10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: özgüvenn

Karar Dönemi seceem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart özgüvenn

Daha önceden yapmış olduğunuz bir işi yeniden yaparken tereddüt içinde kalır mısınız?

Alıntı seceem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önceden yapmış olduğunuz bir işi yeniden yaparken tereddüt içinde kalır mısınız?
    yanıtlarınızı en kısa zamanda bekliyorum arkadaşlar!!!

amelia
    Guest

yapılan işe göre değişir

ama deneyim iyi bişidir
    ikinci sefer işini kolaylaştırır

Karar Dönemi rockkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

olabilir..kalırım..zaman içinde bişeyler değiştiyse,yada benim bu değişken olan özgüvenime söz geçiremememle,ne zmn alçalıp ne zmn yükseleceğini bilemiyorum malesef..daha önce yapsamda ona yeniden başlamak yinede düşünceleri beraberinde getirir ister istemez..çünkü yeniden başlıyosun..araya zmn girmiş alışkanlık kaybolmuş,sdc deneyim var..bi kaygı söz konusu olabilir,yada tereddüt..

Banned

kendine öz güveni incelersek,
    kişi bazen kendine özgüveni kaybedebiliyor,mesela arkadaş ortamına girer ve her seferinde arkadaşları onu parası için kullanırsa,parasını yerse,sonra işi bitince giderse bu sefer o kişi derki herkes benim ben olduğum için değil param için geliyor,ben bir hiç im der,özgüvenini kaybeder

teşekkür ediyorum arkadaşlar fakat ben bi işte başarılı olsamda çoğu zaman aynı kaygıya düşüyorum malesef:S

Karar Dönemi sibel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yapicam ise bagli eger güzel bi seyse o zaman tereddüt etmem ama eger güzel bi sey degilse iste o zaman degil tereddüt herhalde bi daha asla yapmam yapamam

Kimse özgüven sorunu yaşamıyo sanırım:s

Cahillik Dönemi hoyrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben de yaşarım o tereddütü. hele de ufacık bir değişiklik bile olduysa
    özgüven sorunu ise kimi zaman had safhada oluyor. ama bir çözümüm yok ruh halime göre değişiyor. bir de insanların verdiği tepkilere göre
    Deliler ve akıllılar, aynı derecede zararsız kimselerdir. Asıl tehlikeliler yarı deli, yarı akıllı olanlardır.

amelia
    Guest

kişisel gelişim sosyolojisi, ergün yıldırım
    insanın bireysel özellikleri elbette özgüven sahibi olup olmama konusunda önemlidir ama bu sadece bi boyutu. bide toplumsal boyutumuz vardır işte bu boyut bizim bireysel yeteneklerimiziin sınırlarını çizer ve onları etkiler.

özgüven sorununuzu sadece kendinize mal etmeden önce toplumsal boyutunuzunda bu konuya ne kadar etki yaptığını sorgulayın .