7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: mazoşist davranışlar bir kişilk mi kazandı yoksa bu bir hastalıktan öte bişey değilmi

barafranga
    Guest

Post mazoşist davranışlar bir kişilk mi kazandı yoksa bu bir hastalıktan öte bişey değilmi

bazen davranışlarımıza hükmedemeyiz üzgün olmak devamlılık gösteren bir ruh hali olur bizde ama bu davranış şeklini red ederiz kısa mutluluklarla kendimizi ve çevremizi oyalarız.peki neden bu hal ve tavırlar neden bu sahte davranışlar ne eksik hayatımızda ve ya ne fazla ki bu davranışlara kapılıyoruz?çok umutsuz görünen bir yazı ama hiç birşeyde göründüğü gibi değildir dimi...
    sera toujours manquer quelque chose,Vous avez besoin de trouver plus...

barafranga
    Guest

Alıntı mmontessori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim hayatımda ben eksiğim kendimi bulmak istiyorum önce
    bi yerde duruyorum bi şeyler karalamışım ama çevremdekiler her çizdiğim çizginin bana uygun olmadığına karar veriyolar
    hatta bi bakıyorum kendileri beni çizmeye başlamış
    biraz önce sohbet odasında bunu tartıştık hatırlarsan peki sen aklını neden kabul ettirme çabasındasın...düşün lütfen...

mmontessori
    Guest

Alıntı barafranga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz önce sohbet odasında bunu tartıştık hatırlarsan peki sen aklını neden kabul ettirme çabasındasın...düşün lütfen...
    üstüme gelmeyin bu kadar kaçarım bak

barafranga
    Guest

üstüme gelmeyin bu kadar kaçarım bak
    asla kaçma kaçış bi kurtuluş değildir kabullenmektir yanlızca başkalarının bize gösterdiği davranışları...

mmontessori
    Guest

asla kaçma kaçış bi kurtuluş değildir kabullenmektir yanlızca başkalarının bize gösterdiği davranışları...
    benden hızlı davranmışsın daha yazıyodum

barafranga
    Guest

benden hızlı davranmışsın daha yazıyodum
    huyum kurusun

Karar Dönemi dipsizkuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bazen davranışlarımıza hükmedemeyiz üzgün olmak devamlılık gösteren bir ruh hali olur bizde ama bu davranış şeklini red ederiz kısa mutluluklarla kendimizi ve çevremizi oyalarız.peki neden bu hal ve tavırlar neden bu sahte davranışlar ne eksik hayatımızda ve ya ne fazla ki bu davranışlara kapılıyoruz?çok umutsuz görünen bir yazı ama hiç birşeyde göründüğü gibi değildir dimi...
    sera toujours manquer quelque chose,Vous avez besoin de trouver plus...
    davranışlara hükmedilemiyorsa şartlardaki konumun konuya hakim olamamasıdır.kontrolü kaybetmek pasifize olmaktır.üzgün olmayı reddetmek kendimizce ve bunu ortaya koyamayıp küçük oyunlar oynamak maske takıp yenilgimizin ortaya çıkmaması içindir. nereye kadar saklanabilirizki? insan keşfetmek içn doğmuştur. egoları vardır. haz almak ister yaşamın her alanında bir şeyler stabilize gittiği zaman olur böylesi durumlar yani eksik kalır.çıkış bulamaz.kendimiz çözemeden yaşamı nasıl çözeriz yaşamın toplumun bize verdiği misyonla yaşarız. dışına çıkınca yalnızlık kaplar.tabiki bu sadece kendini çözemeyen insanlar için geçerlidir.hiç birşey göründüğü gibi değildir doğru ama olduğu gibi de değildir.
    YAŞAMIN KIYISINDA; DÜŞÜNCENİN IRMAKLARINDAYIM