Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Çok Seviyorum

paradox
    Guest

Alıntı Dreamcatcher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba aramıza hoş geldiniz.Ben sonuna kadar pes etme diyorum.hergün gül bırak kapısına,bulunduğu ortamları öğren bir şekilde yakınlaş,bilboardlara seni seviyorum yazdır,bunlarda olmazsa çık karşısına eğil dizlerinin üstüne seni seviyorum de ben bayanım bunlarda biri tutacaktır.
    Ben de bayanim ama bu kadar israrci bir erkek beni bogor, yakinlasacagim varsada uzaklasirim

Cahillik Dönemi

Alıntı paradox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bayanim ama bu kadar israrci bir erkek beni bogor, yakinlasacagim varsada uzaklasirim
    belki ama ilgi görmek güzeldir.

Karar Dönemi

Eğer senin O'nu sevdiğinden eminse, ki sanırım emin, ve buna rağmen hiç ses seda çıkmıyorsa, sana ümit vermek istemiyordur. Benim tahminim bu yönde en azından, bilmiyorum bayan arkadaşlarımız ne der.

O yüzden bence konuşma. Çok daha fazla üzülebilirsin. Ve bir an evvel bu platonik durumdan kurtulmak için de çabalamaya başla. Biliyorum çok ama çok zordur, ama içinde bulunduğun durum seni buna zorluyor.

Ama dersen ki ben illaki konuşacağım, sakın ama sakın telefonla, sms ile, msn de falan yapma. Al kızı karşına, açık yüreklilikle söyle. Hiç değilse cesaretli davranmış olursun, ve kızın sevgisini kazanamasan da, gözünde saygınlığın olmuş olur.

Yarın öbür gün hatrına bir böyle gelmek var

Bir zamanlar bir KaRa0 vardı, bana aşkını kısa mesajla ilan etmişti, meğer ne kadar çok değer veriyormuş bana

Bir de hatrına böyle gelmek var

Bir zamanlar bir KaRa0 vardı, elimden geldiğince ümit vermemeye çalışmıştım ama O, buna rağmen beni karşısına aldı ve içindekileri yüreklice söyledi, demek ki bana gerçekten değer vermiş

Nasıl hatırlanmak istersin diye sormaya gerek bile görmüyorum

Karar Dönemi

en iyisi bu galiba karşısına çıkmak.oturup kendi kendimi yiyeceğime gider konusurum daha iyi.herşey için teşekkürler

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı KaRa0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en iyisi bu galiba karşısına çıkmak.oturup kendi kendimi yiyeceğime gider konusurum daha iyi.herşey için teşekkürler
    evet yapacagın en iyi iş bu , git konuş duşuncelerini açıkla .oda sana karşı bir ilgisi olup olmadıgını soyler boylece her gun ölecegine (eger olumsuz cevap verirse )bir kez ölursun ,
    böyle yapmazsan çok daha fazla yıpranırsın ve o kişi sende saplantı olurki bunu aşman çok daha zor olur .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Çıraklık Dönemi g1z4y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

onu elde edince bu sözleri başkası için de söylersin... o yüzden bırak uğraşma bi kere "çıkmak" diyince kaybediyorsun zaten ve çocukça bi tavır sergilediğini belli ediyorsun.boşveer gitsin...kıza yazık çünkü.
    Yeter...Gel Artık Yeter...
    Karanfiller Açtı Gel.
    Kış Bahçesinde Güller,
    Beyaz Güller Açtı Geeeeel...!!!

hayal peres
    Guest

evet dipsizkuyu sana katiliyorum sevgi emek ister ,bu güne kadar hic kilini bile kipirdatmadan caba sarfetmeden sadece onu sevmekle yetinmissin, onun ilgisini cekecek hic bir sey yapmadinmi hadi yapmadin farz edelim, yinede senin acindan gercekden üzüldüm. Bence sansini dene en azindan onunla yüz yüze konus ona duygularini anlat vede ne kadar samimi oldugunu ona belli et, ve ama bütün bunlara ragmen karsilik bulamazsan bence vaz gec, yapacak baska hic biseyin yok, zorla güzellik olmaz ayrica seninde sevilmeye hakkin var bir gün olur senide seven biri cikar, sana basarilar

Sayfa 2/2 İlkİlk 12