Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon
56 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Beni birakmayan aci Hayatim

Standart yazilarin devami

merhaba selina bundan sanedersem iy ay evel olmasi lazim tesadüf bu sayfaya girdim ve senin yazilarini okudum ve cok üzüldüm onun üzerine üye olmaya karar verdim

yazilarini okuyayim dedim ama melesef bir türlü bulamadim yazilarinin devamini

benimde sucum oldu epeyden beri girmemisdim buraya simdi de yazilarini bulamiyorum bana yardimci olursan sevinirim

Süper Moderatör Selina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin

Alıntı yeter artik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba selina bundan sanedersem iy ay evel olmasi lazim tesadüf bu sayfaya girdim ve senin yazilarini okudum ve cok üzüldüm onun üzerine üye olmaya karar verdim

yazilarini okuyayim dedim ama melesef bir türlü bulamadim yazilarinin devamini

benimde sucum oldu epeyden beri girmemisdim buraya simdi de yazilarini bulamiyorum bana yardimci olursan sevinirim

merhaba yeter artik,

cok saol,yazilarimi okuyupta buraya üye olman.
    Ben bugün tekrar aktiv olarak burdayim 2 haftadir hastanede yani Piskatristeydim durumum hic iyi degildi.
    yazilarimi onun icin devam edemedim ,ama simdi insAllah yazmaya basliyabilirim.
    Ama inanki yazarken icim parcalaniyor cok agliyorum,yazmak icin cok kuvet ve sakin kafa lazim.
    ilgin icin cok tsk. ederim

Cahillik Dönemi goodnews - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selina yazdıklarını okudum ve gerçekten çok üzüldüm.. Meğer bizim dert diye sızlandıklarımız ufacık bi kuruntudan başka bir şey değilmiş. Ne desem bilmiyorum. Benim elimden pek bişi gelmez ama site olarak yanındayız.. Umarım en yakın zamanda bi çözüm yolunu bulursun hayırlısıyla..
    Hadi topla yüzünü prenses
    Üzülme katla hüznünü
    Kaldır çekmecene bir yerlere sakla
    Daha ömrünü tüketecek
    Nice yaraların olacak
    Kabukları düşecek
    Yeniden kanayacak

hiç bir zaman yılma Selina!
    ...In girum imus nocte et consumimur igni...

Karar Dönemi

Selina ben bir şeyi merak ettim. Bu forumdan psikologa bahsettin mi? Bahsetmişsen ne dedi? foruma katıl mı dedi?
    GÜZEL GÖREN, GÜZEL DÜŞÜNÜR;
    GÜZEL DÜŞÜNEN, HAYATINDAN LEZZET ALIR.

Cahillik Dönemi elohir93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gerçekten çok üzücü

yakın bir arkadaşım var onunda çok benzer problemleri var onun için neler çektiğini azda olsa anlayabiliyorum
    allah yardımcın olsun

Siyahi
    Guest

Oy gözümün nuru oyy....

Okurken Yoruldum... Allah sabır versin.

Cahillik Dönemi devhis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selina yazdıklarını okuyunca kendimden utandım.derdimden utandım
    ve ağladım.
    anneni affetmek istemen ayrı duygulandırdı.Allah sana öyle bir vicdan vermiş ki...öyle değerlisin ki sen
    aslında çok güçlüsün ben buna da inanıyorum.
    Ben olsam affetmezdim sanırım,affedemezdim...
    onunla görüşmen demek geçmişinle yüzleşmen,acılarını hatırlaman demek.
    En ihtiyacın olduğunu yaşlarda yanında olmamış.Senin bu saatten sonra bir anneye ihtiyacın yok...
    yine de gönlün nasıl rahat edicekse öyle yap.ama senin hasta halini pek anlayacağını sanmıyorum.
    Sana önce "sen" lazımsın,bir de eşin.
    ✿⊱ Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli...
    ✿⊱ Bazılarının sadece normal olmak için ne büyük çaba sarf ettiğini kimse fark etmiyor.
    Albert Camus

goffee
    Guest

selina söyleyecek söz bulamıyorum devhis ne söylemek istedimse hepsini dile getirmiş.
    bence unut artık eskileri eşinle birliktesin ve anladıgım kadarıyla eşinde anlayışlı biri.

Hayatın bana birçok ders verdi. Çok büyük bir iyilik yaptın sen. Farkında mısın, bilmiyorum. Ama Mersin'de yaşamıyorum ve yine de görüşmeyi çok isterim sizinle msn vs. aracılıyla. Gayet iyi anlatmışsın anlaşılır bir şekildeydi yazdıkların. Maalesef hayat adil ama Allah (c.c) her zaman adil ve adaletlidir. İyi kulları bu dünyada çeker öbür dünyada çekmezler. Bu dünya geçici fakat öbürü bakidir. Annenin ağlama sebebinin de bu olduğunu düşünüyorum. Vicdanı rahatsa ben ona anne demem. Eğer değilse her zaman 2. bir şansı veririm. Fakat senin ruh halinde değişebilir bugün istediğini yarın istemez hatta belki de unutabilirsin. Sen böyle olmayı hak etmiyordun. Seni ailen böyle yapmış. Aile denilirse tabii ki. İstediğin zaman konuşalım. Yalnız hissettiğinde veya dertleşmek istediğinde.

Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon