Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
36 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: evliyim ,boğuluyorum

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hiç sanmıyorum..mutlu hayat diye birşey yoktur..kimse evlendiği için mutlu ya da evlenmediği için mutlu olmaz..mutlu ve mutsuz anlar vardır sadece..çoğu evli insan ikisinin arasında seyreder genellikle..evlilik yanlız kalmamak için ya da yanlız ölmemek için ya da evlenmekten başka yapacak birşeyi kalmadığı için ya da en büyük hayali biriyle evlenmek olduğu için ya da sadece aşık olduğu için yapılan bir eylem bana göre..hayatın içinde olan birşey..evlenirsin çok mutsuz anlarda yaşarsın çok mutlu anlarda yaşarsın..evlilik hayatın bütünü mutluluk ya da mutsuzluk garantisi değildir..düşünsene evli bir çift var..yıllarca mutlu mesut yaşadılarını iddia ediyorlar atıyorum adamın karısı ölüyor 1 yıl sonra bakıyorsun adam başkasıyla evlenmiş..neymiş yanlız yaşanmazmış..ne oldu o mutluluğuna..derdin sadece herhangi biriyle evli olabilmek miydi..eee o zaman evlilik aslolan evlendiği kişi değil..bu bir ihtiyaç demek ki duygu değil..gereksinim olarak gördüğün hiçbir şey seni mutlu etmez..sadece güven verir...mutluluk gereksinim kabul etmez..mutluluk özgür olmaktır..birgün öldüğümde bir başkasına dokunacağını bildiğim bir adamla mutlu bir hayat yaşayamam ben..sadece kendimi kandırmış olurum..en iyi ihtimalle yaşlanınca ölürüm..adam evlenmekten utanır..ya da o ölürmutluluğu resmi bir kurumda değil mutluluğu sana ait olan anlarda ara derim
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR

Karar Dönemi capella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

açıkçası bende evlilikte insanların aradığını bulduklarına inanmıyorum.evlenmeden önceki kadar heyecanı kaldığını da sanmıyorum.kişilerin artık birbirininin sahibiymiş gibi davranabileceğine ve kaybetme korkusu yaşamadığı için karşısındakini eskisi kadar önemsemeyeceğine inanıyorum.belki bunlar benim korkularım bilmiyorum ama evlilik sadece hayat arkadaşlığı bence.eğlenceli yanı pek yok gibi.

Karar Dönemi nılupher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence kilit kelime sevgi..eğer sevgi varsa birde hayata bakış açısı aynıysa herşey daha kolay aşılır sonuçta mutlulukta üzüntü de devamlı olamaz hayatımızda. imtihandayız değil mi? neticede...
    Durgun Sular Derin Akar...

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı action Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evli olupda acaba mutlu olan varmı?....
    evet var ,mesela ben .
    evliyim ve mutluyum ,ama bu demek degilki sorunlarımız yok .her evlilikte mutlaka sorunlar oluyor ve buna baglı olarakta mutsuzluklar ,
    önemli olan mutsuzlukların daha az olması ,
    insanın mutlu olabilmesi beklentilerine baglı ,beklentilerini eşine açıklamalı böylece her iki tarafta farkında olmadan yapabilecekleri hataları yapmaz buda mutlu olmalarına neden olur.
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi action - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    balıkesir

beklentilerini anlatsanda anlamayan anlamıyor....

hayal peres
    Guest

Bende mutluyum allaha sükür inadci bi tip olmama ragmen esime karsi cok farkliyim hicde öyle inadlasmam kendimi onun yerine koyarim o zaman ister istemez ortak nokta buluruz ama mutluluk insanin icinde olmali bazi insanlara ne yaparsan yap mutlu edemezsin dedim ya mutluluk insanin icinde olmali

hayal peres
    Guest

insan sürekli karsisindakinden bi seyler bekler bihassa biz kadinlar öyleyiz hep bi seyler bekleriz oysa erkeklerinde kalbi var onlarda cocuk gibi sevilmek isterler üzülüyorum aslinda erkeklere, mesela cocugunu kaybedenlerde cok dikkatimi cekiyor, evet gercekden cok zor bi durum allah kimsenin basina ermesin, kadinlar sürekli agliyarak iclerini bosaltabiliyorlar ama erkekler duygularini hep bastirirlar vede bastirmak zorunda kalirlar yada sürekli erkekler böyle durumlarda eslerini teselli etmek zorundalar SIKIYSA yapmasin, ilginmedi olur, duygusuz olur, kötü olur, ha onlarda duygu diye his diye bi sey yokya, olmaz böyle arkadaslar kizdigimiz insan herhangi biri degil esimiz, sen sevgiyle yaklasirsan oda mutlaka öyle yaklasacaktir neyse bence action tabiki esininde hatasi vardir ama bi kerede kendine sor bakalim sen esinin istedigi gibi olabiliyormusun

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Alıntı hayal peres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insan sürekli karsisindakinden bi seyler bekler bihassa biz kadinlar öyleyiz hep bi seyler bekleriz oysa erkeklerinde kalbi var onlarda cocuk gibi sevilmek isterler üzülüyorum aslinda erkeklere, mesela cocugunu kaybedenlerde cok dikkatimi cekiyor, evet gercekden cok zor bi durum allah kimsenin basina ermesin, kadinlar sürekli agliyarak iclerini bosaltabiliyorlar ama erkekler duygularini hep bastirirlar vede bastirmak zorunda kalirlar yada sürekli erkekler böyle durumlarda eslerini teselli etmek zorundalar SIKIYSA yapmasin, ilginmedi olur, duygusuz olur, kötü olur, ha onlarda duygu diye his diye bi sey yokya, olmaz böyle arkadaslar kizdigimiz insan herhangi biri degil esimiz, sen sevgiyle yaklasirsan oda mutlaka öyle yaklasacaktir neyse bence action tabiki esininde hatasi vardir ama bi kerede kendine sor bakalim sen esinin istedigi gibi olabiliyormusun
    sonunda erkekleri anlayan bir kadın gördümya gözlerim açık gitmeyeceğim.

Uyarıyorum uyarmadı deme sonra , EREKEKLERE ACIYORUM bidaha deme bu her erkeğiz zoruna gider, gurur kırıcı bir ifade gibi..
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

hayal peres
    Guest

belki yalnis ifade etmis olabilirim ama gercekdende öyle, hep kadin ilgi bekler hep kadin ezilir hep hep hep, nice erkekler var eslerinden dayak yiyor duyuyoruz, televizyon programlarina bi bakin hangi erkek cikipda benim gururum kirildi yada ben esimden eza ve cefa cekiyorum diyor, ama maalesef öyleleride var bu bi gercek her seferinde hatayi erkeklerde bulmayalim bazen isteklerimiz hat safaya ulasiyor, yazik diyorum birbirini anlamayan eslere

Karar Dönemi

yoktur sanırım ben değilim şahsen, olanlarda %1 lik kısımdır. onlarıda tebrik ediyorum doğru seçim yapabildikleri için

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon