7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: 20'lik bi erkeğim şizofrenimiim??

Karar Dönemi

Standart 20'lik bi erkeğim şizofrenimiim??

teşekkürler
    Konu palmal tarafından (17-06-2010 Saat 12:19 PM ) değiştirilmiştir.

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Elbetteki doktora gitmelisiniz.
    Annenizin hareketlerinide incelemeyin siz öyle olmayacaksınız tabiki. Ama hep ben böylemi olacağım dedikçe ister istemez aynı hareketleri yapmaya başlayacaksınız.
    Korkmayın tüm sorunlarınız allahın izniyle düzelecektir. Her derdin çaresi vardır. Siz zaten çok kafaya takıyosunuz, bende hangi hastalıkla ilgili yazı okusam kendimde o hastalık var sanıyorum her psikolojik hastalıktan herkeste biraz vardır. Kendinizi sıkıntıya sokmayın, daha çok gençsiniz hasta olsanızda kolayca düzelirsiniz zaten.
    Doktora gidene kadar hastamıyım değilmiyim diye kendinizi bitireceğinize, neden güzel yazı, imla kitapları okumuyorsunuz, hem bu sayede yazılarınızı anlamak için 5 sefer okumak zahmetinede sokmazsın bizi
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Karar Dönemi

usta kusura bakma ''Y'' harfi basmıyordu klavyede,o yüzden öle cebelleştim yazı yazıyım diye.
    Normalde düzgün yazı yazarım imla kuralları filan uraştırdığım için özür dilerim,bu aradada verdiğin tavsiyeler için çok teşekkür ederim inşallah dediğin gibi bana birşey olmaz tekrar teşekkür ediyorum..

Standart kesinlikle şizofren değilsin!!!!!

şizofren olmadığımı düşünüyorum çünkü şizofrenler rahatsızlığı oldukları şüphesi taşımazlar ve bunun yanında şizofren yaşam tarzlarıdır. hasta olduklarını bilmezler ve kabullenmezler. sen rahatsız oldugunu düşünüyorsun bu bence depresyon bunun için profösyonel bir yardım alman gerekir ilk fırsatta.

hayal peres
    Guest

Bak palmal arkadasim bencede sizofren degilsin.Belkide anneni gördükce sendede bi tik olusmus olabilir acaba bende annem gibi sizofrenimiyim diye. Ama bence bi doktora git yinede belki evde yasadigin olumsuz seyler seni depressiona itmis olabilir,Allah yardimcin olsun

Karar Dönemi

Konusma bozuklugum var,dikkat dağınıklıgım,umutsuzum,mutsuzum,,çook durgunlastım,orta derecede utangaçlık,uUkuzuluk var saçma saçma hareketler deniorum,ve bi insanı çıldırtacak derecede ince ve derin düşünüorum(filozoflar neden kafaıı sıırıoo anladım artık) ,ama allahıma binlerce kez şükür olsun halisülason ve ses dumuorum ama ilerde duabilirmiim endişesi var.

Yukarıda bahsedilen özellikler normal insanlarda az cok vardir. Kafanı takma.
    GÜZEL GÖREN, GÜZEL DÜŞÜNÜR;
    GÜZEL DÜŞÜNEN, HAYATINDAN LEZZET ALIR.

Karar Dönemi burcu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benım dusuncem sen sızofrenı dıılsın neden dersen bu belırtılerı on ınsandan dokuzu nerdeyse tasır konusma bozuklugunu bılemem ama depresyondasın Annene uzuluyorsun bebeklıkten berı onun hareketlerıyle buyumussun dogal olarak normal sartlardakı bı aıledekı cocuk gıbı dusunmezsın bunlar sızofrenı belırtısının bı kacı daha agır gecırıyor sızofrenı hastaları saglıklı bı bırey gıbı doktoruna gıt ona anlat bakalım dedıgımız gıbı depresyondasın o annenın gorduklerını sana anlatması da senın beynınde yer etmıstır ondan nobet tutamam dıyorsun tamamen yetıstırılme tarzı yenı ortamlar bence beynını mesgul eden dusuncelerı bı nebze sıler