8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Yanlızlık

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Yanlızlık

YANLIZLIK ZOR ZANAATTIR DOSTUM;zordur yükünü tek başına sırtlanmak..bir yerde kalakalırsın öylece ve devam eder hayat..birileri bir yerde mutlu olur bir yerlerede çocuklar büyür yaşam devam eder nefes almaya sen yokmuşçasına hiç olmamışçasına..için için umut edersin aslında.vardır beklediklerin gelmezler desende..kabuğuna çekilmişliğin bundandır zaten.istemeyişin yeni başlangıçları.geçmişte yaşamak zoruna gider gücüne gider geçmişindekilerin bugünü yaşaması seni çoktan geride bırakıp..kızarsın kendine ben neden bu kadar yarı yolda kaldım diye..öfke dolar için yanlızlığınla her karşılaştığında.bu haksızlık dersin kimse duymaz..kimbilir belki de ektim zamanında bu ıssızlığı şimdi biçiyorum..ama illaki istersin sende olmayanları işte..çocukça istersin mutlu olmayı günün birinde..ne olmuşsa olmuş işte..bir sabaha uyanmışım;kuş uçmaz kervan geçmez dünyama yanmışım..bir bardak çay almışım paşa gönlüme tadı tuzu yok yudumların yanlızlık katık olunca yanına..zaten içmemişim ne zamandır şöyle dibine kadar..gün başlamış balkonun kapısı aralı..odama çocuk sesleri sızıyor.yanlızlık geçmiş gibi oluyor..akşam yaklaşıyor usulca..çocukları anneleri çağırıyor..son sesleride bırakıyor beni günün.kazara bir dost uğruyor anlatıyor dışarda olup bitenleri keyifle dinliyorum..evet diyorum bir hayat var dışarda içinde benim de olduğum çoktandır soğuduğum..karanlık çöktükçe bulutlara içime işliyor öfke..biri sönüyor biri yanıyor sigaramın..kül tablası kokusu var duyduğum..nasıl da vuruyor yüzüme tek başınalığımı..oysa tüm gün ne ümitler yeşerip ne ümitler solduruyorum beynimde kimse farketmiyor..kimse için vazgeçilmez değilim..kimse bana beni sevdiğini söylemiyor..aşkımı özledim nedir ?daha bir hissediyorum elimi bir benim tuttuğumu..yıllar aylar mevsimle geçiyor.gelip geçiyor..bir dram izlercesine bakıyorum sadece..yarını düşünmek iyi gelmez bana bilirim..az sonra sığınacağım yine yastığa yorgana..uyumak var uyumak.bir daha hiç uyanmamak..hem seçtiğim hem sevmediğim yanlızlığa el sallamak
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Zamanın ne getireceğini hesaba katamazasınız. yanlızlığın tadını çıkarın ilerde kimbiilir yanlız kalmak için hiç fırsatınız kalmayacaktır. Hastalıklar iyileşir, her ne kadar iyileşmeyecek gibi görünselerde iyileşirler. Yapmanız gereken tek şey gelecekten ümidi kesmemeniz.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

paradox
    Guest

Negatif nerelerde aceba diye dusunurken, yalnizlik diye bir baslikla ciktin karsima be guzelim.Oysa senden guzel haberler almak, iyi oldugunu bilmekti umidim...Sen yoksun, elif yok Betul arasira ugruyor, rokk firari.Ya beni buralarda boyle yalniz birakmayin bozuluyorum ona gore

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ihmal ediyorum siteyi doğru söylüyorsun paradoxum..elif ablaya bende rastlamadım yhaa..merak ediyorum bende..umarım hepiniz iyisinizdir..
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR

Karar Dönemi _ZeuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Belli değil

Ben yalnızlığa tutkunum aksine
    There is always some madness in love also always some reason in madness!

mmontessori
    Guest

Alıntı _ZeuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yalnızlığa tutkunum aksine
    aynı şeyi yazıcaktım sen yazmışsın alıntı yapıyorum izninle

Karar Dönemi _ZeuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Belli değil

Alıntı mmontessori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı şeyi yazıcaktım sen yazmışsın alıntı yapıyorum izninle
    yaşasın özgürlük pardon yalnızlık
    There is always some madness in love also always some reason in madness!

Karar Dönemi Sırma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Gökyüzü*-

Yanlızlık güzeldir bence.. negatif birşey olarak görmüyorum
    hayata anLam yükLüyorum ıııııııı[]ıı %99..