9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: arkadaşlar ben kafayı eşime taktım.siz neye/kime takılır sorun yaparsınız.

Karar Dönemi biçare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Smile arkadaşlar ben kafayı eşime taktım.siz neye/kime takılır sorun yaparsınız.

arkadaşlar ben eşime takığım.doktorumada bunu özellikle söyledim.bu son verdiği ilaçla adamı rahat bıraktım.ben ona sürekli sevgi sözçükleri söyler hoplar zıplar sarılırım.ama kendisi hiç oralı olmaz bazen sadece tebessüm eder.tabi böyle oluncada tepem atıyor doğal olarak.zamanla bu bende takıntı oldu ben öptüm sen niye öpmedin.ben sevdiğimi söyledim sen niye söylemedin.hem ben hem o kafayı yemişti.elalem kocam çalışmıyo eve para getirmiyo kavgacı diye dertlenir.bende bu saçma şeyleri kafama takardım.siz neleri veya kimleri takar sorun yaparsınız.

Karar Dönemi nılupher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı biçare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben eşime takığım.doktorumada bunu özellikle söyledim.bu son verdiği ilaçla adamı rahat bıraktım.ben ona sürekli sevgi sözçükleri söyler hoplar zıplar sarılırım.ama kendisi hiç oralı olmaz bazen sadece tebessüm eder.tabi böyle oluncada tepem atıyor doğal olarak.zamanla bu bende takıntı oldu ben öptüm sen niye öpmedin.ben sevdiğimi söyledim sen niye söylemedin.hem ben hem o kafayı yemişti.elalem kocam çalışmıyo eve para getirmiyo kavgacı diye dertlenir.bende bu saçma şeyleri kafama takardım.siz neleri veya kimleri takar sorun yaparsınız.
    mrb... ya sanki kendimi okudum tek değilmişim yanisanırım bu konuda doktora gitmişsiniz.acaba neden kaynaklanıyomuş.ben kendime bi teşhis koyamadım da... mutluluklar inşaallah ben de düzelirim
    Durgun Sular Derin Akar...

Cahillik Dönemi NAR_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Canada

evli degilim ama erkek arkadaslarimdan cok ilgi isterdim onceleri bende.. ozellikle ben optum sen niye opmedin gibi .. ve genellikle bu tartisma nedeni olurdu ve konu buyurdu bazen.. belkide bunun icin artik bu "takintim"dan vazgectm
    HAYAT SENİ AĞLATMAK İÇİN UĞRAŞACAKTIR , SEN İNADINA GÜLMEYİ BAŞARABİLİYORSAN , HAYAT SENDEN GİZLİ AĞLAYACAKTIR ...

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Ben kendime kafayı taktım. Niye yanlış yaptım, niye böyle davrandım, niye heveslendim... Diye uzarda gider.
    Asosyal insanlar benim gibi hep kendini sorgularmı merak ediyorum.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Karar Dönemi ekvator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben de yalnız değilmişim

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben hiç bir şeyi kafaya takmam , takmamaya çalışırım .böyle bir prensip edinmemin en önemli nedeni psikoloji sitelerinde karşılaştıgım arkadaşların bu takıntı hastalıgına yakalanmalarının en önemli sebebinin bir konu uzerinde fazlaca durmaları sonucu ortaya çıktıgına kanaat getirdim ,
    o yüzdende ne kadar kötu bir şeyle karşılaşsamda fazla kafaya takmadan halletme yoluna gidiyorum ,
    aksi takdirde belkide hem sorunun hallolması zaman alıcak ,hemde gereksiz yere mutsuz olucam ,
    size tavsiyem sizde fazla kafaya takmamaya bakın .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi biçare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı nılupher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb... ya sanki kendimi okudum tek değilmişim yanisanırım bu konuda doktora gitmişsiniz.acaba neden kaynaklanıyomuş.ben kendime bi teşhis koyamadım da... mutluluklar inşaallah ben de düzelirim

işallah canım düzelirsin.çünkü bu sadece karşımızdaki için bir eziyet değil bizim içinde çok zor bir durum.doktorumun ne dediğine gelincede karşındakileri değişitrmeye kalkma her kesi olduğu gibi kabul et dedi.sanki bu çok kolay bende istemiyorum ama oluyor.neyse şimdi yeni bir ilaç verdi.ilaçtanmıdır başka bir nedendenmidir bilmem ama artık eşimi rahat bıraktım.

Karar Dönemi Fobik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı biçare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden insanlar bana neden bakıyor komikmiyim diye rahatsız olurudm bakışlardan ve bunu çok takardım artık pek takmıyorum eskisine göre bayağa bir rahatım. Valla banada öle seler yapılsa hosuma gider ama süreklü sürekli yapmak insanı sıkabilir. Büyük ihtimal ondandır. Konuyla alakası olmadan birşey söyliyeyim bu dünyada hiçbirşey takacak kadar önemli değil. Hele insanlar hiç hiç önemli değil. Bugün baksalar yarın unuturlar bigün görseler birdaha görmezler zaten insanların işi başından aşkın. Diğer takıntılardada yapılıcak basit içinden ne geçerse geçsin kulak asmıcaksın onu takmadınmı oda seni takmaz böylece takıntılı olmassın. Bende son günlerde bodye taktım hergün calısıyorum umarım bi faydası olur.
    Konu Fobik tarafından (12-02-2009 Saat 08:27 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme
    Düşmanımı cesur ve kuvvetli yap! Eğer onu yenersem utanç duymayayım. Apachi Kabilesi Kızılderililer

Banned
    Yer
    Fethiye

Dış görüntüme takmış durumdayım.Hemde yıllardır...