Sayfa 2/8 İlkİlk 123456 ... SonSon
77 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Gazze deki Katliama Dur Diyelim.

Cahillik Dönemi s3Rs3rRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstediğim Her Yerden

Alıntı intihar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biliyorum bunları arkadaşım senin bu dediklerini söyleyen milyonlarca insan var hatta ilk okuldayken başlamıştı böyle birşey ne oldu daha da arttı bu olaylar ben sana yanlışsın demiyorum sadece satılmaktan kurtulmak gerek, serbest olmak gerek...

O Zaman Ne Yapıcaksın Biliyormusun Kardeşim Paranı O Ş...sizlerin Mallarına Vermeyip Yerli Üreticilerin Mallarını Alıcaksın. Doğal Olarak Paran İçeride Kalıcak. Senin Zengin Ettiğin Yabancılar O Yerleri Almayacakta Yine Senin Zengin Edebileceğin Yerli Üreticiler Alıcak O Dediğin Satılan Yerleri. Sen Gidip Paranı Onların Ürünlerine Yatır Hep Senin Ülkenin Topraklarını Satın Alsınlar Hemde Kardeşlerine Kurşun Sıksınlar. Yatır Paranı Ülkene Ülkenin Vatandaşı Satın Alsın O Zengin Olsun. Ne Satılırsın Nede Kurşun Yersin.
    Bilmem Anlatabildimmi Güzel Kardeşim
    ηєяє∂є вιя уαℓηızℓıк göяѕєм υ¢υη∂αη αℓıяıм вι ραяçα; ѕαнιвιηє αğıя gєℓмєѕιη ∂ιує...

Banned

hangi topraklar arkadaşım? türkiyenin birçok önemli yeri satıldı hangisine sahip çıkacaksın?

Yer
    İstediğim Her Yerden

hangi topraklar arkadaşım? türkiyenin birçok önemli yeri satıldı hangisine sahip çıkacaksın?
    Yerli Üreticine Sahip Çıksaydın Onlar Alırdı Kardeşim. Hiç Suçlu Arama Satıldı Diye Kendinde Ara Suçu Bende Ara Arkadaşında Ara. Devlette Hiç Arama. Sen Sahip Çıkma Yerli Sermayene Onun Yerine Yabancı Üreticilerin Ürünlerini Al Ver Paraları Sonra Avaz Avaz Bağar Ülkem Satılıyor Diye. İstediğin Kadar Bağar Paranı Yabancılara Yatırdığın Süre Daha Çok Yer Satılır. Bir Bakmışın Savaşla Değilde Bizden Kazandıkları Paralarla Ülkemizi İstila Etmişler Bu Gidişlede Olacaktır Zaten. Ayırımı Yapamayanlar İçin Müstehaptır. Ver Paranı Ülkende Gitsin En Son Canında...
    ηєяє∂є вιя уαℓηızℓıк göяѕєм υ¢υη∂αη αℓıяıм вι ραяçα; ѕαнιвιηє αğıя gєℓмєѕιη ∂ιує...

Banned

sen yine herşeyi buraya bağlıyorsun arkadaşım hiç mi okumadın hiç mi düşünmedin bu olaylar nasıl yürütülüyor diye?

Yer
    İstediğim Her Yerden

sen yine herşeyi buraya bağlıyorsun arkadaşım hiç mi okumadın hiç mi düşünmedin bu olaylar nasıl yürütülüyor diye?

O Yüksek Bilginizden Faydalanarak Anlatırmısınız Bize Kardeşim Nasıl Yürütülüyormuş Bu İşler. Engin Bilgilerinizden Bizleri Bilgilendirirseniz Çok Mutlu Oluruz
    e-psikoloji Ailesi Olarak Bilgilerinizi Paylaşmanızı Bekliyoruz...

Banned

böyle cümlelerden nefret ederim kim daha bilgili gibi saçma bir tartışmaya gerek yok, sadece başka nedenleri araştır dedim

böcük
    Guest

tek sorun ne işte biliyormusunuz arkdaşlar biz müslümanlar olarak birlik olamıoyurz sürekli fikir ayrılıklarından el birliğiyle yaptığımız hiç bir şey yok. Onlar bu birlikteliği okadr güzel yapıyorlar öyle bir çalışıyorlarki herşeyleri kendi hakiimiyetleri altına almaya çalışıyorlar ve ortalığı böylece yakıp yıkıyorlar.bizler ise hala işin nasıl olduğu noktasına takılıp kendimizi oyalıyoruz.hep teorik noktalara takılıyoruz.pratikde birlik oldup da icraatımız yok.başımıza gelenleri hak ediyoruz aslında

Banned

Alıntı böcük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek sorun ne işte biliyormusunuz arkdaşlar biz müslümanlar olarak birlik olamıoyurz sürekli fikir ayrılıklarından el birliğiyle yaptığımız hiç bir şey yok. Onlar bu birlikteliği okadr güzel yapıyorlar öyle bir çalışıyorlarki herşeyleri kendi hakiimiyetleri altına almaya çalışıyorlar ve ortalığı böylece yakıp yıkıyorlar.bizler ise hala işin nasıl olduğu noktasına takılıp kendimizi oyalıyoruz.hep teorik noktalara takılıyoruz.pratikde birlik oldup da icraatımız yok.başımıza gelenleri hak ediyoruz aslında
    evet bu da var tabi

Yer
    İstediğim Her Yerden

böyle cümlelerden nefret ederim kim daha bilgili gibi saçma bir tartışmaya gerek yok, sadece başka nedenleri araştır dedim
    Sen Okumuşsun Biliyorsun Ya Kardeşim Bilgilendir Dedim İşte Bizi. Kuru Sıkı Atmaya Gerek Yok İcraat Lazım İcraat. Bazılarının At Gözlüklerini Çıkarıp Yaşadığı Ortama Bir Bakması Lazım. Başka Nedenleri Ne Bunların Söylermisin Bana. Ana Neden Ne Para... Değilmi
    Senin Ülkenin Toprağını Alan Nedir ...Para...
    Kardeşinin Tepesine Yağan Bomba Ne İle Alınıyor ...Para...
    Peki Para Nerden Geliyor Bunlara Sendenmi Bendenmi Kimden. Boykotla Engelleyemessin Hepsini Ama Bir Faydan Olur Kardeşlerine. Unutmaki Hiç Bir Şey Zor Değildir. Zor Olan Senin Yapamayacağın Düşüncesidir. Sen Yap Gerisini Yaradanına Bırak. Elber Zulum Edenler Bulucaktır Belasını Ya Burada Yada Ahirette. Sen Bunu Ne Kadar Engelleyebilirsin Onu Düşün. Elimizden Ne Gelir Deme Elbet Bir Şey Gelir Küçük Bir Şey Olsa Bile Gelir....

böcük
    Guest

Alıntı s3Rs3rRi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen Okumuşsun Biliyorsun Ya Kardeşim Bilgilendir Dedim İşte Bizi. Kuru Sıkı Atmaya Gerek Yok İcraat Lazım İcraat. Bazılarının At Gözlüklerini Çıkarıp Yaşadığı Ortama Bir Bakması Lazım. Başka Nedenleri Ne Bunların Söylermisin Bana. Ana Neden Ne Para... Değilmi
    Senin Ülkenin Toprağını Alan Nedir ...Para...
    Kardeşinin Tepesine Yağan Bomba Ne İle Alınıyor ...Para...
    Peki Para Nerden Geliyor Bunlara Sendenmi Bendenmi Kimden. Boykotla Engelleyemessin Hepsini Ama Bir Faydan Olur Kardeşlerine. Unutmaki Hiç Bir Şey Zor Değildir. Zor Olan Senin Yapamayacağın Düşüncesidir. Sen Yap Gerisini Yaradanına Bırak. Elber Zulum Edenler Bulucaktır Belasını Ya Burada Yada Ahirette. Sen Bunu Ne Kadar Engelleyebilirsin Onu Düşün. Elimizden Ne Gelir Deme Elbet Bir Şey Gelir Küçük Bir Şey Olsa Bile Gelir....
    aynen sana katılıyorum.canımızla birşey yapamıyoruz malımızla yapalım.malımızın yetmediği noktada duamız bile yeterken bu mu işe yaramiyacak.en önemli olan bu davada samimi olmak herkes aynı düşünse birlikle mutlaka birçok şey başarılır.Amerika olsun İsrail olsun hiç biri ALLAH'tan büyük değil biz adımımız alatım rabbim yardım edecektir

Sayfa 2/8 İlkİlk 123456 ... SonSon