4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: kaçırılan fırsatlar

Karar Dönemi

Standart kaçırılan fırsatlar

Yalnız bir adam varmış .Yaşlı hayatta kimseyle dostluk kurmamış . bir yaz günü ılık ılık rüzgarlar eserken bir kırlangıç konmuş penceresine ."merhaba demiş bu kış ben afrikaya kadar uçmak istemiyorum uzun va yorucu bir yolculuk olcak seninle kalmak istiyorum ".Adam kırlangıca sert bir sekilde bakarak"Saçmalama ne işim var benim seninle ". diye cevap vermiş . "kırlangıç yalvarır ses tonuyla tekrar etmiş dileğini "bak yalnız kalmazsın sende beraber sobanın başında otururuz egleniriz sende yalnız olmazsın".Adam kırlangıcın teklifini tekrar kötü ve azarlar sekilde geri çevirmiş . zavallı kırlangıç üzgün sekilde arkadaşlarının arasına dönmüş . sonra yaz bitmiş sonbahar derken gelmiş kış . adam yagan karı seyrederken birden kırlangıc gelmiş aklına keşke yanımda olsaydı iki laf ederdim diye düşünmüş . sonra demiş ki " önümüzdeki yaz gelsinde ondan özür dileyeyim beraber kalmak istediğimi söyleyeyim . hevesle yazı beklemiş adam ve yaz gelmiş . kırlangıç sürülerini arayan gözlerle takip eden adamın penceresine konan bir kırlangıç adamı heyecenlandırmış .Adam gözlerini açarak kırlangıca sormuş "Gecen yaz benim pencereme bir kırlangıç konmuştu birlikte kışı geçirmek istemişti ama ben onu kabul etmemiştim nerde o "diye sormuş . kırlangıc hüzünlü bir sekilde cevap vermiş "o yok artık sen bilmiyormusun kırlangıçların ömrü altı aydır" evet arkadaşlar sizinde elinizden kaçırdıgınız böle fırsatlar varmı ?

Karar Dönemi _ZeuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Belli değil

Kırlangıçların ömrü diye bir kitap vardı oradaki aşk hikayesine paralel bir kıssa mı bu
    There is always some madness in love also always some reason in madness!

Karar Dönemi

Canım lisedeyken okumuştum galiba ordan olmalı sadece burasını biliyorum

Karar Dönemi _ZeuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Belli değil

ben farklı birşey kastetmiştim ama neys :P
    o da güzel
    There is always some madness in love also always some reason in madness!