kadr arzularsın ki.... dudakların çatlamıştır susuzluktan... işte o zaman o suya o kadar gereksinim duyarsın ki.... artık o bir ihtiyaç olmaktan çıkmış hayati bir önem kazanmıştır........ o olmazsa varlığın devam etmiyecektir o dakikada..... belki çok az bir zamanın kalmıştır....

işte o sırada görürsün o hararetli buhardan oluşan aldatıcı serabı.... sanki su birikintisi varmış gibi algılarsın.... gerçek olup olmadığını sorgulamazsın.... koşarsın ona doğru... ama nafile.... çünkü o bir aldatıcı görüntüden başka birşey değildir........

işte bu yüzden hangi kıza baktıysam.... kim seni andırdıysa bana... işte o zaman seni görmüş gibi olurdum.....

therapy25

hani bir anım vardı senle... sende çok iyi biliyorsun o anı.... bir akşam vakti idi....kış yeni yeni bitmişti....

ben ağaça sırtımı yaslanmış sigaramı yudumlarken.... sen bir erkeğin koluna girip karşımdan geçmiştin..... bana bir bakış atmıştın..... sonra manidar bir tebessüm atmıştın..... sen giderken arkandan bakakalmıştım..... sevgiline baktım.... baktım.... baktım....

yüreğimde kısık ateşte yanan bir tat vardı.... orda o kişinin yerinde keşke ben olsaydım diyen bir aklım... ağlamaya hazır ama bana yakışmaz diyen buğulu gözlerim.... ne halde olduğunu kestiremediğim bir kalbim vardı o an....

yerinde olmayı yüreyinden saf bir arzu ile isteyen birinin varlığından haberdar mıydı yanındaki merak ediyorum....

inan bana senin koluna girip bir kere bu şehrin caddesinde yürümek.... karşılığını asla ödeyemiyeceğim bir ikram olacaktı bana.... ama koluna giren ben değildim.... bir başkası idi...

o an umutlarımın bittiği ve gerçekleri kabullendiğim bir andı..... ama o an hayatımın acı yutkunuşumu yaptığım bir andı.....

dipnot: deniz çakır... namı diğer ferhunde.... bu kadına çok aşırı bir benzerliği vardı......

hani 2. sınıfa başladığımız ilk hafta idi.... seni görmek için okulun iki kapısı etrafında tur atmıştım o gün.... o kapıdan mı gelecek bu kapıdan mı gelecek diye bir o kapıya bir bu kapıya koşuyordum......

sen o gün gelmemiştin....

o kadr mı belli ettim bilmiyorum.... okulda bulunanlar beni gözetliyorlarmış.... bana bakıp güldüklerini şöyle bir kendime geldiğimde farkettim... orda bulunan herkes bana bakıyordu..... ve gülüşüyorlardı.....

aşk bir insanı bu kadr mı kör edermiş meğer..... edermiş yaşadıklarım bana bunları iyi anlattı....

tam 3 ay yoktun... senin özlemin içimde buram buram tütüyordu.... sen o gün gelmedin.....

hala merak ederim... sana nasıl bu kadar bağlandığımı.... sihirli bir şeydi bu... herşey birden olmaz çünkü.... zamanla oluşur ve zamanla gelişir....

seni ilk gördüğümde öyle derin bir aşk kalbime doğmuştu..... şaşırmıştım..... daha öncede sevmiştim çünkü... hoşlanmıştım birilerinden.... ama sana karşı hissettiklerim bambaşkaydı....

hani o seninle ilk konuşmamızdı.... o beni tükendirecek duygunun birden parlarcasına kalbimde yanması hayatımda şahit olduğum ve yaşadığım inanılmaz bir mucize idi.... sana açılmak niyetinde değildim.... ama gün geçtikce içim içimi öyle yiyodi ki sennnnn bana evet demezsen içimdeki o ateş beni yok edecekti....

o hafta içinde gece bir köşeye geçip seninle yanlız başımıza kalmıştık hatırlar mısın..... seninle konuşmak seninle sohbet etmek dünyanın en güzel şeyi idi.....

seninle konuştuğum zaman rahatladığımı hissediyordum.... senden uzak kalan her saniye sanki bana bir işkence idi

seni gözümde çok yüceltmiştim.... ulaşılmazlık surlarında oturuyordun.... sen dünyanın en paha biçilmezi idin gözümde.... sana sahip olacak bir varlığa sahip değildim.... hem biçare idim.... hemde yetimdim bu diyaarlarda.... hemde sefildim....

hani benden her uzak durmaya çalıştığın o zamanları hatırlarımda.... kendimi ne kadr değersiz hissediyordum..... sen bir mana versen bana.... anlam katsan hayatıma o zaman hayatımın ve yaşantılarımın bir anlamı olacaktı... sende inadına benden uzak duruyordun.... engelleri artırdıkca artırıyordun.....

ben ise sana her ulaşamıyacağımı anladığımda bin kere ölüp bin kere diriliyordum.......

geceleri uyuyamıyordum... tabi sen bunları nereden bileceksin.... öğrenmek istemedinki...

şehrin caddelerine sığındım.... herkes uyuduğunda ben parka gider kendi içimi dinlerdim.... yanlızdım.... bu konuları konuşacak arkadaşım yoktu.... ama bu sorun değildi benim için.... çünkü sen olmayınca onların olmasıda anlamsızdı....

bu şehrin kaldırımlarıydı dostlarım..... efkarlı günlerimi paylaştı.... yanımda sen yoktun.... sadece onlar vardı....

o ne büyük tutku o ne büyük acıydı öyle.... o sinamanın baş rol oyuncusuydum ben.....

hani sevda nasıldır bilirsin..... sana anlatmama gerek yok ki.... sende sevmişsindir birilerini elvet..... sende tatmışındır o duyguları.... içini kaplayan aşkın yakan boyutunu da yaşamışındır belki....

gözlerine bakınca sana aşık olmamam imkansızdı... gözlerine bakıpta aşık olmayan var mıydı.... o çekingenliğine ne demeli... o masumiyetine ... o saf ve temiz haline ne demeli... hepsi hayalimde şu an.... hepsi silinmez hatıralarım içinde......

sana bir itirafta bulunacağım... ben hani sana aşık oldum ya.... anladım ki ben sana aşık olmamışım.... ben senin cismini kullanarak hayalimdeki kıza aşık olmuşum..... bedeni senin bedeninle aynıydı... yüzü senin yüzünle aynı.... ama huyların uymuyordu be güzelim.... keşke uysaydı.... ben uyuyor sanarak kaç senemi acabalarla geçirdim.....

düşündükce gadaplanan güreğim şimdi yeni sayıltılar içinde sana öfke kusuyor.... kaybolan yıllarıma acıyorum şimdi.... kaybettiğim mesleğime acıyorum....

hani sen benim vazgeçilmezimdin ya.... hani sen benim herşeyimdin ya.... hani herşey sensiz anlamsızdı ya..... ama şimdi senin yüzünden kaybettiklerim daha bir kıymete bindi.... daha bir önemli oldu....

sen şeytanın bana oynadığı en acımasız bir oyundun.... şimdi daha iyi anlıyorum.... sen tanrının bana lütfettiği bir azabtın.... çünkü ona seninle şirk koşmuştum.... hatta aklıma bile getirmez oldum..... ibadetim sendin.... kıblegahım sendin.... ben en acımasız cezamı hem seninle hakettim... hem seninle hesabımı ödedim.....

hani taş ilaheler vardır ya.... sanemdir adları..... onlarla şirk koşsaydım daha bir karlı olrdu bana diye düşünüyorum.... çünkü onların faydası yok ama zararlarıda yoktu be güzelim.... seninle sanemin arasındaki fark buydu......

hani şu anlattıklarıma bakarım ya.... bedirhan gökçenin dediği gibi diyesim gelir..... öfkem aşkımı aştı bu gece :evil: :!: ........

http://video.google.com/videosearch?...um=4&ct=title#

bu kısımı siting in ölümsüz eseri desert rose eşliğinde yazıyorum.....

bir kızın hayalini kuruyorum..... çölde yanan kamp ateşinin dans edişi eşliğinde....

hani kelimeler kifayetsiz kalır bazen.... anlatmayı beceremezsin... kelime hazinem yetersiz kalıyor.... sana kendimi keşke olduğu gibi anlatabilseydim..... belki o zaman bir şeyler değişebilirdi.... belki o zaman sana kavuşabilirdim....

aşkımı gel imgelerle anlatayım sana.... gözlerini kapa ve beni dinle.... sen konuşma... sadece hayal et...

bir ev hayal et.... şehirden çok uzakta.... etrafı baharın serinleten yeşilliği sarmış... çiçeklerin rengarenk çeşitliliği ile süslenmiş... kuşlar bizim misafirimiz.... ağaca bak sincap nasılda tırmanıyor bahçemizdeki badem ağacına... belli ki karnı açıkmış.... kiraz ağacının yapraklarına bak.... kirazlar nasılda yaprakların aralarından gözüküyor.... kırmızı ile yeşilin uyumu ne tat veriyor değil mi...

tenimizi okşayan ılık bir rüzgar esiyor..... sen yavaşca sokuluyorsun bana.... ben sana sarılıyorum.... parfüm gibi kokan boynuna burnum hasret..... saçına gidyor ellerim.... o ipeksi saçına tatlı masaj yapıyorum.... aslında saçın parmaklarıma masaj yapıyor... onun için yapıyorum... sana bunu sezdirmiyorum.....

hani yerde biten çiçekler vardı ya.... bak menekşeler orda.... nasılda mor mor açmışlar.... sümbüller orada.... lalelerde ayrı bir rek katıyor değil mi bahçeye....

al bak..... sana en sevdiğin çiceklerden demet yaptım.......bu çiçekler sana

Karar Dönemi biçare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bir aşk anca bu kadar güzel anlatılır.yazdığın her kelimede içimin titrediğini hissettim.

Sayfa 1/4 1234 SonSon