Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: iyi değilim ben

Karar Dönemi melissa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Question iyi değilim ben

hiç ii değilim hayattan zevk almıyorum. even cıkmak istemiyorum. yatağım en büyük zevkim uyumalıym. beynimde absurd seyler var. engel olamadıgım düşünceler. ucan çilekler devamlı konusan kadınlar beynimde. kafamda benden bagımzın garip şekiiler. yüzen evler. engel olamıyorum devamlı beynimde bunlar. kafam ağrıyor. içimden konusuyorum herşeyle. bıktım

Karar Dönemi ekvator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben de depresyondayken çok fazla uyuyorum hatta yemek için kalkmalarım hariç hiç kalkmıyordum. şimdi depresyon hapları kullanıyorum daha iyiyim.
    bence hemen bir uzmanla görüşmelisin. buraya yazdıklarını ona da söylemelisin.
    bu herkesin başına geliyor. herkes psikolojik rahatsızlıklar geçiriyor. ama geçiyor. biraz azim biraz dua bir de ilaçlarla bunlar geçer inşallah.
    yaşadıklarının ne kadar zor olduğunu burda çoğumuz biliyoruz hepimizin başından psikolojik rahatsızlıklar geçti.
    arkadaşlar da sana mesaj yazacaklardır. umarım paylaşmak seni rahatlatır.
    kendine iyi bak ve çok değerli olduğunu unutma

hepimizin aynı sıkıntıları olması ortak noktalar... bunlar beni buraya getirdi zaten.. daha okadar sorunum varki hepsini anlatıcam

Karar Dönemi _ZeuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Belli değil

Düşündüklerinden anladığım kadarıyla bilinçaltına itilmiş dürtülerin seni rahatsız ediyor,bunları kurcalaman senin için iyi olmaz bence.
    There is always some madness in love also always some reason in madness!

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hoşgeldin melisa..doktora gittin mi?
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR

hosbuldukk.. gittim ciddi oldugunu söledi ilaç verdi ama geçmedi bende akısına bıraktım. bunun adını bilen varmı..? şizofrenmıyım yoksa

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ciddi olduğunu söyledi derken tam olarak ne teşhis koydu..birşey söylemediyse doktorunu hemen değiştir..ayrıca şizofren olmak dünyanın sonu değil..böyle düşünme..her an hepimiz şizofren olabiliriz..önemli olan hastalığın her ne ise onunla en iyi nasıl yaşanır bunu cevaplamak ve tedavi olmak
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR

Karar Dönemi
    Yer
    istanbul

Evet bir uzmana gitmek en güzeli.
    Bu gibi sebeplerle psikoloğa giden birini duymuştum. Psikolag ona "çocuklar duymasın" dizisinde bir karakter var bilirsiniz. "Selami" isminde. "Varmı öyle bir arkadaşın?" demiş. Seninle herşeyini paylaşacak, seninle üzülüp seninle gülecek. Sanırım böyle bir arkadaş yalnız senin için değil hepimiz için bir ihtiyaç Melissa.

Konuşmak, anlatmakta tedavinin ilk adımı olsa gerek.tabi kendi kendine değil.Bizim gibi seni dinleyen birileri varken tabiki..
    İstediğin kadar yazabilirsin sorunlarını, elimizden geldiğince konularını yanıtlayacağız. Kendini yalnız hissetme...
    "bazen kader bizi öyle durumlara düşürür ki, doğruyu yapmakla yanlış yapmış oluruz." Divan'dan bir alıntı....

Karar Dönemi dipsizkuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı melissa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç ii değilim hayattan zevk almıyorum. even cıkmak istemiyorum. yatağım en büyük zevkim uyumalıym. beynimde absurd seyler var. engel olamadıgım düşünceler. ucan çilekler devamlı konusan kadınlar beynimde. kafamda benden bagımzın garip şekiiler. yüzen evler. engel olamıyorum devamlı beynimde bunlar. kafam ağrıyor. içimden konusuyorum herşeyle. bıktım
    sevgili melisa;eskiden güzün abla vardı, gazete köşelerinde. ondan yaklaşık ikibin yıl önce de dinin var olduğu dönemlerde özellikle hristiyanlıkta günah çıkarma odaları vardı. hatırlarsın filmlerde papaz veya rahip bir tarafta diger bir küçük odada ise günah işleyen.anlatır rahatlar arındığını zanneder.güzün ablayada yazanlar cevap almasa bile yazdıklarında rahatlardı. şimdi günümüzde psikloglar ve psikyatrisler bu işi yapıyor ama biraz pahalı. bir de böyle geçerken uğranılan bu tür siteler.görüyorumki öyle basit nedenlerle buraya yazıyorlarki inanılır gibi degil.önce şunu bil burada bulunan bir çok insan senin bu sendromlarını yaşıyor.hatta yolda yürüdüğünde gördğün alışveriş merkezlerindeki insanlar örnek. çok yazıyorlar sadece kendileri yaşıyor zannedip böyle basit içsel kargaşaları ve çıkmazları.ve herkes dolayısıyla kendince veya tıbben akıl veriyor. ne oluyor kim uyguluyor hiç..! verende yapmıyor alanda.
    şimdi sana çözüm için onlarca sebep etken söylesem veya söyleseler ne olur hiç... yine bildigini okuycan.bencillik sorunu var hazımsızlık var beklenti var senin gibilerde hiç birşey yapmadan istiyorsunuzki birileri gelsin sizin için herşey yapsın ilgi istiyorsunuz sevgi istiyorsunuz sevmeden karşılk vermeden.insan sosyal bir yaratıktır. sen uzaklaştıkça çıkmazların sorgulamaların büyür.şimdi diyeceksinizki insanlar şöyle böyle.üzüyorlarmı seni ve diğerlerini.çocukça üzülki sevine bilesin.eline bir iğne batır kanat ve onu acısıyla ilgilen.bak bakalım başka bir şey düşünebiliyormusun.aç insanları düşün azıcık, yemek yeme iki gün su dahi içme şimdi ne düşünüyorsun karnını doyurmaktan başka.parasız insanları düşün evine çocuğuna süt veremeyen anneleri.hala boşluktamısın o zaman vicdanını yitirmişsin. TİTRE VE KENDİNE GEL. aşık ol ama o seni sevmesin.için yansın.hafta sonları kimsesiz çocukları ziyaret et,yaşlıların kaldığı yerlere git biraz daha bizim gibi insanların sonuda kallacağı ruh ve sinir hastanelerine git. birinci derece, ikinci derece, üçüncü derece insanları gör ne olduğunu anlıyamadını git sor öğrenirsin. halamı kendini iyi hissetmiyorsun.şimdi gülümse gülünce güzel oluyorsun..

bu yazımdan kopyala çıktı al yanında taşı ne zaman o derinliğe insen çıkar oku çoğalt dağıt.veya DİPSİZKUYUNDA çıkmazlarında kaybol..
    sevgiler herkese...
    YAŞAMIN KIYISINDA; DÜŞÜNCENİN IRMAKLARINDAYIM

Karar Dönemi firedance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu gibi durumlarda herkes aynı şeyi söyleyecektir, bir doktor desteği şart gibi görünüyor sana..

Sayfa 1/2 12 SonSon