Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
32 sonuçtan 31 ile 32 arası

Konu: İnternetten müzik indirene hapis .

Karar Dönemi misterioso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    East Europe

Alıntı plüton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana tavsiyem halkla ilişkileri incele biraz. Bu mantıkla dünyanın en iyi müziğini yapsan bile geleceğin yer bellidir. .
    Halka ilişkilerimi canlı performanslarda gayet iyi inceliyorum.

Korsan geniş kitlelere ismini duyurabilmek için büyük bir nimettir aslında.
    Biz bu dediğini korsanı destekleyerek değil internette veya canlı performanslarımızda sunduğumuz hediye promo albümlerle ve single parçalarla yapıyoruz . Promo albümler veririz Bilmem bilgin var mı? Promo albüm tanıtım ve reklam için ücretsiz albümdür. Bak demek korsana gerek yokmuş . Reklam ve daha geniş kitlelere onları ticari olaya direk sokmamak için Biz bu promo albümleri ücretsiz sunarız .

Basit görüşünle vicdanımı etkileyebildiğin için seni tebrik ediyorum.
    Benim görüşlerime basit diyebilmen için önce benim konumuma gelmen lazım sonra basit olup olmadığına karar verebilirsin . Aasıl senin düşüncelerin basit ki Kendi tanıtımını "korsan bir yayınla" olmasını gerektiğini düşünüyorsun, halbuki sırf dinleyiciler için "Promo bir yayından" haberin yok .
    Konu misterioso tarafından (22-03-2011 Saat 01:09 AM ) değiştirilmiştir.
    STATUS EXCESSU IN TRANCE

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Her yazına cevap verecektim ama bu tartışma bu şekilde bir yere varmayacak anladım. Benim yazdıklarımın sadece işine gelen kısımlarına cevap verdiğin bir tartışmayı uzatmadan söyleyeceklerimi söyleyip çekileceğim. Herkes gücünün yettiğini almalı kısmına hiç cevap vermedin. Sen istiyorsun ki herkes satın alsın. Yoksa ne yapsın insan müzik dilemesin mi?

Birincisi halkala ilişkiler canlı performansla olan bir şey değil. Halkla ilişkiye girmenin halkla ilişkiler olduğunu düşünüyorsan bilmiyorum.

Korsan ile reklam basit bir şey olsaydı dünyanın en büyük şirketi yapmazdı.

Promo albümlerden çoğu kişinin haberi olmuyor ama korsan gayet yaygın bir şekilde dağılıp reklam oluyor.

Satın almaya gücü yetmeyipte satın alamayan insanların gönül rahatlığıyla kullanabilirler korsanı. Kesinlikle emek hırsızlığı filan değil bu.
    Mesela korsan diye bir şey olmasa ben windows yerine linux, photoshop yerine gimp kullanmak zorunda kalacaktım. Bu durum microsofta ya da adobeye ne kazandıracak? HİÇ BİR ŞEY! Ürünlerine para veremediğim için ücretsiz alternatifleri de çok basit olduğu için bu ürünleri korsan kullanmam bu şirketlere ne kaybettirecek? Yine HİÇ BİR ŞEY! Olay bu kadar basit.
    Baba parası ile satın alma gücü olanlar ya da hayatı şanslı gidip ekonomik olarak iyi duruma gelenler için konuşması kolay. Zaten her şeyin kaymağını yiyenler onlar. Bırakın da gariban ham madde gerekmeden çoğalabilen şeyleri rahat rahat kullansın. Korsana rağmen milyon dolarlar kazanan binlerce şarkıcı var. Kazanabilen kazansın kazanamayan da gitsin başka bir şey yapsın. Nedir televizyonlarda, radyolarda her gün duygu sömürüsü yapıyorlar. Her albümünden sonra bir daha albüm çıkarmayacağım korsan bizi bitirdi deyipte 10 tane albüm çıkartan şarkıcılar var.

Bir kez daha diyorum. Herkes gücünün yettiğini satın almalı. Bunun dışında da herkes her istediğini kullanmalı. İtirazı olan varsa da derdiyle ölsün. Korsanı büyük şirketler hiç bir zaman bitirmeyecek, küçük şirketlerin ürünlerine de çok muhtaç değiliz zaten.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234