Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: aklım almıyor...

barafranga
    Guest

Post aklım almıyor...

burda dikkat ettiğim tek şey memnuniyetsizliklerin konuşulması hayatta hiçmi mutlu olmadınız mutlu etmediniz yanlızca şikayet ve ahkamlar var ben kendimi katı kalpli sanırdım asıl katılık kendine acımaktır madem böyle bir yer açılmış rahat olun burası anladığım kadarıyla deşarj olmak amaçlı açılmış bir site haykırmak zor değil cılız sesle şikayet edeceğime haykırarak dertlerimden arınmayı öğrendim ben bekleyenden çok beklenen olmayı isteyenden çok istenilen olmayı öğretti zaman bana başkası ne düşünecek diye kelimelerime kilit vurmamayı öğrendim söyleyecek sözü olan olumlu ve huzur veren insanlara ihtiyacı var kainatın...öyle birini bulursanız benide haberdar etmeyi unutmayın

Cahillik Dönemi goodnews - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zaten insanlarda sorunlarını hafifletmek için burdalar. Konuşarak, anlatmaya çalışarak rahatlayacağımızı düşünüyoruz. Sorunlarımızı anlatırkende zaman zaman karamsar olmamız gayet doğal bence.. Sen yaşamadan insanların hissettikleini anlaman mümkün değil.
    "cılız sesle şikayet edeceğime haykırarak dertlerimden arınmayı öğrendim ben bekleyenden çok beklenen olmayı isteyenden çok istenilen olmayı öğretti zaman bana başkası ne düşünecek diye kelimelerime kilit vurmamayı öğrendim " demişsin. O zaman bu deneyimlerini burada paylaş ki bizde yararlanalım. Şikayetin varsa bu durumu düzeltmek için çabala! Yardımcı ol buradakilere!
    Hadi topla yüzünü prenses
    Üzülme katla hüznünü
    Kaldır çekmecene bir yerlere sakla
    Daha ömrünü tüketecek
    Nice yaraların olacak
    Kabukları düşecek
    Yeniden kanayacak

barafranga
    Guest

Alıntı goodnews Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten insanlarda sorunlarını hafifletmek için burdalar. Konuşarak, anlatmaya çalışarak rahatlayacağımızı düşünüyoruz. Sorunlarımızı anlatırkende zaman zaman karamsar olmamız gayet doğal bence.. Sen yaşamadan insanların hissettikleini anlaman mümkün değil.
    "cılız sesle şikayet edeceğime haykırarak dertlerimden arınmayı öğrendim ben bekleyenden çok beklenen olmayı isteyenden çok istenilen olmayı öğretti zaman bana başkası ne düşünecek diye kelimelerime kilit vurmamayı öğrendim " demişsin. O zaman bu deneyimlerini burada paylaş ki bizde yararlanalım. şikayetin varsa bu durumu düzeltmek için çabala! Yardımcı ol buradakilere!
    yaşamadığımı nerden çıkardınız!!!yanlızca yaklaşım şeklimiz farklı sorunlara saldırı cümleleri seni rahatlatıyorsa sorun değil

Cahillik Dönemi goodnews - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı barafranga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşamadığımı nerden çıkardınız!!!yanlızca yaklaşım şeklimiz farklı sorunlara saldırı cümleleri seni rahatlatıyorsa sorun değil
    yaşamadın derken o kişinin yaşadığı sorunları demek istedim. Kendinde belli çapta sorunlar yaşamış olabilirsin ama yaklaşım şekilleri farklı olabildiği gibi yaşanılan sorunlarda farklı olabiliyor. Saldırı cümlesi olarakta kullanmadım sadece düşündüklerimi yazdım. Belki biraz garip oldu ama o an öyle düşündüm. *şu anda da öyle düşünüyorum.. yanlış bişi yazdığımı düşünmüyorum. Sadece deneyimlerini paylaş bizde öğrenelim dedim..
    Hadi topla yüzünü prenses
    Üzülme katla hüznünü
    Kaldır çekmecene bir yerlere sakla
    Daha ömrünü tüketecek
    Nice yaraların olacak
    Kabukları düşecek
    Yeniden kanayacak

barafranga
    Guest

Smile

Alıntı goodnews Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşamadın derken o kişinin yaşadığı sorunları demek istedim. Kendinde belli çapta sorunlar yaşamış olabilirsin ama yaklaşım şekilleri farklı olabildiği gibi yaşanılan sorunlarda farklı olabiliyor. Saldırı cümlesi olarakta kullanmadım sadece düşündüklerimi yazdım. Belki biraz garip oldu ama o an öyle düşündüm. *şu anda da öyle düşünüyorum.. yanlış bişi yazdığımı düşünmüyorum. Sadece deneyimlerini paylaş bizde öğrenelim dedim..
    her kurduğum cümle ayrı bir deneyimi saklıyor okumayı dene lütfen...

Cahillik Dönemi NAR_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Canada

her insanin farkli oldugunu unutuyoruz galiba.. i

insanlari olduklari gibi kabul edelim, paylasimlarina saygi duyalim ve elimizden geldigince onlari anlamaya calisarak, yardim edelim.

buna benzer isyankar mesajlarla onlarin durumunu daha cikmaza sokabiliriz..
    HAYAT SENİ AĞLATMAK İÇİN UĞRAŞACAKTIR , SEN İNADINA GÜLMEYİ BAŞARABİLİYORSAN , HAYAT SENDEN GİZLİ AĞLAYACAKTIR ...

Karar Dönemi sibel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

her insanin iyi yada kötü deneyimleri olmusdur hayatinda ama bide insanin o anki ruh haline baglidir yazmis olduklari yada anlatmis olduklari cok mutlu olan yada olmus insanlarinda bazen moralinin bozuk oldugu anlar oluyor ona görede iletisim kuruyor bi sekilde

Karar Dönemi

pollyannafans.com sitesine de bir bak istersen..
    Konu ville tarafından (12-04-2009 Saat 06:46 AM ) değiştirilmiştir.

amelia
    Guest

insanları küçümsemek istemiyorum ama herkeside aynı kefeye koyamıyorum

Cahillik Dönemi malahit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskişehir

ooooo

görmedim duymadım bilmiyorum mu desem,yeni üye olarak hiç ses etmeden kaçsammı

ama yok o zaman ben ben olmamki

mutlulukları görmekte birbirimize yardımcı olsak daha güzel olmazmı?

veya dertleri paylaşırken empatiyi kullansak cok mu zor sizce
    varlığım ve yokluğum arasında bir fark yoksa hayatında,gerek yok hayatında olmama..

Sayfa 1/2 12 SonSon