3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Bi okb serüveni

Karar Dönemi

Standart Bi okb serüveni

Görüntülenemiyor
    Konu pelin99 tarafından (22-02-2009 Saat 02:12 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Alıntı nihat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pelin anlattıkların klasik okb belirtileri ve çok ilerlemiş.derhal tedaviye başlaman lazım.okb de bu ve buna benzer belirtiler vardır.belrtiler kişiye göre değişir.okb hakkında internetten bilgi edin.ve hemen bir doktora git.gerçek yardım tedavi olmandır
    Peki nihat ben bunları tekrarlamazsam gerçekten kötü şeyler olmaz diil mi önce buna güvenmem daha sonra başlamam lazım

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sen ne yaparsam ne hasta olmayı ne ailenden birinin ölmesini ne de başına gelecek kötü birşeyi engelleyebilirsin..ama hayatta başına ne gelirse gelsin ayakta kalmayı ve bir çıkış yolu bulmayı öğrenmeye çalışabilirsin..benim nişanlım öldü 2 yıl önce..ölmeden birgün önce yarın ölecek deselerdi bana herhalde intihar ederim derdim..ama sonuçta öldü ve ben onsuz yaşamayı öğrendim..sonra ailemden birilerini kaybedeceğim korkusu oluştu..sonra da kendime şöyle dedim sen yaşamanın bir yolunu bulursun başına ne gelirse gelsin yapayanlız bile olsan yaşamanın bir yolunu bulursun..artık korkmuyorum..benim annem babam ayrıcalıklı değil tabi ki ölecekler bende öleceğim hasta olacağım ki hastayım..o halde ortada anormal bir durum yok..herkesin tadacağı acıları bende tadacağım..ben ailemle vakit geçirirken korkularımı düşünmekten ziyade onlarla iyi vakit geçirmeye çalışıyorum..şu an elimde olan şeylerin keyfini çıkarıyorum..yarını yarına erteliyorum...çünkü ben ne yaparsam yapayım iyi ya da kötü başıma gelecek hiçbir şeyi engelleyemem..hayat bildiğini okur biliyorum..madem hayat bu kadar acımasız bende inadına o kadar kahkaha atabildiğim kadar kahkaha atarak yaşıyorum..bu alışverişin başka yolu yok anladım çünkü
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR