8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Yeterrrrr

Karar Dönemi Fobik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Yeterrrrr

Kuzenim bugün bir video yolladı. Birtane ufaklık çok güzel gitar çalıyodu bende dedimki şuna baksana ne biçim çalıyor benim gitara gitme hevesim kaçtı. Oda açtı ağzını yumdu gözünü. Yok hep birine muhtaçmışım kurtarıcı bekliyormuşum. Çaresizin tekimişim. Paranoyakmışım bilmem ne saydırdı. Bıktım artık anasını satim aslında onu ölesine yazmıştım benim korkum böle becerikli insanlara rezil olmak. Kafayı yemek üzereyim... Yıllarım böyle geçti biraz düzeliyorum derken yeniden böle oldum. Bide kuzenin lafları canımı çok incitti. Artık hiçbirşeyden umudum yok.
    Konu Fobik tarafından (14-02-2009 Saat 07:21 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: sal
    Düşmanımı cesur ve kuvvetli yap! Eğer onu yenersem utanç duymayayım. Apachi Kabilesi Kızılderililer

Cahillik Dönemi

Alıntı Fobik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuzenim bugün bir video yolladı. Birtane ufaklık çok güzel gitar çalıyodu bende dedimki şuna baksana ne biçim çalıyor benim gitara gitme hevesim kaçtı. Oda açtı ağzını yumdu gözünü. Yok hep birine muhtaçmışım kurtarıcı bekliyormuşum. Çaresizin tekimişim. Paranoyakmışım bilmem ne saydırdı. Bıktım artık anasını satim aslında onu ölesine yazmıştım benim korkum böle becerikli insanlara rezil olmak. Kafayı yemek üzereyim... Yıllarım böyle geçti biraz düzeliyorum derken yeniden böle oldum. Bide kuzenin lafları canımı çok incitti. Artık hiçbirşeyden umudum yok.
    aman fobik benim gibi yap umursama sen kendin inan ve başar boşver .Sen bana söylenenlere şahit olsan kendine üzülmeyi bırakırdın.Bak kim ne derse desin sen iste ve başar bu kadar.Ben sana çok inanıyorum.

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Kimse gitar çalmayı annesinin karnında öğrenmedi. Başarılı insanlara saygı duyulur rezil olunmaz. Eğer onlar seni başarısızlığınla eleştiriyorsalar, asıl başarısız onlardır.
    Hep en iyi olamazsın.

Yaw uşağum karadeniz uşağina ne lazimdu keman kemençe çalma oğren daa
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Karar Dönemi Fobik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı platoni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse gitar çalmayı annesinin karnında öğrenmedi. Başarılı insanlara saygı duyulur rezil olunmaz. Eğer onlar seni başarısızlığınla eleştiriyorsalar, asıl başarısız onlardır.
    Hep en iyi olamazsın.

Yaw uşağum karadeniz uşağina ne lazimdu keman kemençe çalma oğren daa
    Onlarıda öğreniruz da herşey sırayla Yorumlarınız için teşekkürler
    Düşmanımı cesur ve kuvvetli yap! Eğer onu yenersem utanç duymayayım. Apachi Kabilesi Kızılderililer

belki o ufaklıktan daha güzel çalıyorsun belki sen dünyanın en ünlü gitaristi olacaksın denemeden bunu anlayamayız değil mi?bence yarın hemen başla..(ayrıca kuzenin bence başka bişeye sinirlenmiş ve sinirini senden çıkarmaya çalışmış sadece)

Cahillik Dönemi NAR_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Canada

arkadaslar gerekenleri soylemis ..

üzme tatli caniniiiii
    HAYAT SENİ AĞLATMAK İÇİN UĞRAŞACAKTIR , SEN İNADINA GÜLMEYİ BAŞARABİLİYORSAN , HAYAT SENDEN GİZLİ AĞLAYACAKTIR ...

Cahillik Dönemi chenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mutlaka seninde en iyi yapacağın birşey vardır ilgi ve yeteneklerini kşfet ve onlara yoğunlaş, bireysel farklılıklar diye birşey var herkesin aynı şeyi aynı oranda yapması mümkün değil..kendine güven ve bir yerden başla,hiç bir zaman umudunu yitirme ,unutma her gecenin bir sabahı vardır
    herşey güzel olacak..herşey güzel olacak..herşeeyyyyyy.....

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayatta herkesin söylediğini kafana tak..ama kötü kalplileri pas geç olur mu fobik?
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR